Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyСря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Contemporary-Home-Design-00

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Contemporary-Home-Design-01

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Contemporary-Home-Design-09

Банята:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Contemporary-Home-Design-13

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Adrian Sage




Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyНед Фев 10, 2013 10:28 pm

Не ми трябваха още покани една ми стигаше... Наведох се и я целунах, в началото много невинно и внимателно. Действията ми се определяха направо от мозъка без да влагам в тях грам мисъл. И въпреки това нямах намерение да спирам да я целувам, не и скоро.
Ръката ми без да знам как се беше озовала върху дупето и и тръгна да се изкачва нагоре по тялото й, под тениската, нежно галейки гърба й. Не помен да съм усещал толкова близо жена до сега. Беше невероятно усещане, само от допира ми усещах как настръхва, а това караше мен да въздишам.
В главата ми започнаха да се оформят различни мисли, но не бях сигурен какво означават. Просто се оставих на течението, а то сега ми казваше просто да продължавам да движа ръката си под тениската й, докато езиците ни се преплитаха във все по страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyНед Фев 17, 2013 11:25 pm

Ти да видиш колко страстен може да бъде един унищожител. А колко хубави емоции излъчваше през това време. Усмихнах се широко, отвръщайки на всеки допир.
Нямаше да споменавам, че бях впечатлена от уменията му как и къде точно да докосва, имайки предвид че не помнеше живота си. Очевидно беше доста добре обучен кое място се предпочита пред останалите.
Мина вече седмица. А и аз тайничко си се надявах до сега да стигнем до тук. Макар главната ми цел да беше да му помагам аз също бях жена, а и той беше толкова мил.
Излегнах се на гръб и едното ми бедро се плъзна по тялото му, докато не стигна кръста му. Той остана все така близо до мен, а аз бях доволна от чувството релефите му да си пасват перфектно с моите извивки.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyПон Фев 18, 2013 12:34 am

Последвах я веднага, като се завъртях и се облегнах на единия си лакът за да не се отпускам върху нея. Другата ми ръка вече беше набрала блузата и на горе.
- Сигурни ли сме в това което правим? - Попитах леко задъхано след последната изпепеляващо дъга целувка.
Не ми стигаше въздуха, но и това не ми пречеше, започнах да спускам устните си по врата й докато отговори на въпроса ми. Трябваше ми съгласието й и аз не знам защо но трябваше да я чуя, че го иска. Имах нужда от това и мозъка ми блокира без да ми позволи да отгатна какво трябва да е следващото ми действие.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyПон Фев 18, 2013 12:43 am

Усмихнах се леко и се спрях след поредната целувка. И макар устните му, които бродеха по врата ми да ме караха да се разтапям като лъжичка захар в проливен дъжд се насилих да го заставя да спре и да ме погледне.
Потърках съвсем леко носле в неговото и прехапах устната си.
- Аз съм сигурна, че го искам. Въпроса е ти какво искаш? - казах, едва чуто и се загледах в буйния океан в очите му. С памет или без трябваше да реши какво иска като мъж, а не винаги да чака моето решение. Все пак имаше собствено мнение, собствени решения. Аз уважавах това.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 EmptyПон Фев 18, 2013 12:54 am

Не мислех, че на мен нея и трябва разрешение да прави с мен каквото и да било. Ако не го исках защо ми беше да я питам дали тя го желае, нямаше смисъл, но все пак исках да й отговоря.
- Искам теб... - Казах спокойно гледайки в очите й сигурен в думите си... Останах така още няколко секунди и я помилвах нежно по бузата, преди да се наведа да я целуна отново.
Устните ни пак се срещнаха много нежно и отдадено, до момента в който езиците ни отново не се включиха в играта тогава вече беше борба за страст.
Отдръпнах се леко и се надигнах колкото да могат ръцете ми да свалят тениската й, но за не повече от броени секунди сега имах цел.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Гардеробът на Ейдриън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: