Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Сря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Сря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Сря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Сря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Сря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Нед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Вто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Сря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Пон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Пон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)

Victoria Lawrence (276)

Vincent Keller (192)

Lisbeth. (189)

Kenneth Red (185)

Diliah Moretti. (172)

Анджелийн (122)

Kathleen . (112)

Kristian "Kirito" de Vaux (104)

Melody Love Miller (78)

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Ное 17, 2012 7:44 pm

Share | 

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adrian Sage

Брой мнения : 305

ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Сря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:

Банята:

Spoiler:

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Victoria Lawrence

Брой мнения : 276

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 12:18 am

Не мога да повярвам, че стана, за да ми прави стриптийз. Изправих се бързо в седнало положение и отпуснах ръцете си в скута си, заглеждайки се в мъжа пред мен. Определено го биваше в събличането.. Прехапах устна и можех да усетя как очите ми се разширяваха като на дете, което гледаше нещо вкусно през витрина и мечтае за него.
Лоши мисли, лоши мисли! Особено за пияния ми мозък.
- Тотално трябва да работиш като стриптизьор ...Ще натрупаш милиони. - казах убедена в думите си и закимах превъзбудено. Стана ми горещо...
- Прав си... никога не бих могла да се справя толкова добре като теб. - констатирах, излягайки се назад, но очите ми все още го следяха.
Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 12:32 am

Засмях се леко и продължих, разкопчавайки копчетата и ципа. Панталоните се свлякоха леко надолу, но не ги докоснах повече. Вътрешен инстинкт. Просто продължавах да се движа пред нея като се върнах на ризата, която отново хванах и разгърнах, но този път се обърнах с гръб. Ако някой ми беше казал, че задника ми може да прави такива движения щях да се застрелям. Ризата бавно се свлече по гърба ми, докато панталоните правеха това по краката ми. Накрая отново се обърнах с лице към нея и направих няколко малки крачки към нея предвидливо настъпвайки крачолите, за да мога да измъкна краката си от панталоните които се бяха свлекли до глезените ми. След това две крачки назад за да се върна на мястото си. Направих един кръг с ръцете си, така, че да прехвърля ризата отпред и измъкнах грубо и някак дивашки китките си от закопчаните копчета на ръкавите.
Ръцете ми докоснаха тялото ми от двете страни където трябваше да бъдат ребрата ми и се спуснаха надолу, стигайки до ластика на боксерките. Промуших палеца си под ластика и го дръпнах леко напред, като... го пуснах и той се залепи отново за кожата ми. А песента свърши и започна нова.
- Това беше... Толкова за аванта. - Засмях се весело и тупнах на леглото. Добре, не беше добра идея, първо трябваше да си облека дрехите.

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 12:48 am

О, това беше толкова лошо за ангелите ми. Някой да ме фрасне по главата, да за прочисти ума ми от мръсните мисли, които сега минаваха от там. Прехапах леко устна, докато го гледах и въздъхнах тихичко.
След малко той се върна при мен. Ъхх, радвах се поне, че си остави боксерките.
- Поласкана съм...Дори си скъса ризата заради мен. И определено се справи добре. - констатирах, поглеждайки го и се усмихнах леко. След малко започна друга песен и ми се стори също толкова подходяща за събличане, колкото беше и предната.
- Да видим колко зле мога да съм аз.. - повдигнах няколко пъти вежди и се надигнах от леглото. Изправих се и се обърнах с гръб към него, започвайки да се движа бавно в такт с музиката...Този път нямаше мятане и ...други шури движения. Движех леко бедрата си, поклащайки бавно и съблазнително дупето си.. След малко се обърнах към него и съвсем бавно изхлузих тениската си, оставяйки я да падне до мен. Усмихнах се леко, когато видях, че привлякох вниманието му и продължих да танцувам на хубавата песен.

Песента: https://www.youtube.com/watch?v=O1OTWCd40bc

...::You make me better::...
Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 12:58 am

Не беше важно... Една риза имах стотици от тях.. Всички черни. Намираха се и други цветове, но рядко. Сините ми очи изпъкваха идеално на черното.
- Ако се събличаш така като и пееш... - Засмях се леко заглеждайки се в нея. Усмивката ми просто застина а очите ми се разшириха вече. Да точно това исках да кажа... - Ще...
Какво точно исках да кажа? Сега вече и мислите си забравях, че паметта не ми стигаше, но не можех да мисля много докато я гледам.
Преглътнах по шумно, но добре, че беше музиката да не се чуе. Аз си го усетих. Чак ми заседна в гърлото. Беше ме излъгала, че не може да пее, а сега и за събличането... Можех да твърдя, че наистина го умееше.

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 1:09 am

Реакцията му ме радваше...Насърчаваше ме да бъда по- смела, по - дръзка. Макар, че черният ми сутиен достатъчно да привличаше вниманието му.
Тялото ми се извиваше бавно и съблазнително...Поне трябваше да е така. Ръцете ми се плъзгаха по шията ми, пръстите ми докоснаха деколтето ми, после все по- надолу, следвайки такта на музиката. Накрая стигнаха до ръба на клина ми. Хванах двата му края и започнах да го издърпвам все по- надолу, като май се справях доста добре, но ...алкохола си каза думата и залитнах леко, докато се освобождавах от него. Въздъхнах, спирайки с танците и го изхлузих нацяло, след което се хвърлих на леглото до него.
- Не трябва да пием толкова. - констатирах, засмивайки се кратко и се изпънах по гръб на мекото легло.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 1:21 am

На кого му пукаше за алкохола? Определено не беше на мен! Не знам за нея, но на мен ми действаше добре. Правеше ме по смел. Не, че не бях достатъчно дързък и преди да вкарам известно количество.
Завъртях се на една страна и се загледах в профила й. Премигнах тъпо няколко пъти и без да му мисля повече просто я целунах. Инстинкт!
Приближих тялото си повече до нейното, а ръката ми погали внимателно бузата й. Кой да повярва, че можех да бъда груб? Особено в такъв момент. Сега исках всичко друго, но не и да я нараня. Всъщност, това не беше точно така. Просто исках да се насладя на целувката,преди да се е отдръпнала, защото този път аз не мислях да го правя. Кой изобщо ти мислеше!

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 1:29 am

Добре, това беше неочаквано...Всъщност след всичкото това разсъбличане бих го предвидила, но мозъка ми работеше на бавни обороти в момента. И все пак- отвърнах на целувката му и ръката ми се уви около врата му, притискайки го към себе си.
Твърде много целувки ни се насъбраха за два дни, имайки предвид, че бяхме само приятели. Не трябваше да правим така. Но целувката ми харесваше толкова много...
Другата ми ръка застина на гърдите му и бавно се плъзгаше нагоре- надолу около това място. Беше толкова хубаво...Езика ми докосна неговият и можех да усетя алкохолът, както и той също сигурно, но не ми пукаше. Близостта му ми харесваше. Не, Вики! Махни се от там!
Само още пет секунди...

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 1:40 am

Отвръщайки на целувката ми и правейки я още по сладка, тя сякаш ме провокираше към следващите ми действия. Не исках да ставан нахален, но нежната ръка ме докосна. Нямаше как се отрече, че усещайки кожата й със своята беше много по хубаво отколкото през дрехите.
Езика ми се провря между устните й и се уви по властно около нейния, сборичквайки се кой да надделее.
Ръката ми се спусна от бузата й към врата й, покрай ключицата и надолу до още по меката кожа на коремчето й. Описах с пръст кръгче около пъпчето й.
Преместих се още по близо, като сега буквално се бях надвесил над нея. Не ме интересуваше нит това, че щях да забравя нито това, че ми се виеше свят, за което целувките допринасяха на алкохола...

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 1:48 am

Това определено влизаше в графа ''много грешно''. Вики спри, Вики спри..Боже този език. Замайваше главата ми още повече. Притиснах го по- силно към себе си и плъзнах единият си крак до кръста му, след което отново надолу... Беше толкова различно...ние бяхме почти голи. Не можех, не трябваше! И колкото и да ми харесваше това ...натискане...трябваше да спра, преди да е станало прекалено късно.
- Ейдриън... - прошепнах, отлепяйки устни от неговите по някое време, борейки се за въздух. Все още бях на сантиметри от поредната му целувка и беше твърде изкушаваща за и без това разбитите ми ангели, но не може така. Утре той щеше да забрави, но аз не. Нямаше как да продължи повече от една нощ.
- Мисля, че ... - Тревога...сините му очи на хоризонта. Нишката на разговора ми се загуби - Ъ...така де. Мисля, че не е добра идея. - казах накрая, въздишайки леко.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 2:11 am

Останах така вгледан в нея още няколко секунди. Просто да я гледам. Имах нужда да запомня всяка една черта на лицето й за да не я забравя никога. Не исках да забравям. Не й това, това исках да го помня като онази целувка... Беше но някаква сграда.. Не бях сигурен, но целувката я помня... Нямаше да забравя и това, нали?
Не, нямаше да я принуждавам да прави нищо. Завъртях се и легнах по гръб до нея. Музиката още свиреше, странно, не бях забелязал преди мозъка ми да се освободи от мисли.
- Извинявай, права си... Лоша идея е... - Лошо, от къде ли ми беше познато? Не знаех и не ми харесваше думата. Звучеше някак грубо. А толкова много исках да си спомням всичко, да помня всичко като нея...

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 9:25 am

Не ми харесваше това, че се отдръпна. Беше толкова хубаво да го усещам толкова близко, да чувствам ръцете му по кожата ми. Въздъхнах тихичко, когато той се излегна до мен и ръката ми леко се надигна, докосвайки стомаха ми, където неговите пръсти бяха преди малко.
Накрая се изправих на една страна и погледнах към него.
- Предполагам искаш да си ходя... - констатирах тихо, след като прекарах известно време наблюдавайки го. Не знам защо спрях...може би защото твърде много ми харесваше, а знаех, че той утре ще е забравил. С нежелание се надигнах от леглото му и тръгнах да търся дрехите си по земята.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 9:49 am

Дали да си отиде? Не, не исках това, но нямаше значение. И без това нямаше измъкване ако леглото не слезе долу, а леглото не можеше да слезе ако нямаше дистанционно. Е нямаше да крия дистанционното. Щях да направя нещо по хитро. Докато тя беше с гръб му отворих капачето отзад и махнах една от батериите. Затворих го отново и се изправих...
- Не си отивай... Няма смисъл да го правиш, защото искам всяка сутрин от живота си да се будя до теб. Аз няма да те помня, но твоите спомени щя ни крепят.
Сложих леко ръката си на рамото й и много внимателно я обърнах към себе си.
- Нека е поне само една вечер... - Примолих се с лека тъжна усмивка.

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 10:13 am

Обърнах се към него и се усмихнах леко. Кимнах и се качих при него на леглото, директно хвърляйки се на врата му. Ръцете ми го притиснаха към мен, а краката ми се спуснаха от двете страни на тялото му. Нямаше да го пускам, харесваше ми да го гушкам.
- Ейд... имам си апартамент на долния етаж, който от два дни стои празен. - констатирах, засмивайки се леко, но все пак кимнах и го целунах по челото - Спокойно, ще остана. - съгласих се и скрих лице във врата му, въздишайки леко. Беше толкова мил и сладък. Как да му откажеш...

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 12:02 pm

Как можеше да ме откаже? Не можеше... Пуснах батерията някъде сред завивките и я прегърнах на свой ред.
- Искаш ли да ти кажа една тайна? - Притиснах я към тялото си и не и позволих да се отдръпне, за да ме погледне. Момента беше много специален.
- Когато дишаш толкова близо до кожата ми - настръхвам. - Сега знаех, че ще се опита да се измъкне вероятно щеше започне да се извинява или нещо такова, затова побързах да се поясня. - Чувството е невероятно... Сякаш открадвам дъха ти с тялото си.
Въздуха, който сега излезе от устата и беше някак по - студен и ме накара да настръхна повече.
- Защо просто не пренесеш дрехите си тук? - Попитах накрая...

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 2:32 pm

Добре това беше изненадващо. Беше странно да го казва. Някак приятно ми беше, харесваше ми близостта му, но не беше правилно. Особено с моя чувствителен характер. И все пак не се възпротивих. Останах на мястото си и дори го целунах по врата.
- Ейдриън... Не мога. Срещнахме се вчера. А и си харесвам апартамента долу... Направих си го свое място. Това не значи, че можеш да дойдеш по всяко време на денонощието и да спиш при мен. А и ... вероятно ще искаш да излизаш с други момичета, да се... усамотявате, знаеш... Не смятам да спя на дивана. -засмях се леко и го погледнах в очите. -Няма за какво да се притесняваш, аз съм до теб. - успокоих го накрая и се усмихнах.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 3:09 pm

Не ми трябваха други момичета. Исках си нея, по точно, даже не можех да разбера намека й. Защо ми бяха други? Нали ми каза, че ще е с мен? Дали не искаше да и тръгне?
- Ако ти си тук, защо ми трябва която и да е друга? - Попитах накрая смръщвайки се. - Нали каза, че ще си тук... Няма да си отидеш без да ми кажеш нали?
Имаше някаква надежда в гласа ми, която го правеше да изглежда още по невинен и детски.
Трябваше да ми обяснява толкова много неща. Защо да спи на дивана? Не бих го позволил.
- Тогава от утре ще спим при фенерите. - Съгласих се и я притиснах по силно в себе си..

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 7:34 pm

Поклатих глава отрицателно възможно най - бързо и сложих ръце от двете страни на лицето му.
- Разбира се, че няма да си тръгна без да ти кажа. Но ние сме приятели нали? А .. приятелите не се целуват, не правят секс. Това го правят хората, които имат връзка, после евентуално се сгодяват, женят се, имат деца и така нататък. Или просто хора, с които спиш за една вечер и повече не ги виждаш. Предполагам, че ще искаш това някой ден и никога не бих те спряла да си намериш по- специална от мен...Може би тя ще те накара да запомняш. Но не мога да спя на дивана, докато някоя друга е с теб тук. - обясних нежно и се подсмихнах леко. Палеца ми галеше бузата му успокояващо, а очите ми все така наблюдаваха неговите, в които четях всичките чувства, минаващи през него.
- Много се радвам. А сега какво ще кажеш да поспим? Или просто да полежим? Чувствам се малко уморена, след всичко това.. - предложих му, повдигайки вежда и се изправих от скута му и обрах дрехите ни от пода, нагънах ги и ги оставих на една табуретка, освен ризата му.. нея си я наметнах и се загърнах с нея, макар да нямаше копчета и да беше разпокъсана. Върнах се до леглото и се излегнах на него, чакайки го и той да се присъедини към мен.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 9:37 pm

Явно имаше някакво разделение, което не разбирах. Приятелите не правели това и онова... Ами в крайна сметка аз не разбирах каква е чак толкова разликата. Нали ако обичаш някого и го показваш по различен начин. Аз се опитвах да и го покажа, но това, че ми казваше какво не трябва да правя означаваше, че всъщност само аз го искам. Може би, в цялата тази картинка, която ми описваше за бъдещето, не влизах аз... По скоро, тя не се слагаше в моята, от което си вадех изводите за това, че просто не ме иска. Е поне за сега все още не ме беше отхвърлила за това да се влача след нея навсякъде.
Легнах до нея и я прегърнах леко, но без да я притискам.
- Това приятелите могат ли да го правят? - Попитах тихо и някак плахо. Не исках да нарушавам това което беше казала, но отново ми се искаше да я целуна... Като преди малко, жалко че приятелите не го правеха..

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 10:41 pm

Усмихнах се широко, когато в крайна сметка легна до мен и ръцете му ме обвиха, но едва - едва. Че дори и ме попита дали може. Сега се чувствах гузна, че му го казах.
- Разбира се, че може. - казах мило и увих ръце около врата му, прегръщайки го силно в една псевдо мечешка прегръдка, след което се сгуших в него и се излегнах на гърдите му.
- Приятелите правят това постоянно, можеш да се успокоиш. - допълних, придърпвайки завивката върху нас и погледнах нагоре към него.
- Притеснява ли те нещо? - попитах по някое време, свивайки устни. Може би не се справях с помагането му. Не исках да му вредя повече, но виждах колко щастлив беше през повечето време. Когато го срещнах беше един мрачен тип и ако трябваше да стоя при него, за да виждам усмивката му щях да го правя.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 11:11 pm

Кимнах леко взирайки се в устните й. Имах известни притеснения от това къде се намираше коляното й. Нямах против да си остане там, но имах чувството, че не е добра идея или поне за тези приятелски отношения...
- Ами ако може да преместиш крака си малко... Съвсем мъничко... - Усмихнах се невинно и виждайки изражението ми разбрах, че е доловила онова притеснение което ме заливаше и онази горещина която заплашваше да ме изгори. Не исках да й развалям удобството, но когато се размърдах малко под тялото й стана още по зле и още по топло...

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 11:37 pm

Смръщих се на себе си. Естествено, че му пречех да си почива, или дори да си спи. Може ли да съм такъв идиот през цялото време. Сякаш си изключвах инстинктите...
- Разбира се, аз..извинявай. - казах смутено, кимайки леко и спуснах крака си обратно при другия, след което се отдръпнах леко от тялото му, за да има малко свобода от мен.
Трябваше да се науча да живея с него. Не можех постоянно да се дъня. Издънка след издънка...
Добре, друг вариант.
Обърнах му гръб, приближавайки се отново към него и отпуснах главата си върху ръката му, която ползвах за възглавничка. Така беше по- добре, поне за мен.
- По - добре ли е? - попитах, поглеждайки го през рамо.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Пет Ное 30, 2012 11:54 pm

Преди ми харесваше повече. Така косата й влизаше в устата и носа ми и ме гъделичкаше. Преди ми харесваше повече. Дори чувството да усещам крака й там. Всъщност наистина това много ми харесваше.
Измъкнах ръката си изпод главата й и я прескочих така че отново да сме лице в лице. Отново промуших ръката си и я придърпах към себе си притискайки я в тялото си.
- Да, така е идеално... - Засмях се леко и реших да поясня. - Преди ми харесваше повече, само коляното ти беше на онова място и започна да ми става горещо, а после студено, да настръхвам.
Усмихнах се весело и целунах челото й. Опа, май целувките бяха забранени. Тези правила бяха тъпи... Особено, когато ми се искаше да не спирам да я целувам...

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Съб Дек 01, 2012 12:05 am

Първоначално не разбрах какво се случваше, но когато се настани отново пред мен въздъхнах леко.
- Можеше просто да ме помолиш да се обърна. - подсетих го, засмивайки се леко и отново се сгуших в него. Когато обаче започна да ми обяснява защо точно го е направил започнах да се изчервявам. Нима ...ъх дори не исках да го казвам на ум,беше ми неудобно, особено имайки предвид, че не съм имала това за цел. Но пък не можех да отрека, че беше трудно и за мен да не си мисля такива работи...все още нямахме особено много дрехи по себе си, а в момента голата му кожа докосваше моята и беше толкова топъл и...Стига...
- Мисля, че трябва да поспим..- казах накрая, по- смутено и се опитах да затворя очи и да не мисля за ситуацията.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Съб Дек 01, 2012 1:57 am

Но на мен изобщо не ми се спеше... Когато затворех очи мозъка ми се свиваше и започваше всичко да ми се върти, да ми се повдига. Не, щях да остана буден, но пък и не исках да й преча, затова не казвах нищо. Просто се заиграх с един кичур от косата й, като го увивах около пръстите си. Внимавах да не я оскубя и да не разваля унеса й.
Накрая ръката ми просто спря движенията си и се отпусна напълно върху главата й, а очите ми бяха затворени. Дишането ми беше нормализирано, а тя беше толкова близо, че като си поемах въздух гърдите ми се притискаха в нейните.
В крайна сметка заспах преди нея....

Spoiler:

Victoria Lawrence

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Съб Дек 01, 2012 9:07 pm

Движенията му бяха много успокояващи. Обожавах да си играят с косата ми, особено когато бях толкова силно сгушена в него. Трябваше да чувствам топлината му, да усещам присъствието му, за да спя добре, без поредния кошмар.
Не след дълго се отдадох напълно на съня, който за моя изненада беше доста приятен. Включваше Ейдриън и.... Ох, ами определено си беше приятен.
Събудих се със усмивка на лицето. Отворих леко очи и се огледах. Синеокият мъж до мен вече беше буден и ме оглеждаше любопитно. Започваше се отначало.
- Добро утро, Ейдриън. - поздравих, усмихвайки му се мило.

Adrian Sage

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Съб Дек 01, 2012 9:43 pm

От както бях отворил очи я изучавах с тях и не мога да отрека, че се чудех какво точно ставаше какво беше предизвикало това приятно чувство и как се беше озовала тя до мен. Бях я видял преди да отворя очите си, бях видял целувката до онази църква, май беше църква и онова приятно чувство се засили и когато отворих очи се чувствах странно, и тя се беше притиснала в мен... Не знаех какво става, но ми беше наистина топло. Повдигнах леко завивката за да огледам положението... Ами не беше от най - критичните, но нека кажем, че беше доста... Опънато. Пуснах отново завивките, но явно мърдането ми я беше разсънило или нещо такова, защото малко по късно отвори очи и ме поздрави.
- Добро утро Вики. - Изстрелях бързо и уплашено, надявайки се да не забележи проблема ми под завивката...

Spoiler:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: