Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Contemporary-Home-Design-00

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Contemporary-Home-Design-01

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Contemporary-Home-Design-09

Банята:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Contemporary-Home-Design-13

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Victoria Lawrence




Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Ное 28, 2012 10:54 am

Естествено, че щешеда иска при сладките. Все пак все едно за пръв път вкусваше от тях. Замислих се за момент къде да го заведа, но тогавасе сетих нещо друго.
- Значи ще отидем в някоя сладкарница. - констатирах, след като преглътнах първата си хапка от втората палачинка.
-Между другото трябва да вземем фотоапарат...Така всеки ден можеш да разглеждаш весели моменти от живота си.Нещо като фотодневник... - предложих, пиглеждайки го.


Последната промяна е направена от Victoria Lawrence на Сря Ное 28, 2012 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyСря Ное 28, 2012 12:12 pm

Това за снимките ми се виждаше вероятно бе много по лесно отколкото с книгата.. Трябваше да свием някой апарат. Да направим нещо смахнато, а след това да изчезнем скривайки се тук, докато спрат да ни търсят. Беше казала, че мога да контролирам умове. Вероятно съм програмирал всички в хотела като слуги. Беше хубаво да си мисля така.
- Но първо искам в сладкарницата. - Харесваше ми името. Звучеше като сладък рай! Трябваше да се посети!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 12:23 am

В момента мразех всичко така че дори целувката и прегръдката не успяха да ме успокоят напълно. Исках да се прибера.
- Извинявай Вики, но... Аз наистина съм лош! - Отскубнах се от нея и тръгнах на някъде, без особена посока, просто исках да се махна от нея и да не я наранявам. Трябваше да се махна от живота, както тя беше направила отдавна с моя. Трябваше да я оставя и за да не забравя и да хукна да я търся, щях да го напиша в онази книга.
Просто вървях по улиците безцелно, докато не се озовах в хана, от където се влизаше в хотела. Не знам от къде знаех тайното почукване, но просто кокалчетата ми сами забарабаниха по вратата, която сама се отвори. Тръгнах направо към апартамента, поне си спомнях къде е той. Трябваше да се изкъпя и да сваля мръсотията и нечистотията от себе си...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 1:05 am

Това беше...Просто прекрасно. Изостави ме насред парка. Наистина го направи.
Сама съм си виновна, аз трябваше да си блъскам главата в стената. И все пак ... не можех да го оставя просто така. Но и не исках да го следя, сега искаше да е сам. Затова просто хванах такси до хотела. Влязох вътре без проблем и се качих в стаята си. Исках да го проверя как е, или дали изобщо се е прибрал, но още много бързах...не ставаше така.
Преоблякох се в нещо по- удобно, решена да принтирам снимките и да му върна фотоапарата, след което да го оставя да си почива, или... ако беше там изобщо. Все пак можеше да е с някое момиче, което е срещнал по пътя, нали така?
Вината ме убиваше...Може ли да кажа нещо толкова тъпо. Не исках да го наранявам..
Та сложих си розова тениска и черен клин, след което се постарах да изкарам всички снимки...той щеше да запази които иска. Опаковах и фотоапарата му, заедно с това, след което се качих в стаята му.
Почуках, но никой не отвори. Когато обаче опитах дръжката тя бе отворена...Добре, само ги оставям някъде, където щеше да ги види и толкова. Влязох вътре, затваряйки след себе си тихичко и тръгнах към спалнята му. Сигурно там щеше да ги види. Оставих плика със снимките и фотоапарата и се запътих към изхода, но пред мен стоеше той...по кърпа... Ей сега щеше да ме убие.
- Аз.... дойдох...ъъ...снимките...така де ... оставих ги. И апарата. - обясних, посочвайки леглото, но малко ми беше трудно да откъсна очи от мокрото му...голо...тяло...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 1:55 am

Бях съкрушен... И бесен.. Много бесен! И страшно гузен от цялата ситуация. Да, тя ме беше целунала и след това, за кратко, но беше, а аз я бях принудил да го направи, без да искам разрешението й.
Намерих къде се намира банята и с учудване разбрах от къде се пуска водата. Целия апартамент беше някак странен. Всичко беше твърде изчанчено, но не можех да отрека, че ни хареса.
Докато топлата вода се стичаше по мен, а душгела и шампоана вършеха своите вълшебства по мен чух някакъв лек шум. Предположих, че ми се е счуло, но ако имаше някой тук беше мъртвец. И без това вече се бях изкъпал, сега само се киснех, можех просто да изляза. Сложих си една кърпа на кръста и просто влязох в стаята където се засякох с Вики. Какво правеше тя тук? Не я ли бях оставил в парка? А, ясно снимките и апарата...
- Мерси... - Даже не знаех какво да й кажа, все пак не беше дошла за мен, а за снимките. - Отново се извинявам за това което направих... Беше глупаво!
Както и това да стоя на едно място в средата на стаята, но не помръдвах...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 2:03 am

Намръщих се на извинението му и извъртях поглед.
- Не беше глупаво..аз си го поисках. Можеш дори да ме обвиниш, че е било преднамерено. - свих рамене и продължих - Глупаво беше моето изказване, но наистина не исках да те обидя.. Извинявай. Не го мислех. - отвърнах гузно и сведох поглед - Имам предвид... аз съм единственият човек, към който си добър...поне това видях...И никога не бих го казала сериозно. Човеците понякога грешат.. - допълних, хващайки ръце зад гърба си като дете, което са го хванали в беля и отново го погледнах.
- Но ти ме остави ... Е, предполагам имаш някакви по- важни планове. Няма да се меся...Знаеш къде да ме откриеш, ако ти потрябвам. - смутолевих и с усилие се насилих да тръгна към вратата, при положение, че имах такава гледка пред себе си..Беше си истинско изпитание..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 2:16 am

Нямах друга работа, освен да си седя сам тук и да гледам към врата в очакване да дойде отново, знаейки, че няма да го направи. Отново я карах да се чувства зле и после защо да не се мразя, та аз наистина бях ужасен!
- Ако е само за това, не си отивай... Моля те... - Гласа ми трепереше леко. Сякаш, ако си тръгнеше целия ми свят щеше да се срине след като затръшне тази врата, но то си беше и така. Аз нямах никой друг. Нито тук, нито където и да било беше само тя...
Чудесно, сега само оставаше и да се разплача и щеше да бъде върха... Само това не бях правел, или бях. Не знаех. Може би само това, че щях да умра от срам.
- Плакъл ли съм пред теб? - Така поне щях да разбера, дали мога да дам воля на чувствата си или ще ги сдържам... Поне бях целия мокър и ако не гледа очите ми няма да си личи...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 2:29 am

Миг, след като чух думите му по лицето ми беше изгряла усмивка. Доволна, че все пак не ме мразеше. Предадох си спокоен ви и бавно се обърнах към него, след което тръгнах натам, но бавно.
- Ще остана, но... ще избягаш ли пак, ако пак те прегърна? - попитах, спирайки се на около крачка от него и се усмихнах леко.
Когато обаче ми зададе следващият въпрос замислих доста дълбоко.
- Да, но само веднъж или два пъти...и то като бяхме малки...всяко дете плаче. - отговорих разсеяно и свих рамене, след което се приближих още малко, протягайки ръце към него за прегръдката, която си чаках...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 3:03 am

Разбираше ме погрешно, не бях избягал защото ме беше прегърнала, а защото беше права, аз не бях човек. Всъщност нямах нищо общо с тези безполезни същества. Бяха наистина безполезни! Не правеха нищо както трябва. Всъщност точно като мен. Аз също не ставах за нищо, но все пак тя остана. А дали не й го бях внушил при желанието си да остане? Е не знаех, да мога да ги карам да говорят. Това ми беше непонятно, а тя чакаше прегръдка. Затова се приближих и се сгуших в тялото и заравяйки лице във врата й. Не можех ли да плача? Та аз си бях дете, едно голямо дете, което изживява тежкия път на детството си сам всеки божи ден!
- Ти си единственото което имам... - Прошепнах съвсем тихо с прегракналия си глас. Е, щях да се държа като пораснало момче, бях на двадесет и пет трябваше да свикна! Не трябваше да се давам на някакви сълзи.
Отдръпнах се вече по - спокоен от нея и се опитах да украся лицето си с усмивка. Трябваше да си сложа някакви дрехи, освен, ако не се разхождах гол пред нея, защото хавлията мижеше всеки момент да се свлече.
- Ще ми помогнеш ли да си намеря гардероба? - Попитах леко притеснено...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 9:58 am

Нямаше как да не се усмихна, когато той каза това. За него беше тъжно, но аз се радвах, че поне на мен има доверие. И знаех, че утре пак няма да ме помни, но няма значение, аз бях тук, до него.
Притиснах го силно към себе си и се насладих на прегръдката, след което той ме пусна и решихме да потърсим гардероба му.
- Ами...добре...Да видим... - взех дистанционното и започнах да натискам копчетата за първия етаж, но от никъде не се отвори гардероб..
- Може би е горе в спалнята? - предложих, поглеждайки към него и свих рамене, след което му връчих дистанционното и се хвърлих на леглото...Беше толкова мекичко, че те подканваше за сън...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 10:24 am

Е, явно трябваше да се качим горе... Беше непрактично, защото така, щях да си намокря чаршафите, пък и не можех да скоча като нея заради хавлията и това да не падне.
Приближих се бавно и седнах на ръба, а тя натисна заветното жълт копче за да започнем да се качваме нагоре. Отпуснах се назад и легнах върху леглото, извивайки глава назад за да мога да я гледам. Протегнах се и хванах ръката й, преди да не е избило отново това депресиращо настроение, което се опитваше.
- Благодаря, че правиш толкова неща за мен... - В главата ми започнаха да изникват чувства и желания, както и много странно, някакви много размазани картини в които бяхме голи... Може би трябваше да спра да мисля, защото аз наистина бях гол....
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 10:36 am

Той дойде при мен и аз натиснах копчето, за да се изкачим горе. Изправих се в седнало положение и погледнах към него, усмихвайки се леко, а когато каза това...усмивката ми стана по- голяма. Стиснах леко ръката му и кимнах.
- Няма защо...обичам да помагам на хората...А и ти си специален за мен. Затова съм тук. - казах, прокарвайки пръстите на другата си ръка през косата му, галейки го леко. След малко бяхме горе и пуснах ръката му, за да пробвам копчетата, докато другата ми ръка продължаваше да си играе с косата му. Още беше рано...едва ли имаше 7 дори. Трябваше да измислим какво да правим.
Най- накрая се отвориха две врати, където изобилстваше от дрехи и аз се ухилих доволно.
- Най- накрая - засмях се и погледнах към него - Хайде, ставай... аз няма да гледам, обещавам. - казах, намигайки му и се обърнах с гръб към него, вземайки фотоапарата и реших да разгледам снимките от днес отново.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 10:55 am

Тя каза, че съм специален за нея, това значеше ли, че чувства нещо към мен? Имах предвид, че знаех, че съм приятел за нея, но това за което го приемах аз... За мен беше повече.
- И да гледаш, не ме притеснява... - Казах с лека усмивка и се изправих от леглото отивайки към гардероба. Какво можех да си облека? Е, онова под панталоните се разбираше, но от там, нямах и на идея.
Обух си онова нещо, за което трябваше да питам Вики как се нарича и се обърнах към момичето на леглото.
- Ще ми помогнеш ли с това? Даже не си спомням как се наричаха тези неща, с копчетата? И онези другите без... Губят ми се точно думите. - Засмях се леко и се надявах наистина да ми помогне както беше казала. Като се замислех, това което обух бяха боксерки, а онова в гардероба "с копчетата" - ризи, но вече я бях помолил за помощ...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 11:08 am

По някое време той ме извика да му помогна и аз погледнах...Ох, беше само по боксерки. Беше съкрушителна гледка. Поне за ангелите ми.
Преглътнах и се изправих, отивайки до него.
- ''Онова с копчетата'' се нарича риза, а без тях - тениска. И трябва да си избереш какво ще правим сега...Ако ти се излиза някъде навън можеш да сложиш риза, защото е по - официална. Ако ще си стоим тук можеш да си сложиш тениска, защото е по - удобна..Но и риза става. Както решиш. - дадох му алтернативите и извадих една черна риза. Можех да си представя как щеше да му стои.. За щастие той си избра да е с нея и я облече, но се обърка с копчетата, затова реших да му помогна. Започнах отдолу нагоре, закопчавайки внимателно всяко от тях, стараейки се гледката от голото му тяло да не ме разсейва, макар да си беше трудна задача. Права бях, стоеше му страхотно..
- С нещо друго да помогна? - попитах, усмихвайки се и накрая погледнах нагоре към неговите очи..Нямаше да го зяпам цяла вечер де...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 11:58 am

Тя много добре се справяше с обясненията. Накрая просто облякох това което беше извадила. Черна риза, която идеално описваше тялото ми. Обърках си копчетата, затова тя реши да ми помогне и с тях. Закопча ги внимателно, като остави горните две незакопчани.
- Благодаря, мисля да си обуя и панталон. - Взех от закачалката един, който сякаш беше като всички останали. Имах сигурно петнадесет еднакви черни панталона... За какво ми бяха?
- Защо се чувствам някак уморен? - Попитах сякаш тя трябваше да знае защо? Едва ли знаеше, но не я винях, защото всъщност не бях изморен, а просто ме мързеше и не ми се ходеше никъде. Излегнах се на леглото и се отпуснах. - Какво ти се прави?
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 12:31 pm

Усмихнах му се и го оставих да се оправи с панталона, а аз се върнах на леглото отново. Взех дистанционното и го насочих към стената. Мозе би от някъде щеше да излезе телевизор? Кой да знае? Излезе един голям екран за пройекция и се дадоха различни опции. Имаше музика, имаше и филми, както и телевизия. Пуснах един плейлист и започна една много приятна песен. Зарадвах се и се обърнах към него.
- Не знам, ти избери. Аз съм съгласна на всичко. - казах небрейно, поклащайки се леко в ритъма на мелодията.
- Имаш много хубав вкус за музика. - констатирах, намигайки му. Знаех я и си припявах тихо, докато тои отново не се озова на леглото при мен.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 12:42 pm

На всичко? Това беше обширен... избор. Засмях се на мислите си и повдигнах раменете си.
- Даже не съм слушал тази песен... - Констатирах, след като я слушах известно време как пее. Имаше невероятен глас и беше започнало да ми се приспива.
- Ами и слушането на музика не е може идея, може да си направим като караоке... - Казах на края. Не знаех как се нарича онова със фалшивото пеене на любителите, но имах чувството, че съм го улучил от първия път. Само трябваше да има някъде и текстовете, щяхме да вземем нещо продълговато и да го ползваме за микрофон. Като например... дистанционното вършеше работа.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 12:57 pm

Засмях се леко и отново се приблийих до него, започвайки да го галя отново по косата.
- Сигурно си я слушал, но просто не помниш. - Обясних, свивайки рамене и продълйих да си тананикам. Учудих се, когато даде предлойението си и се засмях.
- Искаш да пееш? Ще ми е интересно да те чуя, но аз... не мога да пея. - смръщих се, подсмихвайки се отново.
Почна нова песен и тя също беше хубава. Харесваше ми това полойение. През последните години винаги се стараех да бъда заета с нещо. От много отдавна не сум... стояла просто така, да си почивам, да не правя нищо. Беше приятно.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 1:07 pm

Можеше и да съм я слушал, а някой от предните дни - животи да ми е била любима. Надигнах се мързеливо от леглото и взех дистанционното от нея. Започнах да научквам настройките докато все пак отдолу не излезе текст с показалка. Добре, сега оставаше да изнамеря и песен. Не съм казал, че мога да пея, вероятно и звучах ужасно, но това беше целта на караокето, да не можеш да пееш и да го правиш защото си се иска.
Спрях се на една която ми беше харесала само от мелодията в началото. Направих се на разстроен, защото ми звучеше тъжна и когато започна да тече текста започнах да пея с него. Лошото беше, че караокето беше на инструментал...
След като я изпях си се покълчих и хвърлих дистанционното, достатъчно съкрушително се влачех по пода в края на песента за да опиша болката на лирическия си герой. За малко да избухна и в смях, но се старах, защото на нея и беше достатъчно смешно...
- Ти си, по - зле от мен не можеш така или иначе! - Изобщо ме нямаше за певец...

Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 2:39 pm

Не можех да повярвам, че наистина беше решил да пее. Но ето... разбърника се из настройките и след малко вече пееше. Е, пеенето наистина не му беше от силните страни, но пък беше ужасно сладък и ... Нямаше как да остана сериозна. Той си беше същински актьор... Вживяваше се толкова много и ... почти му повярвах, че беше тъжен. Когато песента приключи се изправих на колене и започнах да му пляскам въодушевено.
- Браво, браво!- казах и взех "микрофона", изправяйки се,а той седна. Потърсих някоя песен която знам и започнах да пея... Дано стените бяха звукоизолирани...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 9:29 pm

След като аз заех нейното място а тя моето нещата размениха ролите си. Сега беше тя тази, която се вживяваше, а аз този на когото му беше смешно. Добре биваше си я, можеше да пее. Просто танца и ме караше да се смея, повече от обичайното. Беше весел и някак забавен. Песента си я биваше, но имах чувството, че си я измисля на момента. Въпреки това ми харесваше и като изключим това, че не я биваше много в танците гласа и изпъкваше.
След като изпя песента си станах от леглото и грабнах дистанционното от ръцете й.
- Ти не ставаш за караоке... Трябва да пееш по фалшиво, нека ти покажа как се прави. Следващата ми песен я посвещавам на теб!


[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=nBo4M49v3p0 [/youtube]
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 11:12 pm

Тупнах отново на леглото и се загледах как той се раздаваше при поредната песен. Брей. Тук там докарваше някой тон.. Общо взето повече му се отдаваше да пее метал, отколкото Джъстин Тимбърлейк и неговите тънки тонове. Много му се радвах, беше весел...Взех фотоапарата и нямаше как да не му направя един клип, докато се мяташе наляво надясно, търкаляше се и пееше от сърце. След като приключи спрях записа и натиснах копчето, което караше леглото да слиза надолу.
- Не мърдай от тук, ей сега се връщам! - обещах му, намигайки му и когато леглото приближи земята скочих от него. Опитах няколко пъти със различни комбинации, докато не се отвори правилния раздел, където бях видяла алкохола. Взех една бутилка уиски от резервите и затворих ''хранилището'', след което взех две чаши и отново се върнах на леглото, качвайки се нагоре.
Това легло беше като летящо килимче!
Както и да е, когато се качих при него вече бях наляла уиски в двете чаши. Оставих бутилката на шкафчето и се изправих, подавайки му едната чаша.
- За по- голяма муза в пеенето? - предложих му, усмихвайки се и отпих от чашата си, гледайки го в очите.
Следващият ред беше моят...След като изпих алкохола от чашата ми я оставих при бутилката и пуснах следващата песен...Щях да пробвам от неговия стил... И ето, започна моята излагация. Поне текста ми харесваше.

Song: http://www.vbox7.com/play:c2c7ae1bd8 /поздрав!/
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 11:31 pm

Зачудих се къде беше хукнала, но й се доверих, а след малко се върна с уиски.. Не зна защо, но в съзнанието ми изникна някакво куче, голямо и бъчвичка на врата, а около него всичко беше бяло... Интересно.
Изпих чашата си и смених песента. Минахме през всякакви стилове, каквито можеха да се намерят, а бутилката все повече се изпразваше. Главата ми все повече се замайваше и ставаше все по забавно!
- Твой ред е... - Подадох и дистанционното след поредното изпълнение и буквално се срутих на леглото. Определено не ми се спеше. Алкохола ме беше превъзбудил. Когато се протегнах за бутилката установих че е празна. И сега трябваше да слизам до долу ли?
- Зарежи, вече не е толкова забавно, да измислям друго...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyЧет Ное 29, 2012 11:44 pm

Добре, това си беше уморително...Да пиеш и да скачаш и да пееш и да се смееш. Много неща си бяха!! И клиповете и снимките се множаха.
Поне и двамата си прекарвахме добре. Макар да не бяхме навън музиката кънтеше, а и се напихме. Поне аз. Определено усещах как всичко около мен се върти и се замайва.
Когато за пореден път ми подаде дистанционното просто поклатих отрицателно глава и продължих да лежа на леглото.
- На време ме спря, преди да почна да се разсъбличам... - констатирах тихо и се засмях за пореден път. От толкова много алкохол да...това беше последствие.
- Шегувам се, не се впрягай..- казах след малко и се надигнах на лакътя си и подпрях глава на ръката си, а другата ми го разроши, кикотейки се отново.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyПет Ное 30, 2012 12:04 am

Тази подробност трябваше да ми я сподели много по рано или поне преди да се откажа от това да я подканям.
- Тогава защо изобщо спря... - Попитах сякаш тъжно и се нацупих като малко дете с кучешки очички. - Май ни трябва още уиски...
Казах заваляно и се засмях... От рошенето направо ми размътваше мозъка, а и без това го чувствах като супа.
- Разбирам... - На устните ми се почви една лукава усмивка. - Не можеш да го правиш, защото те е страх, че няма да ти се получи... Не се безпокой, само ме гледай внимателно!
Изправих се леко залитайки и пуснах някаква бавна песен. Ръцете ми се спряха на първото копче от ризата ми и го разкопчаха. Тялото ми се движеше в ритъм и може и да не бях от професионалните стриптизьори и да нямах пилон, но знаех, че ми се получава. От мен просто извираше сексапил!
Хванах ризата си с две ръце и просто я дръпнах в противоположните посоки като се разхвърчаха копчета. Оставих я така, без да я свалям а пръстите ми се преместиха, на копчетата на панталоните. Е добре де правех го сякаш го бях правел и преди.. Движенията на всичко това ми се виждаха страшно познати... Няма значение де, важното беше да се забавляваме. После щях да се облека, а можехме да си поръчаме и храна по телефона.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 EmptyПет Ное 30, 2012 12:18 am

Не мога да повярвам, че стана, за да ми прави стриптийз. Изправих се бързо в седнало положение и отпуснах ръцете си в скута си, заглеждайки се в мъжа пред мен. Определено го биваше в събличането.. Прехапах устна и можех да усетя как очите ми се разширяваха като на дете, което гледаше нещо вкусно през витрина и мечтае за него.
Лоши мисли, лоши мисли! Особено за пияния ми мозък.
- Тотално трябва да работиш като стриптизьор ...Ще натрупаш милиони. - казах убедена в думите си и закимах превъзбудено. Стана ми горещо...
- Прав си... никога не бих могла да се справя толкова добре като теб. - констатирах, излягайки се назад, но очите ми все още го следяха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Гардеробът на Ейдриън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: