Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Рецепцията EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Рецепцията EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Рецепцията EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Рецепцията EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Рецепцията EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Рецепцията EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Рецепцията EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Рецепцията EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Рецепцията EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Рецепцията EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Рецепцията Vote_lcapРецепцията Voting_barРецепцията Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Рецепцията

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Kenneth Red

Kenneth Red


Брой мнения : 185
Join date : 01.11.2012

Рецепцията Empty
ПисанеЗаглавие: Рецепцията   Рецепцията EmptyНед Ное 11, 2012 8:43 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Diliah Moretti.

Diliah Moretti.


Брой мнения : 172
Join date : 10.11.2012
Age : 27

Рецепцията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията   Рецепцията EmptyСъб Ное 17, 2012 6:13 pm

Нали не си мислите, че като притежава част от хотела и Дилия Морети, която едвам се побираше в една стая, щом е придружена от егото си, щеше да седне на едно скърцащо бюро от преди двеста години и ще вписва имената на всички така наречени хора в регистрационната книга? Не. За тази работа тя си бе намерила едно прекрасно омайниче от женски пол с хубав почерк, което да се занимава с тази монотонна работа. Използваше момичето като нещо като примамка - тя бе толкова чаровна, че понякога успелите да влязат в хотела, си наемаха стая само за да са близо до рецепционистката, докато Дилия обикаляше и се правеше на любезна с по-важните гости. Истината беше, че ако зависеше от нея, тя щеше да живее в огромния мистичен хотел само с Ред, защото когато той беше наоколо във Вселената имаше хармония. Не ме разбирайте погрешно. Просто с Кенет се разбираха толкова добре, че тя понякога забравяше да изпитва нужда от чуждата компания. Стигаше ѝ само градината, която с помощта на една стара вещица, която бе омагьосала посевите да растат по-бързо, беше наистина впечатляваща, спокойствието на хотела ѝ и верния ѝ другар Кенет Ред.
Но! Това не означаваше, че от време на време не искаше да излезе навън, да се позабавлява и да се държа като нормален човек, който не губи контрол над същността си и не бе убил дъщеричката си. Имаше си обаче едно правило и то бе да не се замесва със свръхестествени създания, защото те само създаваха след това неприятни задължения за червенокосата особа. Докато при хората бе толкова просто и лесно - Дилия им изглеждаше мистериозна и привлекателна, а на следващата сутрин, когато нея я нямаше, нейната така наречена репутация се затвърдяваше още повече.

Днес бе решила да се разходи малко из хотела. Ред не се бе вясвал там от ден-два и Морети имаше чувството, че нещата излизат от контрол, понеже Ред винаги беше там. Винаги можеше да бъде намерен, ако Дилия оплетеше конците, както правеше по принцип. Но щом слезе от своята стая до рецепцията, тя завари нещо необичайно. Един мъж бе седнал на малкото канапе пред бюрото и трескаво клатеше крака си, все едно чака вече два часа за нещо. Морети се обърна на другата страна и видя нейната вярна рецепционистка на поста си. Не я разбирайте погрешно, но този хотел не бе "Четирите сезона". Тук не се сервираха коктейли в лобито, а съществата, които преминаваха през тази зала, търсеха подслон или дом, а не чакаха да им донесат черен чай от специалната селекция на Английската кралица. Не се задържаха, а просто подписваха името си, даваха парите си и се насочваха към стаите си, затова виждате защо Дилия Морети би била намерила гледката на този мъж така странна. А тя не обичаше странни неща и гледаше да ги поправя.
- Извинете, мога ли да ви помогна? - изрече тя с глас на дипломат, минавайки иззад гърба му, стратегически прокарвайки ръка през рамото му. - Аз съм Дилия Морети, управителката на хотела.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Колинс

Майкъл Колинс


Брой мнения : 4
Join date : 17.11.2012

Рецепцията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията   Рецепцията EmptyНед Ное 18, 2012 11:23 am

Майкъл влезе в хотела без да разбира какво подяволите прави тук?Как се бе озовал тук?Е поне бе намерил дрехите си,а и нямаше кръв по него.Спокойно.Не беше убил никой.Май?
Влизайки в хотела той се огледа.Първия хотел за изроди като него.Това беше...Интересно.
А и хотела си беше интересен.Когато влезе седна на един от столовете,отпускайки се.Рецепционистката няколко пъти го попита какво желае,но той поклащаше глава.
-Просто ме остави да си събера мислите,после ще се подпиша в проклетата книга.-Момичето кимваше с глава и продължаваше да върши работата си,докато той се бе захласнал в опитите си да си спомни какво е правил миналата нощ.Така запленен той усети някакво докосване по рамото си,а от гърдите му се откъсна ръмжене.Инстинктът му винаги е бил по-силен от него самият.
Отваряйки очи той изсъска.
-Госпожице Морети,ако цените здравето си..И ръката си моля ви..Не ме докосвайте без да съм ви позволил.-той се дръпна на безопасно разстояние от управителката и поемайки си дълбоко въздух се опита да се успокои.Агресията не вършеше добра работа на Холивуд.
-Извинявам се,за думите си....Но...Сега ще се регистрирам.-той се приближи към жената на рецепцията и извади една тлъста пачка банкноти даде й я и прошепна.
-Неограничен период от време.Днес съм тук,утре не...Без въпроси.Запишете ме като Холивуд или Майкъл...-той се усмихна с най-чаровната си усмивка и взе ключа си след това се обърна към управителката и я огледа.Е беше доста хубавичка.
Върнете се в началото Go down
LissaxDragomir

LissaxDragomir


Брой мнения : 6
Join date : 27.03.2013
Age : 30

Рецепцията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията   Рецепцията EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm

Лиса влезе в рецепцията на хотела, оглеждайки се. Единственото, която видя бе бюро и момиче стоящо зад него. Видя табелка с името й Дилия Морети, беше управителката на хотела. Лиса знаеше, че стаята й бе готова и единственото, което каза на момичето зад бюрото бе:
- Здравейте Дилия, аз съм Лиса Драгомир. Най - вероятно ме очаквате.
На Лиса бе подаден ключ, който най - вероятно беше към стаята й, тя го взе и се качи в асансьора, знаеше че багажът щеше да я чака там и пое пътя към както тя го наричаше "затвора си" ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рецепцията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията   Рецепцията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Рецепцията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Рецепцията и първия етаж-
Идете на: