Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Contemporary-Home-Design-00

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Contemporary-Home-Design-01

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Contemporary-Home-Design-09

Банята:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Contemporary-Home-Design-13

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Adrian Sage




Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 9:43 pm

От както бях отворил очи я изучавах с тях и не мога да отрека, че се чудех какво точно ставаше какво беше предизвикало това приятно чувство и как се беше озовала тя до мен. Бях я видял преди да отворя очите си, бях видял целувката до онази църква, май беше църква и онова приятно чувство се засили и когато отворих очи се чувствах странно, и тя се беше притиснала в мен... Не знаех какво става, но ми беше наистина топло. Повдигнах леко завивката за да огледам положението... Ами не беше от най - критичните, но нека кажем, че беше доста... Опънато. Пуснах отново завивките, но явно мърдането ми я беше разсънило или нещо такова, защото малко по късно отвори очи и ме поздрави.
- Добро утро Вики. - Изстрелях бързо и уплашено, надявайки се да не забележи проблема ми под завивката...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 10:08 pm

И докато се протягах, прозявах и търках очите си, както и други подобни сънливи движения...чух името си от него. Веднага очите ми се разшириха и скочих в седнало положение.
- Ти помниш името ми??? - изумих се аз, а челюстта ми заплашваше да удари земята и отново да се върне при мен, точно като по анимационните филми.
- Помниш ли нещо друго? - побързах да попитам и се хвърлих на врата му, прегръщайки го силно, игнорирайки всичко друго. Той помнеше още нещо. Не мога да повярвам, че имаше някакъв напредък, при това само след два дни. Много се гордеех със него, както и със себе си. Дано да помни още нещо...Но и да не беше така. Беше по- добре от нищо! Помнеше лицето ми...после целувката ни....сега името ми!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 10:16 pm

И притеснението ми се засили, когато буквално се хвърли върху мен. Стреснах се леко, но явно не беше усетила нищо. Въпреки това бях притеснен и когато й отговарях започнах да пелтеча.
- Ами.. а-аз, ти си Вики... Мо - мичето, което живееше... - И всичко беше черно, живееше някъде, но не помня къде.. Бе можех да мисля много, затова казах това което помня. - Целунах - ме се... Парка...
И отново всичко беше черно. Имах някакви откъслечни картини. Бяха като снимки, сякаш съм ги гледал дълго време отстрани и ги бях запомнил.
- Не помня... Просто знам. - Казах накрая и отдръпнах тялото си леко от нейното, защото се притеснявах да не усети нещо което не трябва.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 10:33 pm

Не мога да повярвам... Толкова много неща. Бях на седмото небе. Не можех да се побера в кожата си. Той помнеше доста голяма част от вчерашния ден. Може би и затова от вълнение и радост, дори след като той се измъкна от прегръдката ми просто сложих ръце от двете страни на лицето му и впих устни в неговите. Той помнеше, помнеше! Знаех си, че може да се намери решение за проблема му.
След малко обаче се осъзнах и се отдръпнах леко, подсмихвайки се смутено и се изчервих.
- Извинявай... Но наистина се радвам, че помниш толкова неща... Когато те намерих не помнеше нищо, а вчера беше само целувката и...Гордея се с теб! - заявих с широка усмивка и се отпуснах на леглото до него с доволна усмивка. Тази сутрин беше много добра.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 10:44 pm

Всъщност не помнех, но не исках да и убивам радостта. Нямаше никакви движещи се моменти, просто картинки и то някак страни. Знаех че това се е случело, но не и кога. Знаех, че е станало... Обърквах се още повече, а след това и тази целувка ме замая повече. И защо ми се извиняваше за такова нещо?
Завъртях се отново на една страна и се облегнах на лакътя си до нея, за да мога да гледам в очите й отгоре... Гледах я известно време, преди да започна да се приближавам бавно към устните й. Сякаш ме теглеха към нея. Исках тази целувка, не можех да обясня защо, но го чувствах...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 11:06 pm

Това не беше чак толкова добре. Той отново започна да се приближава към мен и аз започнах да опипвам бавно леглото за дистанционното. Не можех да се измъкна...Кхъм, така де. Тялото ми не искаше. Но съзнанието ми упорито настояваше, че това е грешно, защото той ми е приятел, затова и се опитах да намеря последното си спасение. Когато все пак стигнах до него и го намерих започнах да натискам копчетата едно по едно, с надеждата да уцеля това, което ще ни свали надолу и ще ми отвори място да се измъкна, но преди да успея да открия копчето устните му докоснаха моите. Въздъхнах леко, защото това много ми напомни на съня ми. Очевидно не можех да се измъкна от тази стая...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 11:19 pm

Поне не се отдръпна, не се опита и да ме спре, просто ме остави да я целуна. Съвсем леко, но достатъчно настоятелно. Устните ми се раздвижиха върху нейните, а дъхът й ги погали като лек вятър.
Сякаш имах нужда да я целуна и след първата целувка нуждата се засили, жадувах за следваща, а след това и за още една. Исках да не спирам да я целувам, докато накрая устните ми не залепнат за нейните. В корема си усещах едно приятно топло чувство,което се засилваше и сякаш нещо ме гъделичкаше отвътре и слизаше надолу като ме изпълваше.
Проврях езика си през леко отворените й устни, след поредната въздишка и докоснах нейния със своя. Усещането ми напомняше нещо но не знаех какво точно... Тогава в главата ми излезе подобна снимка и ръката ми се озова на коремчето й правейки кръгче около пъпчето й.
- Помниш ли? - Запитах повече себе си, отколкото нея на сантиметър от устните и, докато се взирах в топлите й кафяви очи.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 11:28 pm

Усмихнах се нежно и отвърнах подобаващо на целувката. Просто нямаше как да не настръхна цялата, да не искам да се притисна към него. Исках да продължавам да усещам устните му по своите.. Едната ми ръка се качи на лицето му и се плъзна по бузата му, докато другата все пак продължаваше да натиска копчетата...или поне, когато се сетех.
Когато прошепна това се изкикотих тихо и кимнах, наблюдавайки искрящо сините му очи.
- Направи това вчера.. и ти помниш и него... - констатирах, поклащайки глава леко и одобрително, след което се надигнах към устните му сама отново. Дано само да не си спомня това за приятелите. Очевидно не си спомняше, иначе щеше да се държи раздалечено, както винаги. Когато обаче минах през всички копчета спрях за момент и се намръщих.
- Случайно да помниш защо не работи дистанционното? - попитах, повдигайки вежда .
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 11:38 pm

Погледах в очите й въпросително и видях идеално оформената й вежда, която беше изхвръкнала доста над другата. Погледнах и към ръката й виждайки онова със шарените копченца което държеше. Явно то не работеше.
Поклатих отрицателно глава и се наведох да я целуна отново без да й давам право на избор. Знаех, че вероятно не искаше да продължавам. Нещо ми го подсказа, след като е натискала копчетата на онова нещо. Но аз не исках, знаех, че ще се случи нещо ако продължава и желаех да си открадна още някоя целувка преди това да се е случило..
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyСъб Дек 01, 2012 11:47 pm

Разбира се, че не знаеше...И разбира се, вниманието ми не беше особено дълго съсредоточено в дистанционното, защото устните му отново бяха върху моите. Трябваше да протестирам и щях да го направя. Задължително! Само още малко...Само секунда още.
Знам, знам, ужасен човек съм си, но когато другата ми ръка пусна дистанционното тя се премести на гърба му, минавайки с пръсти по линията на гръбнака му. Придърпах го върху себе си и отново го нападнах с целувки, защото те ставаха все по- сладки. Езика ми отново се заигра с неговият и качих крака си в страничната част на кръста му. Още мъничко...Само малко...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 12:03 am

Не познах, очевидно се заблуждавах, защото тя направи нещо което не очаквах. Мислех, че ще ме отблъсне, а тя ме придърпа по близо до себе си. Наместих тялото си лягайки върху нея, между краката й, но без да се отпускам върху нея. Просто задълбочавахме целувките си все повече, а аз притиснах тялото си в нейното, защото онова пулсиране беше започнало да ме дразни, но вместо да спре то се засили, а аз бях сигурен, че вече го усеща, което ме притесни.
Не исках да я плаша, а имах чувството, че след като вече беше усетила колко много желая това ще избяга, ако можеше да се измъкне...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 12:21 am

Изкикотих се леко, когато той се преобърна върху мен. Напълно беше замъглил съзнанието ми с тези целувки. Само за него мислех, всяка друга важна информация просто се забиваше в някой тъмен ъгъл на ума ми. А когато тялото ми усети всеки негов релеф...Потреперих силно, въздъхвайки отново.
- Ейд... ако това не работи...не можем да слезем долу, не можем да излезем от тази стая. - опитах се да обясня, но достойнството му, както и цялото му тяло потреперваше при всяко наше докосване, което ме опияняваше.
Не бях такъв човек, бях добро момиче, не правех такива неща до сега...А сега жадувах да ме докосва. А уж беше само 9 сутринта. Кой нормален имаше такива желания толкова рано? Е, явно не бяхме от нормалните, но това ''само още малко'' май не беше добра идея..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 12:30 am

Защо й трябваше да излиза? Нали аз бях тук? Ами ако просто не иска да е при мен? Да, това беше вариант затова си го отбелязах в главата и взех дистанционното от ръката й и го огледах от двете страни, след това погледнах и лицето й. Погледнах отново дистанционното и го запратих някъде зад гърба си, давайки му лек начален старт. Тя не мислеше за мен, а за него, сега него вече го нямаше но аз още бях тук, затова я целунах отново без да си давам много зор. Захапах леко долната й устна и я придърпах нагоре, след което я обгърнах със своите и леко я засмуках.
- Предпочитам да остана с теб тук, отколкото да ходя където и да е... - Заявих с леко прегракналия си от възбуда глас и отново напъхах нахално езика си в устата й, за да усетя нейния
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 12:53 am

Нямаше как да не го даря с една чаровна усмивка. Искаше при мен. Помнеше мен. Как да не се размекнеш.
- Значи не искаш други момичета? - попитах с нотка на надежда, между целувките ни и очите ми срещнаха неговите. Мигът не продължи дълго, но беше важен. След това отново го целунах. Ръката ми продължи да се разхожда по гърба му, притискайки го още повече към себе си, а краката ми се плъзгаха по неговите, като накрая се спряха свити, в страни от тялото му.
Пръстите ми се заплетоха в косата му и продължих с тази дълбока и страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 1:15 am

Не я разбирах, защо ми бяха други? Тя беше единствената... Не желаех никоя, а и всички други ми се виждаха напълно ненужни и излишни на света, сякаш само тя имаше право да живее освен мен.
- Само теб... - Отговорих след доста дълго време, защото преди това не можех да отлепя устни от нейните. Сега спуснах своите по врата й и надолу. Ризата без копчета беше достатъчно разгърдена, за да ми го позволи.
ръцете ми се спуснаха отстрани на тялото й, галейки я само с върха на пръстите си. Не можех да подтисна желанията си, но ако сега имаше протести можеше да ги изкаже, докато устните и езика ми оставяха влажни следи чак до коремчето й.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 1:45 am

Ах, това ми носеше такова неземно удовлетворение. Може би сега решаваше, може би просто не искаше да се прекъсваме, но... все пак го каза. Само аз! Може би утре щеше да забрави и аз можех да се окажа поредната, но това тук си заслужаваше, за да ме разубеди за сега.
Продължихме с целувките, а когато неговите стигнаха до стомаха ми не можех да кажа нищо друго освен няколко не членоразделни звука на удоволствие. Продължих да галя косата му, докато той целуваше цялото ми тяло. Исках наистина да няма нужда да слизаме долу, да си останем тук завинаги, но нямахме неща от първа необходимост. Е, сега се наслаждавах на момента, без да се интересувам какво трябва да правим после. Просто се изкикотих и след малко отново го придърпах към себе си за поредната целувка, хапейки го игриво.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 2:34 am

Тази наша игра на прости целувки вече започна да си прераства в нещо повече. Като се замисля, то отдавна си беше натискане, но не беше чак такова което не можеше да се спре, пък и нямаше събличане, което може би беше нормално поради оскъдните дрехи на "гърбовете" ни.
Ръцете ми се спуснаха и пръстите ми докосваха нежно кожата и до средата на бедрото, защото само до там стигаха ръцете ми без да отделям устните си от нейните...
Оставих го до където е и се съсредоточих над целувките облягайки се с едната си ръка на леглото, а другата промуших под тялото й, за да разкопчея сутиена й. Не й ли беше неудобно да спи с него? За да го махна обаче трябваше да сваля ризата си. Имаше толкова много дрехи по нея - които ми пречеха...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 11:58 am

Нямаше как да не ми стане още по- горещо. И макар да бяхме почти голи, то останалите парчета плат ни пречеха още повече. Можех да усетя как всеки път, когато тялото му се допираше до моето буквално през мен минаваше електричество. Надигнах се на лакти и побързах да му помогна с разкарването на ризата му от тялото ми, хвърляйки я нанякъде и скоро на сутиена ми му се случи същото. Бързо се вкопчих в него отново, повличайки го надолу и впих устни в неговите. Всяка моя извивка си пасваше перфектно с неговите релефи и ме възбуждаше все повече. Спуснах устни по врата и раменете му, оставяйки горещи влажни следи след себе си. Нетърпението ми да го усетя възможно най- близко и да се радвам на целувките му беше почти болезнено.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 2:58 pm

Не знам какво точно правех, но беше някак по навик. Сякаш съм го правил хиляди пъти преди без да помня. За мен това беше първия път на подобно изживяване, а правех всичко по инстинкт. Ръцете ми докосваха парещата и кожа. И исках все повече от нея и това не ми стигаше.
И изведнъж спрях. Сякаш знаех, че това е нередно, че нещо не е както трябва. В мозъка ми се появиха някакви думи, които изрекох бързо без да мисля.
- Наистина ли го искаш? - Погледнах я притеснено, сякаш вече ми беше отговорила отрицателно.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 3:19 pm

Наистина ли? Точно сега ли се сети да ме попита това? Когато вече ни делеше само бельото от пълно сливане и удоволствие. Когато вече умирахме един за друг. Ръцете ми трепереха от вълнение, докато се разхождаха по тялото му и впивах пръстчетата си в кожата му, сякаш за да го задържа за по - дълго. Не исках да ме пуска вече, исках само да ме целува, да ме гали, да бъде мой. Поне за ден.
И защо трябваше да го прави. И без това се разкъсвах между разума и желанията си. Като добавим и че строго ми беше забранено да спя с клиентите си...Е, той ми беше приятел де, но. Да, приятел! Не се държахме много като такива.
Може би беше най- добре да спрем. Да, точно така!
- Искам теб! Много силно! - точно така...Я, чакай. Моля? Това не беше в плана! Защо дори го казах... Сякаш думите сами излязоха от само себе си.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyНед Дек 02, 2012 4:05 pm

И едно "да" ми стигаше, за да започне всичко отначало. Цялото желание и инстинктите ми се събудиха. Целунах я отново и дадох свобода на движенията на тялото си. Не ми трябваше повече подканяне, просто се заех с махането на последното парче плат от кожата й.
Не можех да го опиша, но просто знаех какво точно да направя.
Спуснах устните си надолу следвайки повдигането на тялото й към устните ми, като слизах все по надолу, докато не стигна до бельото й, чиито ластик захапах леко и започнах да дърпам надолу. Повдигнах съвсем леко главата си поглеждайки за секунда в очите й. Преди да стигна до коленете й. Пуснах го и го свалих с ръцете си, връщайки устни на нейните, а ръката ми погали бедрото й от вътрешната страна, стигайки до онова леко влажно място, което докосвах за пръв път, наитина беше за пръв нали? Бяхме ли правели това преди?
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Дек 03, 2012 12:19 pm

Ето, започваше се. Не, че бях един от най- опитните в това начинание, но много се вълнувах, защото...ами просто го исках. Колкото и да се опитвах да страня от устните му, да не го целувам, да не го докосвам, но беше толкова изкушаващ и възбуждащ и... Ето пак го правеше.
Когато дъха му погали долната част на корема ми цялата изтръпнах, сякаш пускаха ток по кожата ми. Погледнах към него и се усмихнах леко, прехапвайки устна.
И ето, сбогувах се и с единственото останало парче плат по кожата ми. От тук нататък нямаше какво да крия, бях изцяло негова. Впих страстно устни в неговите, когато отново се изкачи нагоре и заплетох пръсти в косата му, притискайки го към себе си. Въздъхнах леко, когато усетих ръката му да пълзи по крака ми и измънках леко, когато вече пръстите му бяха на до скоро прикритото място. Вдишвах и издишвах все по- трудно, докато тялото ми беше прилепено към неговото. По някое време се сетих, че той все още има дрехи по тялото си...Е, дреха. Спуснах ръце надолу и се постарах да ги избутам надолу, надявайки се да ми помогне с начинанието, защото си умирах да го докосвам навсякъде.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Дек 03, 2012 1:13 pm

Когато и тя се включи в свалянето на дрехи, реших че съм измъчвал и двама ни достатъчно. Нетърпението ми се покачваше с всяка изминала секунда. А желанието изгаряше всяка пролука между телата ни. Помогнах и със свалянето на боксерките и аз също останах напълно гол.
- Искам те... - простенах от жажда за всяка нейна извивка. Имах някакви инстинкти какво трябва да правя и просто ги последвах. Когато бях на точното място се притиснах и потънах дълбоко в нея. Макар и внезапно беше нежно и от устите ни излезе по един по дълъг стон. Сблъскаха се с този на другия след последвалата страстна целувка и просто се задвижих върху нея, а всяко едно помръдване ме изпращаше в нейния рай. Та беше единствения свят който познавах. Тя беше моя свят...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Дек 03, 2012 1:27 pm

- Ейдриън ...- простенах силно, когато усетих така желаното чувство. Беше невероятно. Затворих очи и се облегнах назад, прехапвайки устна. Отвръщах на целувките му, но ума ми бе твърде зает с всичките тези емоции и чувства, за да се съсредоточи и върху целувката.
Ръцете ми алчно се плъзнаха по цялото му тяло, поне до където стигах и се притисках възможно най- близо до него. Всяка моя извивка си пасваше с неговите. Започвах да се чудя дали наистина се случва или е поредният сън, но... поредния дълбок тласък... не, твърде беше истинско, за да сънувам. Продължих да се движа заедно с него, докато устните ми се стараеха да не се отделят от кожата му. Що за ... приятелка бях аз. Бих се засрамила...ако не бях толкова заета да стена от удоволствие и да треперя в ръцете му.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Дек 03, 2012 5:28 pm

Нямаше думи с които да се опишат усещанията ми. Всичко беше толкова прекрасно и истинско. Сякаш го бяхме правили хиляди пъти и телата ни откликваха на всяко движение, което правеше чуждото, ако можех да разбера къде свършва нейното и започва моето. Исках да запомня тези мигове на отдаденост между нас. Жадувах да запомня всичко което се случваше в тази стая. Както сега, така и по късно, защото не мислех да я пускам скоро...
Бях забързал движенията на тялото си до известна степен, а тя веднага ме беше последвала. Името ми се изплъзваше между устните й, както и нейното от моите.
Секундите бяха часове, а минутите години, а удоволствието от всичко това, което правехме двамата с един с друг ми се виждаше безкрайно, но все пак имаше край, за съжаление.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 EmptyПон Дек 03, 2012 9:39 pm

Не исках да спира. Не исках всичко това да свършва. Всичко това ме опияняваше. Исках още, но и исках освобождението. Исках времето да спре в този момент. Всичко ми се струваше толкова красиво, толкова приятно.
Просто продължавахме... все по- бързо, все по- страстно. Едвам дишахме, можех да усетя как и моето и неговото сърце биеха до пръсване. Телата ни се преплитаха, устните ми не оставяха неговите.
Вече усещах колко близо бяхме до самият край, всяка клетка в тялото ми се напрягаше и ... пръстите ми се впиваха по гърба му, шептях само неговото име... Потъвах все по- надълбоко в екстаза и усещах как експлозията наближава. Беше космическо!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Гардеробът на Ейдриън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: