Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyСря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Contemporary-Home-Design-00

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Contemporary-Home-Design-01

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Contemporary-Home-Design-09

Банята:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Contemporary-Home-Design-13

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Adrian Sage




Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 08, 2013 12:15 am

- Това е страхотно... - Смутолевих и надигнах отново бутилката. Трябваше да има някакво предназначение след като беше толкова ужасно на вкус. - Сигурно е страхотно да помниш живота си. Аз не знам къде съм роден, не помня родителите си, нито къщата в която съм израснал. Нямам представа дали са добри или ужасни нито някаква идея дали са красиви или грозни. Как изглеждат изобщо. Не помня от колко време съм тук, как е минал предния ми ден или защо...
Поклатих глава и надигнах отново бутилката си. Вече започваше да ми се вие свят. Значи това беше предназначението. Мислите за Вики започнаха да нахлуват отново в главата ми и чувствата се надигнаха отново още по силни от преди. Болеше ме сърцето и ми се плаче, затова просто се отдадох на силните си емоции...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyНед Яну 27, 2013 11:56 pm

Изслушах го, свивайки устни. Какво можех да направя аз за него в момента. Едва ли имаше нужда от още разговори. Може би прегръдка?
- Има ли нещо, с което да ти помогна в момента? Не знам... може би имаш нужда от сън...Или прегръдка? ...Или.... ако трябва да използвам силите си? - предложих, приближавайки се по- близо до него и несигурно докоснах рамото му.
Не обичах да гледам хората тъжни, но все пак. При такива условия не можеш да щракнеш с пръсти и просто да махнеш всичко. Надявах се само да успее да го преживее и все пак да продължи напред. Да виждаш сълзите на мъж е нещо съкрушаващо.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 12:16 am

Имах нужда от много неща и може би прегръдката беше едно от тях, затова и се протегнах обвивайки я с ръце и сложих брадичката си на рамото й, притискайки се към нея.
- Предполагам всички ме напускат рано или късно... Иначе няма да съм вечно сам. - Констатирах тихо хлипайки като бебе, но бързо изтрих сълзите си и я пуснах отново взимайки бутилката си като я надигнах за пореден път, докато течността изгаряше гърлото ми.
- Страх ме, че ако заспя след това отново няма да помня нищо, а аз не искам това, искам да помня, да помня как ми каза, че за нея не съм нищо повече от стар приятел...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 2:01 am

Усмихнах се леко, когато все пак поиска прегръдка и го притиснах силно към себе си. Щом искаше това нямаше да откажа. След малко му върнах свободата, но останах толкова близо до него. Отпих също от своя Джак и подпрях глава на рамото му.
- Животът понякога наистина е гаден.. - казах тъжно и въздъхнах леко. Зачудих се за момент нямаше ли да му е по- лесно да забрави, но щом не я забравя нея значи утре сутринта пак ще е с мисълта за нея. Което значи пак болката наново.
- Ще се справим все някак. Разбитото сърце се лекува само с такова. - констатирах, надигайки шишето си, за да го покажа, след което отпих от него и пак го свалих, поглеждайки към него.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 2:17 am

Да се справим. Каза го в множествено число. Нима щеше да остане с мен? Поне нямаше да съм сам. Отпих още веднъж от бутилката си няколко големи глътки, докато не ми се догади. Просто я оставих на масата си се облегнах назад.
Врата ми се падаше точно в края на облегалката така, че се загледах в тавана.
- Аз пък си мислех, че просто някой трябва да го залепи, за да може да функционира отново. - Погледнах към очите за да мога да се огледам в тях.
Беше твърде близо. Прекалено, или само ми се струваше защото всичко беше започнало да се върти? Премигнах няколко пъти напълно неадекватно, стоейки така на няколко сантиметра от нея. Да, най накрая установих, наистина беше много близо.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 2:56 am

Май алкохола му беше в повече. Личеше му вече, а и моята глава се въртеше. И дори да бях на сантиметри от него не ми пречеше да си продължа с нормалната тема, докато той ме зяпаше втренчено.
- Де да беше толкова лесно....- казах, усмихвайки се за момент - Оокей, стига толкова пиене за теб днес. Кажи къде е скрито леглото ти, защото имаш нужда от малък сън. После ще се опитам да ти обясня. - предложих, повдигайки вежда и плъзнах поглед по стаята, за да намеря някоя врата към нещо или може би подобно? И аз не знаех какво търся, но предполагам той щеше да ми помогне с намирането.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 3:10 am

Разсея ме, говора й, за което и бях благодарен, защото в главата ми се завъртаха странни мисли.
- Леглото... - Повторих като хипнотизиран вгледан в нея и мислено се смъмрих. Може би защото очите й бяха кафяви и ми напомняха на тези на Вики. - Над нас е...
Прошепнах едвам едвам, и реших, че ще е добре, да се отдалеча малко от нея, като се изправих и изпълзях от хола, взимайки дистанционното със себе си.
Подканих я да направи същото и след като и тя дойде натиснах копчето бях го запомнил от сутринта.
- С мен ли ще легнеш? - Попитах когато леглото вече се спусна долу.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 6:17 pm

Добре, това вече беше интересно. Как така над нас? Все пак ние се намирахме в хола. Както и да е, реших да последвам примера му и минах зад него, когато той ми направи знак да стана.
Той напусна някакво копче и след малко едно огромно примамващо легло слезе на мястото на хола. Погледнах към него, повдигайки вежди учудено и свих рамене.
- Ти си пълен с изненади, Сейдж. - констатирах, подсмихвайки се и поклатих глава. Замислих се за момент над въпроса, който ми зададе и отново го погледнах в очите.
- Имаш ли нужда от компания? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 6:45 pm

Естествено, че имах изненади. Дори себе си изненадвах всеки ден. Заклатих се леко на едно място и погледнах към момичето отново.
- Не искам да съм сам отново Мел. - Казах накрая и се усмихнах леко. - Обещавам, че няма да плача повече.
Беше смешно вероятно да изпадам в такива състояния, но очевидно ми се случваше. Вероятно не и за пръв път. Чудех се пред колко ли момичета се бях изпускал и бях ронил сълзите си? Не ми се мислеше и колко ми се бяха присмивали за това. Просто се приближих до леглото и се излегнах върху него надигайки само главата си за да я погледна.
- Идваш ли? - Попитах с надежда в гласа и се отпуснах отново.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 7:35 pm

Беше сладък. Защо да не му помогна. Поклатих глава жизнено и свалих токчетата си. Махнах също и якето си и се покатерих на четири крака до средата на леглото, където беше той. Усмихнах му се леко и го целунах по челото, след което се излегнах до него.
Без да се церемоня го прегърнах, знаейки че от това имаше нужда.
- Няма да бъдеш сам, спокойно. Ще те оправим все някак. - обещах му и зачаках да се отпусне и да се успокои. Само времето можеше да покаже какво щеше да стане от тук нататък.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 7:43 pm

Макар да дойде при мен, не можех да се успокоя нормално и да накарам сърцето си да не избързва от притеснение или напрежение, или очакване. Затова просто натиснах копчето на дистанционното и леглото отново започна да се качва нагоре. Подсигурявах се, щях да усетя ако това нещо започнеше да се спуска, така че нямаше да може да мръдне от тук. Може би не трябваше да я държа като затворник в собствената си спалня.
- Ако имаш нещо против, може отново да слезем долу. - Проточвах думите си, говорейки монотонно за да не ми се плете езика и сведох поглед към очите й отново. Ръката ми се промуши между тялото й и леглото и отвърнах на прегръдката й половинчато, докато пръстите ми шареха успокояващо по гърба й, докато се опитвах да откъсна поглед от нейния...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 8:44 pm

Кой да знае, че един унищожител, при това с толкова буен и странен нрав може да бъде толкова любвеобилен и чувствителен. Просто искаше някой да бъде до него.
- Не се притеснявай. Стига на сутринта да успеем да слезем долу нямам проблеми да съм тук горе. - казах успокоително, намигайки му и се усмихнах окуражаващо, показвайки големите си трапчинки.
- Имаш ли някакви поръчки за това какво да ти кажа, или не утре? - попитах все пак, прехапвайки устна.
Нали все пак за това бях тук. Май сега аз щях да бъда паметта му. Поне докато онази Виктория не реши да си го поиска отново. Нали? Сигурна бях, че щеше да изтича при нея във всяка секунда,в която тя му каже, че го обича, но ... може би щеше да се промени? Никой не знае..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 9:04 pm

Въздъхнах дълбоко смръщвайки се леко. Исках да запомня много неща но най вече две. Тях не трябваше да ги забравям.Погледнах към тавана и преглътнах. Гърлото ми беше пресъхнало без причина. Навлажних и устните си минавайки с език по тях, защото усещах как се напукват от сухотата.
- Искам да ми кажеш, че момичето за което си мисля е мъртво... Така може би ще ми е по лесно отколкото да разбера, че не ме иска... - Погледнах към нея със сериозно изражение, оглеждайки лицето й за някакви признаци на недоволство. - Второто нещо, което трябва да ми кажеш... Познаваш ме от дълго време и ми помагаш с болестта.
Не знам дали щеше да го направи а и едва ли щях да я хвана в лъжа. Карах я да ме лъже, но по добре да живея в лъжа отколкото с болезнената истина. Оставаше да се моля да не срещна Вики из хотела това щеше да провали целия ми план.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 9:10 pm

Смутих се, когато каза условията си. Със второто ще се справя, нищо против нямах. И без това трябваше да си запълвам времето с нещо. А в случай, че той тръгнеше да се оправя щеше да ме прави по- щастлива. Да ме кара да се чувствам полезна и значима.
Но първото не мисля, че беше добра идея.
- Сигурен ли си за първото...Тя ще се разкарва по цял ден из хотела. До колкото разбрах живее на долния етаж, работи тук, ще се храни на закуска, обяд и вечеря в ресторанта, който е само един в този хотел. Не мисля, че би било добра идея.. - изказах мнението и мислите си на глас, вглеждайки се в профила му, докато той наблюдаваше тавана.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 9:18 pm

Несъзнателно я притиснах по силно към себе си. Не не бях сигурен. Съгласен бях, че плана ми издишаше отвсякъде, но не можех да... Или трябваше да се държа като мъж и да приема истината доблестно и за предпочитане без сълзи.
- Добре, може и да си права... Кажи ми истината, че когато съм бил малък сме живеели в съседство, но любовта ми към нея е несподелена. - Надявах се да не драматизирам като днес, щеше да е по добре, ако не помнех някой неща де, но щях да се опитам да се справя със всичко, като за начало с живота си.
Очите ми отново срещнах нейните в тъмнината и се опитах да се усмихна, чудейки се дали все пак да не вдигна щорите. Слънцето едва ли беше залязло все още.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 9:54 pm

Най- накрая стигнахме до консенсус. Не вярвах, че някога ще го постигнем, но все пак ето, че имало чудеса. Усмихнах му се в отговор и също се обърнах по гръб, с лице към тавана, макар да лежах все още на ръката му.
- Добре, значи така ще бъде. Обещавам да не те лъжа. – казах, намигайки му и реших все пак да огледам стаята. Гардероб, бюро, шкафчета, прозорци..Нищо необичайно. Стая като стая, с изключение, че беше без врата. Интересен замисъл.
- Все още ли ти се спи, или искаш да гледаме някой скучен филм? – попитах след известно време, прекарано в мълчание и извърнах главата си към него отново.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 10:09 pm

Тишината беше успокояваща в моменти като този, когато се опитвах да мисля и не ми се получаваше особено. Гласът и наруши обгръщащото ни спокойствие и ме накара да се обърна към нея.
- Ти ме накара да си легна... На мен не ми се спеше. - Казах спокойно и се разгледах наоколо виждайки друго дистанционно и още едно. Чудех се кое за какво е. Затова взех едното и натиснах първото копче. Щорите се вдигнаха и слънцето нахълта в стаята. Побързах да натисна следващото копче, но тогава леглото започна да вибрира, още един натиск и от някъде тръгна музика. Със следващото копче поне спуснах щорите.
- Щеше да е толкова по лесно ако просто беше с гласови команди... - Изнедоволствах и се завъртях на една страна към нея, така че да не махам ръката си която беше под тялото й.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 10:54 pm

Извъртях поглед и направих физиономия, имитирайки го под носа си.
- Господина не може да стои на краката си. Къде очакваш да те пратя? - скарах му се набързо, но не можех да не се усмихна почти веднага.
Той все пак започна да опитва различни комбинации на копчетата и тем подобни, но се включиха какви ли не функции. Вибриращо легло? Наистина ли? Щорите и музиката ги преглъщах, но вибриращо легло? Нямаше как да не се засмея.
- Кажи ми, че това е за масаж, моля те... - казах през смях и го погледнах, поклащайки глава. Знаех, че той не помни нищо, но ситуацията беше направо комична. Ейдриън все пак започна да недоволства, но едвам се оправяше с копчетата. Жалко, че тук не можех да му помогна. Аз знаех също толкова, колкото и той.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyПон Яну 28, 2013 11:06 pm

Нямах си и на идея за какво е, но не можеше да отрече, че доставяше истинско удоволствие. Засмях се за кратко защото ме гъделичкаше.
- Трябва да си направя схеми за дистанционните. - Констатирах и пак се засмях, докато не улучих това за спирането на вибрациите. Музиката беше следващото което спря, а след поредното копче се спусна екран някъде от тавана.
- Явно това е за филмите... - Устата ми беше леко отворена и с интерес го изучавах. Отстрани на самия екран имаше нещо странно, като малки папчици, които бяха надписани с музика и филми, и какво ли още не.
- Предполагам се управлява с другото дистанционно, щом това е за изскачането на нещата, а това за мебелите... - Взех третото дистанционно и й го подадох. - Окажи ми честа да го разгадаеш...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 1:33 am

Огледах подозрително предмета, който той ми подаваше, но все пак го взех и го преобърнах няколко пъти през пръстите си, докато се опитам да разгадая за какво точно бе предназначено всяко копче.
Накрая се опитах аз да пусна нещо и за щастие след дългите опити започна нещо от папката ''фантастика''.
Супер...
- Ако ти стане безинтересен мога да го сменя във всеки един момент, така че не се притеснявай да каже. - казах малко, преди да забия отново поглед в телевизора и свих рамене.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 1:48 am

Тя се справяше много по добре от мен. На мен щяха да са ми нужни векове, за да разбера кое за кое е.
- Няма проблем, може да съм го гледал сто пъти и пак не го помня. - Не отделях поглед от монитора пред нас, но колкото и да се опитвах да се разсея не можех. Мислите ми бяха при Вики и "миналото" ни или поне беглите зачатъци от него.
Трябваше да я забравя. Да не мисля за нея нито за секунда, а какво по добро решение, когато до себе си имах момиче?
Завъртях главата си на една страна така че да гледам профила й. Дори и да забелязваше втренчения ми поглед в началото не каза нищо, но накрая явно я подразни й се обърна, а аз само това чаках за да я целуна, плахо и внимателно. Експериментирах, но нямаше онази тръпка... Беше друго. Опитах си да си представя какво ще бъде ако целуна Вики. Устните ми се раздвижиха върху тези на Мел вливайки цялата си любов, която изпитвах към друга...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 11:03 am

Поизправих се в полуседнало положение, облягайки се на таблата на леглото и се загледах във филма. Изглеждаше много интересен. Нещо с някакви пирати..
Естествено обаче да те гледат втренчено докато просто си стоиш не беше особено нормално, но все пак Ейдриън го правеше. Обърнах се към него, за да го питам дали все пак иска да спи или просто не му е интересно, но той ме пресрещна с целувка.
Не знаех честно казано как да реагирам. Да, беше хубав, харесваше ми по един странен начин, но от друга страна знаех, че бях просто разсейване за него.
Отвърнах все пак на целувката му, докато ръката ми се плъзна по лицето му, но след малко се отдръпнах, усмихвайки се леко.
- Не си честен. - казах, свивайки устни леко и се приплъзнах отново в легнало положение на леглото. - Аз съм момиче, не играчка.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 11:14 am

Каква беше разликата? За нея момиче, за мен играчка? Не, дори аз не бях толкова ужасен. Беше права не трябваше да й го причинявам или да лъжа себе си, като си мисля, че от това ще излезе нещо.
- Нея, никоя не може да я смени... - Прошепнах все още гледайки към момичето, - но точно като нея и ти си неповторима.
Всеки си имаше своя собствена красота и макар да не бях влюбен в Мел, тя също беше красива и се усмихваше весело. Нещо което аз не си позволявах, просто защото макар с нея се чувствах сам. Исках да усещам с тялото си. Затова и се поизправих придърпвайки тялото си към долната част на леглото. Главата си я сложих там където се чуваше туптенето на сърцето й и се заслушах в него...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 11:24 am

Подсмихнах се леко. Все пак не възрази. Това беше добре. Прегърнах го отново, когато сложи глава върху гърдите ми и прокарах пръсти по косата му успокоително, докато другата ми ръка го галеше по гърба както той правеше с мен по- рано.
Стараех се да го притискам по- близо до себе си и ми харесваше, отдавна не съм била толкова близка с някого.
Притворих очи и въздъхнах леко.
- Знам, че ти се струва невъзможно, но все пак ще отмине, просто се изисква време. Не всичко става с магическа пръчица за минути... - казах с успокояващ тон и допрях леко устни до главата му.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 11:42 am

Затворих очи, оставайки за момент така, харесваше ми вниманието което ми отделяше. Беше я грижа за мен, а не като някой определени хора, които не искам да си спомня, но все пак ги помня.
- Там е проблема Мел, забравям всичко освен нея, сърцето ми кара мозъка ми да я помни...
Надигнах се отново и се завъртях на другата страна, така че да гледам лицето й.
- Искам да обичам теб! Ти няма да ме нараниш, нали? - попитах с надежда и леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 EmptyВто Яну 29, 2013 1:09 pm

Пръстите ми останаха заплетени в косата ми и продължих да си играя с косата му дори когато очите му се изравниха с моите.
- И моето сърце е било разбивано, знам какво е. Позволено ти е да си разстроен и да те бол. Дори да плачеш. Това е начин да се освободиш от всичката болка. И това ще мине. - заговорих, взирайки се в очите му.
Когато все пак каза, че иска да обича мен сърцето ми се разтопи. Беше толкова сладък.
- Разбира се, че не. - отрони се от устните ми и погалих лицето му. - Виж... понякога хората не знаят какво искат и какво е добре за тях. Не съди прекалено строго. Просто...живота продължава. Сега аз съм тук. - казах тихо и го целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Гардеробът на Ейдриън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: