Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Ресторантът - Page 3 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Ресторантът - Page 3 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Ресторантът - Page 3 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Ресторантът - Page 3 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Ресторантът - Page 3 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Ресторантът - Page 3 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Ресторантът - Page 3 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Ресторантът - Page 3 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Ресторантът - Page 3 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Ресторантът - Page 3 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Ресторантът - Page 3 Vote_lcapРесторантът - Page 3 Voting_barРесторантът - Page 3 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Ресторантът

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Kenneth Red

Kenneth Red


Брой мнения : 185
Join date : 01.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Ное 11, 2012 8:50 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ian Hardy




Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 06, 2013 1:26 am

Майка й е от там и до сега не е отишла? Можеше да се каже, че това е единствената държава в която искам да ида. Е Исках да видя и разгледам Англия, и Франция, и Италия, и Холандия... Да определено Холандия!
- Ами хобито ми е да слушам майка си. Тази жена е като информационно табло. Знае всичко за всички и за всичко. Какъвто и въпрос да и задам, тя има увлекателен отговор. От малък обичам да я слушам. Макар да не е обикаляла колкото теб, защото е била заета да ме гледа наистина я бива в разказването. - Да, грешен ход, не трябваше да говоря за майка си пред момиче, но какво да направя като почти цялото си време прекарвах с нея. Още живеех с нея. Боже, това беше странно.
- Добре какво е твоето хоби, а и ако не е нахално да ми кажеш, как се реши да станеш психолог?
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyПон Яну 07, 2013 9:44 pm

Боже, този човек определено обичаше майка си. Трябваше да разбере повече за него. Дали имаше Едипов комплекс? Не ми се вярва. Но все пак бяха някакви наченки...
Или просто имаше нужда от повече забавление. Това беше достатъчна загадка за ума ми, който отчаяно се нуждаеше от някакво разсейване, само и само да не мисли за синеокият господин, който бях оставила преди няколко минути.
Не трябваше да мисля за него изобщо. Забранявах си.
- Моето хоби...обичам да рисувам. Това определено го обожавам! Също така да помагам на хората. А относно избора на професия...Бях много малка, когато се запознах с Ейдриън. Постоянно се занимавах с него и му помагах и...имаше ефект. Когато пораснах се зачудих защо да не помагам и на другите, аз обичам да го правя. Така че просто се записах и ...ето ме тук. - обясних, свивайки рамене и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyПон Яну 07, 2013 10:24 pm

Значи все пак наистина се познаваха отдавна и той беше човека който едва ли не я беше подтикнал към избора на работа. Щеше да е трудно да се съревновавам с него. Как беше възможно да спечеля сърцето й, ако вече го беше дала на него.
- Извинявай за въпроса, но обичаш ли го? - Попитах като очаквах искрен отговор, поне се надявах на такъв, когато говореше за него беше някак със страхопочитание и така като че ли беше единствения който може да погледне с влюбени очи.
- Добре, сменяме темата... - Усмихнах се мило и набучих на вилицата си едно от панираните сиренца. - Имаш ли любим филм, някой който можеш да гледаш постоянно без да ти омръзне?
Това беше добро сменяне на темата. Така предполагах.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 9:02 pm

Замълчах за момент, когато той ме попита дали го обичам. Този въпрос отбягвах от момента, в който срещнах Ейдриън тук, защото знаех, че той си беше и винаги щеше да си остане моя слабост. Моя първа любов.
- Обичах...преди да замина наистина го обичах, но това беше...не знам...преди 7 години. Нещо такова. Сега всичко е нормално, спокойно. Сега просто ме е грижа за него, защото е част от миналото ми. - добре, това май беше лъжа, както и да е, не исках да си провалям шансовете с един толкова хубав господин, след като знаех, че само мога да нараня Ейдриън, без да му дам нищо, което заслужаваше.
- Не се притеснявай, ще го третирам както всеки друг клиент и ... Всичко свърши. - допълних, за да го уверя още повече, след което се усмихнах леко.
- Любим филм... ''Само ако''. Мога да го гледам хиляди пъти и пак ще плача...всеки път се надявам да не се качат в онова такси и да продължат перфектния си живот. - казах замечтано и поклатих глава, засмивайки се леко.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 9:24 pm

Засмях се леко заедно с нея. И тя обичаше драми, но както казват, мъжете се влюбват в копие на майките си, така, че нямаше какво да ме очуди. Загледах се за кратко в чинията си а после отново вдигнах оглед към лицето й.
- Интересно ми е само едно, защо след като си толкова слъчево момиче, обичаш драмите, не те ли кара да плачеш? - Запитах любопитно, макар да беше глупаво, след като сама беше казала, че плаче на този филм.
- Ще ти покажа какво означава филм - утре, ти, аз, кино. - Не приемах отказ, зтова се усмихнах и напълних устата си с храна, но не така, че да прелива по скоро нормално. - Каза, че днес си заета, затова и го оставям за урте, вече имаш планове, не и прави други.
Казах след като преглътнах и отпих една глътка вино. Трябваше да си намеря работа, защото ако ми стане гадже, ми се искаше да я водя на много места. От което идваха и финансите.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 10:28 pm

Усмихнах се леко на въпроса му. Няма как да обясня точната причина. Беше просто нещо...заложено в женската ми същност.
- Не мога да обясня точно...просто... То е пленителна любовна история. Такава, каквато никога не може да ти се случи наистина в живота. Сещаш се... Не всеки мъж ще тръгне да ти обяснява защо точно те обича и как ти си го научила какво е любов... Не всеки ден някой ще ти изпълни всички желания и накрая ще даде живота си, само за да оживееш ти. Не, че го искам това... но просто е романтично. Мило, сладко. Нещо, което стопля сърцето ти и за момент ти също искаш да си на тяхно място. - разговорих се, дори използвайки жестове на моменти и накрая го погледнах.
- Извинявай, отнесох се. Добре, обещавам да не си правя други планове. - казах разсеяно и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 10:39 pm

Усмихнах се на разпаленото й обяснение. Наистина беше сладко, докато я слушах, как се вживяваше, макар да знаеше, че такава любов е невъзможна се надяваше да я срещне, а аз бях готов да й я дам по нататък във времето. За сега ми беше симпатична, а ако продължаваше така можех да хлътна, а след това и да се влюбен безумно в нея нищо не се знаеше.
- За любовта се иска време и постоянство. Не можеш да кажеш на някого, че го обичаш на броени дни след запознанството. Трябва да опознаеш човека срещу себе си и когато си сигурен, че това е човека с който искаш да изживееш живота си му казваш "обичам те". Така показваш на половинката си, че би направил всичко за нея. Не са просто няколко думи които могат да се кажат на всеки. Трябва наистина да го изпитваш. - Усмихнах се след като приключих с "разказа" си и хапнах един залък. След като преглътнах отново се обадих.
- Любовта е много обширна тема и за нея може да се говори много, но ако желаеш може да я сменим?
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 11:02 pm

За човек, който живееше с майка си знаеше доста. Добре де, не беше смешно, но все пак... Стига де, Вики. Сигурно се свикваше. А и това значеше, че той много обича майка си. Че тя е била добър родител. Ще ми се да имах същото щастие, но уви.
- Точно така. Съгласна съм- отвърнах простичко и се усмихнах отново. Прокарах пръсти през косата си и доизпих отново виното си. Почти не бях бутнала храната си, но апетита ми се губеше днес.
- Всъщност мисля, че скоро трябва да се връщам на работа. Документацията ми няма сама да се сортира и прегледа. - казах намръщвайки се леко и свих рамене.
- Но утре ще имаме достатъчно време за киното...кой филм ще гледаме? - допълних, за да не го обезнадеждавам напълно.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 11:14 pm

Времето наистина ли минаваше толкова бързо. Съжалявах, че не мога да й помогна с работата, но явно се искаше висше образование, което аз нямах.
- Филма ще е изненада. - Казах с лека усмивка и махнах на келнера за да дойде. - Но ще го избера, така, че да ти хареса.
Намигнах и с едното си око и се усмихнах широко. Бях лъчезарен човек и се надявах да я заразя с усмивката си. Като се сеща за мен да се усмихне. Тед, така се казваше келнера, дойде при нас и се обърна към мен с усмивка.
- Предполагам ти ще черпиш и няма да оставиш дамата да плати. - Каза той през смях и аз също се усмихнах.
- Прав си, намери ми някаква работа, за да го заработя. - Той само кимна и си тръгна, а аз се обърнах към Вики. - Извинявай, не те попитах дали искаш десерт... Искаш ли?
Не беше хапнала почти нищо, и се почувствах гузно, без ясна причина.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 11:26 pm

Набързо поклатих глава отрицателно, опитвайки се да го откажа от идеята за десерт.
- Не, спокойно. Просто днес явно не ми е ден за ядене. - казах, опитвайки се да се пошегувам - Не съм гладна.. - споменах след малко с виновна усмивка и свих рамене.
- А колкото до филма...Добре. Доверявам ти се напълно. - допълних, кимайки леко и се изправих от столчето си. Взех си чантата и се огледах, за да не забравя нещо. Заобиколих масата, след като той също стана заедно с мен. Поколебах се за момент, но накрая пристъпих към него и го прегърнах леко.
- Благодаря за всичко днес. - казах искрено и му намигнах, след което се надигнах, целунах го по бузата и тръгнах към офиса си.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Яну 27, 2013 11:54 pm

Изправих се заедно с нея и отвърнах на прегръдката й, но честно казано не очаквах целувка. Мислех си, че ще изчака поне до третата среща или нещо такова, макар да беше само по бузата.
- Ще мина да те взема в седем. - Казах след нея с усмивка, а след това дойде и Тед.
- Намерих ти работа в кухнята за около час би трябвало да си изработил всичко. - Каза той с усмивка а аз му кимнах в отговор.
- Извинявай, но може ли да те помоля за още нещо? - Попитах и получих леко кимване в отговор. - Би ли ми намерил постоянна работа тук... Изведнъж ми потрябваха пари.
Той се засмя и обеща да направи всичко възможно, а аз се запътих към кухнята. Протегнах дланта си докато никой не ме гледаше и си представих пачка от десет стотачки. Всичко до най малката подробност, както трябваше да е заради материализацията. Това изхаби и всичките ми сили, но поне вече имах пари. Десет стотачки...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyСря Фев 20, 2013 10:26 pm

Нямах нищо против да си останем така. Чудно защо толкова се бавеше. Бях забелязала дозата романтика у него, но все пак всичко ми се струваше някак нереално. Като на филм. Може би затова всичко беше толкова странно за мен - защото никога не мислех, че мога да изпитам нещо такова...да бъда героиня от някоя романтика.
- Да вървим - повторих с поредната усмивка и хванах ръката му, тръгвайки заедно с него към ресторанта. Имаше блок маса, затова минахме и си взехме разни вкусотии и седнахме на обичайната си маса.
- Между другото мисля, че майка ти си е записала час при мен. Не знам ти дали си й казал нещо за мен, но днес следобед я очаквам. - казах, поглеждайки го многозначително и се засмях, развеселена от физиономията му.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyЧет Фев 21, 2013 1:08 am

Оооо не, не, не, не... Не! Не можеше да ми го причини. Това беше тотална катастрофа, нямаше как да го позволя. Ако трябваше, щях да я завържа за стола и да й пусна "Титаник". Мислеше си, че като имаме шестнадесет години разлика сме едва ли не връстници...
Това беше най - лошото което можеше да ти се случи... На мен.
- Може да отмениш часа, ще говоря с нея... Тя няма да те притеснява, обещавам.
Бях се стреснал направо, щеше да ми провали връзката преди да е започнала... Направо супер нали...

Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Мар 10, 2013 10:08 pm

Нямаше как да остана спокойна при реакцията му. Просто всичко беше толкова комично около него, а той изглеждаше толкова невинен във всичко това.
- Нее, няма да го правиш. Не можеш. Аз съм психолог на хотела! Не мога да отказвам часове, нито пък помощ на хора, които са я поискали. Против правилата е, плюс против моите принципи. Няма как да я върна. Явно не си говориш достатъчно с нея. - казах, опитвайки се да върна сериозността в гласа си, но нямаше да стане толкова лесно...така си и предполагах.
Но той изглеждаше толкова измъчен, а аз ...винаги ми беше приятно да се запозная с хора, които са мили и любящи към децата си, дори да са твърде много..
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm

Намръщих се, тя не можеше да ми причинява това, нямах предвид Вики, а майка ми. Беше толкова нечестно, да действа зад гърба ми по този начин... Все пак въздъхнах примирено и погледнах към менюто.
- Добре, както кажеш, но не вярвай на всичко което тя ти каже. - Представях си колко унизително щеше да е всичко, още от сега ме беше срам да я гледам, не ми се мислеше след сеанса, когато майка ми се раздрънка. Ема не можеше да си държи езика зад зъбите и приказваше каквото и е на сърцето също като мен винаги весела и усмихната. Освен когато гледа една от множеството си драми.
- Какво ще закъсваш днес? Мисля аз да започна деня с гофрети с шоколад...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторантът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Рецепцията и първия етаж-
Идете на: