Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Contemporary-Home-Design-00

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Contemporary-Home-Design-01

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Contemporary-Home-Design-09

Банята:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Contemporary-Home-Design-13

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Adrian Sage




Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyЧет Дек 06, 2012 3:16 pm

Умна, красива... Скромна!
- Радвам се, че мога да те зарадвам с толкова малко. - Оставих няколко целувки по врата й и плъзнах ръцете си по тялото и надолу, а след това нагоре.
- Харесва ми да докосвам кожата ти... Толкова е мека и нежна, и... - Целунах отново устните й, като задълбочим целувката ни малко повече от онова докосване на устните. - Харесвам те... Много.
Просто го казах. Чувствата ми към нея се засилваха с всеки час и с всяко нейно действие. Усмивката и провокираше моята. А когато кажеше името ми сърцето ми започваше да бие по силно..
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 3:55 pm

Караше ме да се чувствам по много специален начин. Извънредно приятен и някак си... сякаш вече я нямаше онази празнина. Нямаше ги кошмарите, поне временно. Караше главата ми да се замайва от всичките тези целувки и докосвания, а когато ме погледнеше с този премрежен син поглед... Разтапях се.
- Обичам...тези целувки- прошепнах, облягайки се на стената и го притиснах към себе си. Пламенно му отвърнах, когато отново впи устни в моите и въздъхнах леко. Бях... щастлива. Май това беше чувството. Бях щастлива в тези мигове. Бях забутала съвестта си някъде много на дълбоко и нямах намерение да й се обаждам за момента. Не ме интересуваше какви точно сме. Исках да стоя сгушена в него и да виждам тази весела усмивка, както и този поглед. Постоянно.
- Мисля, че трябва да слезем долу за закуска... - припомних му по някое време, макар да предпочитах да удължим...къпането. Трябваше да се грижа за него.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 8:27 pm

Тя обичаше моите целувки... Точно моите... Това ме правеше толкова щастлив! Нямах думи, с които да го опиша, а и ако можех с думи щяха да са ми нужни години, за да ги изрека. Бяха доста.
Закуска ли? Не мисля. Може би по късно... Не казах нищо, просто плъзнах ръцете си по тялото и стигайки до бедрата й и я повдигнах нагоре, така че краката й да са от двете страни на кръста ми. Спуснах устните си по врата и към процепа на гърдите й. Обичах вкуса на кожата й. Аромата и ми действаше опияняващо.
- Още ли искаш да слизаме за закуска? - Май беше добра идея, защото ми се искаше да изям нея. Червата ми протестираха на действията ми, но гледах да не развалям момента. Исках си нея.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 8:56 pm

Еее, не беше честно така. Аз...едва го предложих, изобщо не ми се искаше...А сега нямаше шанс просто да го пусна веднага. Краката ми автоматично се увиха около кръста му и започнаха да целуват кожата му. Караше ме да настръхвам с всяко негово движение, забравях какво си мислех дори. Никак не беше на добре.
- Все... все още мисля, че е ...ъм... логичното решение. - казах с известна трудност, което беше достатъчно, за да привлека погледа му, но когато го срещнах отново усещах как се разтапям буквално и окупирах устните му, целувайки го многократно, ту леко, ту по- задълбочено. Просто исках да виждам този поглед пак...Караше стомахът ми да се свива и адреналина да забушува по вените ми бясно. Кой би предположил, че да се облечеш може да бъде такава дилема...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 9:48 pm

Ръцете ми се заизкачваха по тялото й, не пропускайки всеки милиметър от него, от горещата й кожа, по която се стичаше водата на ситни капчици или цели рекички. Езика ми мина по кожата на врата й и се спря до меката част на ухото, която "захапах" само с устни.
- Не, не го искаш... - Изказах мислите й гласно. - Искаш да продължавам и да не спирам никога... Тялото ти ми го подсказва.
Притиснах се към нея и тя много ясно можеше да усети ясната ми възбуда, която се притискаше в нея малко по нагоре от мястото където телата ни можеха да се слеят.
- Но искам да ми го кажеш. Тялото ми ме жела, а съзнанието? - Попитах любопитно. Това ме интересуваше, тя искаше ли ме, желаеше ли ме или това извиване и притискане към мен беше породено от моите действия, които я бяха провокирали.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 10:23 pm

Въздъхнах тежко, облягайки глава на стената. Поех си дълбоко въздух и въздъхнах отново. Все по- трудно извършвах този процес, имайки предвид ситуацията, в която се намирахме.
Когато усетих члена му, опрян в мен изстенах безпомощно, примирайки от желание да ме има отново. Да ми покаже, че мога да съм само негова... Тогава чух и думите му, макар и да ми се струваха някак далечни.
- Съзнанието ми...знае, че е грешно, защото се срещнахме скоро и знае, че ти обещах да съм ти приятелка...Но наистина те иска повече и от тялото. -обясних, прекъсвайки на моменти, докато погледа ми не се откъсваше от неговия. Една пленителна усмивка се разпростря по устните ми и ръката ми докосна лицето му, галейки го леко.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 10:31 pm

Усмихнах се също като нея, и поставих дланта си върху нейната, а след това приплъзнах ръката й по врата си и я оставих на гърдите си, притискайки я към мократа ми кожа. Сърцето ми биеше заради нейното.
- Усещаш ли го... Така му действаш. - Приближих се за една изключително нежна и чувствена целувка с която да я убедя в това, което говорех.
Освободих ръката й от своята и я върнах на тялото й. Спусна се по нейното стигайки до мястото с което я притисках и задържах в тази поза. Исках да съм в нея отново. Да ме обгръща с горещото си влажно тяло и да шепне името ми с онзи сякаш изтощен глас.
Не ми отне повече от секунда да го направя, да съм в нея и да имам чувството да я притежавам, макар да можеше да ме спре във всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 10:50 pm

Беше толкова мил и...внимателен и романтичен. Напълно те караше да забравиш кой всъщност е и колко лош може да бъде.
Кимнах леко и пламенно отвърнах на целувката му, извивайки се по- близо до него. Движеше се бавно, но не ми пречеше. Накрая дойде заветният миг и скоро усетих как потъна в мен. Изстенах продължително и тихо, приближавайки устни до ушето му и спуснах език по кожата му, след което захапах леко меката му част.
Множество стонове се откъсваха от мен в тези моменти. Беше невероятно, караше ме да забравя за целият свят. Само той имаше значение и никой друг. Не знам как го правеше, но не можех да го спра, да му забраня нещо. Накрая винаги се отказвах и му позволявах, а ангелите и задръжките ми бягаха надалеч..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 11:13 pm

Чувствах се сякаш правех магия. Не бях правил магия, но си мислех че точно това е чувството. Сякаш си беше взела квартира в мозъка ми. Дори когато я целувах се усмихвах неспособен да скрия щастието си. Беше толкова сладка, и този накъсан въздух под формата на стонове докосваше кожата ми и ме караше да настръхвам.
Движенията ми бяха внимателни и бавни, но в скоро време ги забързах, като накара самия мен да стена. Целувах леко врата й докато се движех и сякаш всеки път влизах все по надълбоко от което се стягаше и не караше да пребелвам очите си от удоволствието.
Не знаех как го правеше, но беше повече от страхотно. Одрасках със зъби кожата на врата й а стоновете започнаха да придобиват вид на ръмжене заради възбудата обзела тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Дек 09, 2012 11:49 pm

Погледнах го между целувките...дори не исках да затварям очи, струваше ми се твърде нереално. А и той беше толкова ...сладък в тези моменти. Спуснах ръце по гърба му, забивайки нокти в плътта му. Изгаряха ме целувките му, докосването му палеше пожари в мен, умирах от удоволствие.
От устните ми за пореден път днес се отрони името му. По възможно най- възбуждащия начин. Можех да усетя как ме притиска по- силно към стената и в тези моменти се радвах, че беше здрава. Или поне изглеждаше така. Бяхме като едно цяло. От доста време насам не се бях чувствала толкова...цяла. Той ме допълваше.
Пръстите на едната ми ръка се заплетоха в косата му и го притиснах към себе си. Все по- бързото темпо ме водеше право към края ми. Беше божествен... Влудяваше ме!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Дек 10, 2012 4:29 pm

За разлика от предния път изобщо не се държах и не се страхувах, че мога да я счупя или нещо подобно. Виждах че и на нея й харесва. Усещах го. По гърбя ми вече имаше следи от ноктите й. Не не знаех колко са червени или дълбоки, но водата, която се стичаше по гърба ми ми щипеше. Бях твърде запленен от момента обаче, за да обърна по - голямо внимание. Особено след като ръцете ми галеха кожата й и също като тялото ми я притискаха към стената.
Не бях чак груб но страстта не можеше да се отрече. Движех се бързо, но не така че да я нараня с нещо. Харесвах я, не исках да й причинявам болка.
Името ми излизаше от устните й, ако не при всяко навлизане то през едно. Усещането от цялата ситуация както и това че е с нея ме влудяваше. Стоновете ми се сливаха с нейните и това, че се свива ме караше да претрепвам и аз.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Дек 10, 2012 8:28 pm

Извиках по- силно. Движенията ни станаха още по- дълбоки и отдадени и скоро бяхме обезумели от страст. Давах му всяка част от себе си, исках и да получа всичко. Беше неповторимо.
След известно време просто не можех да се сдържам. Бях на прага си, треперех цялата, едва дишах, а въздишките ми бяха все по- трудни. Стиснах леко очи, вкопчвайки се в него и тялото ми се изви максимално при последните движения.
- Ейд....- простенах с последни сили и се отдадох на голямото удоволствие, скривайки лице във врата му. Топлото чувство на страст и удовлетворение ме заляха и ме оставиха без сили.
Това обаче не ми попречи да потърся устните му възможно най- бързо.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Дек 10, 2012 8:41 pm

Последния път даже не можа да изрече цялото ми име. Бяха ми нужни само още два тласъка в нея за да слеем оргазмите си в едно. Целувката която ги съпровождаше не можеше да се сравни с нищо друго. С абсолютно нищо, което ни се беше случило до сега. Нали помнех само най важните части. Е надявах се тази определено да я запомня. Отдадеността и към мен.
Когато тялото й се успокои и конвулсиите спряха, спрях движенията си, но продължих да я целувам още известно време.
- Май сме тук заради банята... - Казах през лек смях, не че се противях на станалото. Даже много ми хареса. Какво заблуждавах исках я отново, неутолимо желание. Исках никога да не се отделя от мен или по скоро аз от нея, но трябваше да се правят и други неща освен това.
Оставих я да стъпи на пода и се отдръпнах леко от нея, като все пак я придържах до себе си. Водната струя ни обля целите и аз не се стърпях да я целуна отново. Защо ми трябваше да спирам...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Дек 10, 2012 8:46 pm

Засмях се леко, заедно с него и стъпих на краката си. Взех един шампоан и го разнесох по косата си, когато той ме изненада с целувка. Ако продължаваше така нямаше скоро да излезем от тази баня.
- Заради банята, да. И после ще закусваме. - напомних му, стискайки леко между устните си долната му, след което го цапнах леко по носа с пяна. Взех и душ гела, но вместо да започна със себе си започнах да го разнасям по неговото тяло. Неговите плочки, неговата бяла кожа, неговите релефи. Погледнах нагоре към него заговорнически и се усмихнах невинно, след което продължих със заниманието си да разхождам ръце по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Дек 10, 2012 8:55 pm

Как можеше да мисли за къпане или за ядене в такъв момент. Аз не можех докато ме докосва така. Е тя го правеше за да ме измие или нещо такова, но моите мисли бяха само за това, че ръцете й се спускат по тялото ми.
- Не може ли да си поръчаме закуската тук и да го направим в леглото? - Имах предвид яденето, но ако си беше помислила друго... Да кажем, че и за друго с мислех.
Реших да и помогна. Нали тя сапунисваше мен? Аз направих същото с нея. Душ гела беше хлъзгав и... Не, тези мисли нямаха да доведат до добро. Просто започнах да правя всичко огледално на нея...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Дек 10, 2012 9:07 pm

Изкикотих се леко и продължих да разхождам пръсти по корема му. Накрая не издържах на цялото това напрежение между нас и просто се обърнах с гръб, и все пак прилепяйки се към него.
- Това са нещата, които трябва да направим...А ако зависи от нас трябва да си стоим по цял ден в леглото. Поне да се разходим, за да огледаш хотела ? - предложих, усмихвайки се леко. Не, че бях толкова против този тип занимания... но бяха твърде приятни, като пристрастяващи.
Може би наистина не трябваше да си въобразявам такива неща, но... те си бяха само в моите мисли нали?
- Не ми помагаш с концентрирането.. - констатирах, подсмихвайки се леко, когато го погледнах през рамо. Ах, тази наша сладка и забранена игра.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyВто Дек 11, 2012 12:13 am

Не ми трябваше да разглеждам хотела, нали утре щях да го забравя? Какво ме интересуваше дали щях да го видя днес или утре или дали изобщо щях да го видя. Въпреки това обаче щях да се съглася с нея. Някак си не ми се искаше да споря с нея. Исках да правя всичко каквото каже. Бих скочил от някъде, ако ми кажеше.
Насапунисах гръбчето и, след като се отдръпнах неохотно от нея, за да го направя. и я дръпнах под струята за да мога да отмия и шампоана от главата й, както и всичко от тялото й. Пръстите ми се заровиха в косата й и направиха лек масаж на скалпа й. Насявах се да й допадне...
След като свърших с това отмих и сапуна от тялото й. Срещнах отворените й очи докато го правех. Дали и беше неловко така да я докосвам абсолютно навсякъде?
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyВто Дек 11, 2012 2:17 pm

Къпането мина доста интересно. А и ми беше много приятно да го докосвам навсякъде. Както и той мен...
По някое време не се стърпях и отново го целунах продължително, но след това се поостарах да се измъкна от душ кабината. Увих една хавлия около тялото си и го изчаках да направи същото, след което излязохме от там.
- Трябва да слезем долу до моят апартамент, защото нямамм дрехи. - казах замислено и погледнах към него.
- Долу ли ще слизаме за закуска или ще си я поръчаме да ни я донесат? - попитах за предпочитанията му.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyВто Дек 11, 2012 5:29 pm

Обичах водата, особено когато беше така топло и се стичаше навсякъде по тялото ми. Не знам защо Вики беше решила, че ще излизаме толкова бързо. Е поне щяхме да закусим най накрая. Наистина бях много гладен.
- Ами в ресторанта, така и така ще слизаме в твоя апартамент. - Повдигнах рамене и също си взех хавлия с която първо попих леко тялото си преди да я завържа на кръста си.
- Друг въпрос, какво ще закусваме? - Излязохме от банята и се заоглеждах наоколо.
- Ако искаш може да облечеш нещо мое до апартамента си... Няма да е много удачно да ходиш по хавлия, много хора ще те заглеждат. - Не ми харесваше тази идея. Само аз исках да си я гледам...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyВто Дек 11, 2012 10:08 pm

Усмихнах се засрамено и сведох поглед. Кой ще гледа точно мен пък?
- Добре, макар че е излишно и никой няма да ме погледне. - казах уверено и се добрах до една негова риза. Подсуших старателно тялото си, след което облякох директно ризата. За щастие тя ми стигаше до средата на бедрото, явно по принцип си беше по- широк модел. Беше ми почти като рокличка, така че можех да прекося коридорите с нея. Бавно започнах да закопчавам копчетата й, докато се приближавах към Ейдриън.
- Слизаме ли? - попитах, повдигайки вежди леко и му намигнах закачливо.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyСря Дек 12, 2012 2:32 am

Аз се чудех как ще я скрия, тя ми говореше, че никой нямало да я гледа. Предполагам, че се шегуваше. Все пак намери някаква моя риза, с която прикри изящната ми гледка, но естествено беше прекалено секси за слабото ми сърце.
Аз от своя страна се разрових из гардероба и извадих от там черна блуза с дълъг ръкав, която облякох. Някакви боксерки и дънки. Бях готов. Приведен в някакъв приличен за вкъщи вид. Не, че ме интересуваше как изглеждам. Очевидно всички в този хотел бяхме като семейство.
- Да слизаме по бързо, за да не променя решението си и просто да те хвърля на леглото отново. - Усмихнах се накриво и тръгнах към врата. За не можеше и да бъдат само думи, но аз наистина го мислех и най -вече, го исках!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Яну 06, 2013 1:19 am

Поклатих глава влизайки с нея в асансьора. Той започна да се изкачва нагоре, а двамата бяхме потънали в неловка тишина.
- Горе има всичко което ми трябва... - Бара беше зареден до горе, а друго не ми трябваше. Щях да си пусна караоке и да пия уиски. Не знам защо това предизвика лека усмивка на лицето ми. Тъжна но беше усмивка. Трябваше да се радваме на малките неща.
Асансьорът спря и двамата се измъкнахме от него, като отидохме до апартамента. Минах с ключа-карта през устройството на врата и тя се отвори. Влязох вътре и й направих, жест за да влезе и тя. На пръв поглед всичко беше празно, но взех дистанционното. Всичко го правех по инстинкт. Просто натисках копчетата и се появяваше това което искам. По начало бара, а след това леглото се вдигна и се появи "хола"
- Настанявай се, искаш ли нещо за пиене? - Попитах затваряйки вратата след нея и тръгнах към мини бара.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Яну 06, 2013 1:25 am

Мислех само да го изпратя до апартамента му и да си тръгна, тъй като вероятно би искал да остане насаме. Затова и се учудих, когато след като асансьора спря и ние стигнахме до апартамента му той ме покани вътре.
Реших, че все пак не бива да го оставям сам и се съгласих. Влязох и огледах празното прстранство. Нима сега се нанасяше?
След малко отвсякъде започнаха да изскачат разни неща, което ме изненадваше отвсякъде.
Накрая го погледнах и повдигнах вежди учудено, но след малко отново се усмихнах. Интересното беше, че помнеше всичко, което правеше, но ако го питаш едва ли щеше да ти каже нещо..
- Какво предлагаш? Всъщност съгласна съм на всичко. Каквото пиеш и ти. - казах, сядайки на дивана и огледах отново всичко. Къде се криеха толкова много работи, боже...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyНед Яну 06, 2013 2:46 am

Взех две бутилки уиски и се приближих до дивана сядайки до нея. Отворих и двете бутилки и я попитах като грижлив домакин:
- Jim Beam или Jack Daniels? - Не разбирах много от алкохол. Просто това бях първите две бутилки, които съзрях и бяха с тъмен алкохол. Не ми беше много светло, затова и не взех прозрачния.
Тя взе едната аз взех другата, нямаше значение етикета, изглеждаше ми еднакво на цвят.
- Наздраве. - Казах удряйки бутилката й със своята. Дори не знам защо го направих и за какво беше това "наздраве". Вдигнах бутилката и започнах да я изливам в гърлото си, но точно на третата глътка се задавих. Това беше ужасно! Как изобщо го пиеха хората... Направо ме изгаряше, но поне ми отклоняваше мислите то Вики.
- Кажи ми нещо за себе си... - Помолих Мел обръщайки се към нея. Имах нужда от някой, който да ме разсее
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyПон Яну 07, 2013 9:59 pm

Ето го и пиенето. Добре, имаше вкус, това беше хубаво.
- Jack, моля. - казах и той ми го подаде. Нямаше чаши. Щом настояваше, нямах против. Не бях от най- културните хора на света. Особено когато бях сама де, но това беше отделен въпрос.
- Наздраве. - повторих след него, отваряйки уискито си и отпих една голяма глътка. Той май не очакваше да е толкова парещо, но аз вече бях свикнала с приятно натрапчивия вкус на уискито.
По някое време той реши все пак да си говорим и аз се облегнах назад спокойно.
- Ами...вече разбра за дарбите ми и за това какво съм. Всъщност имам още една, но се старая да я контролирам, защото почва да ме боли глава от нея. Иначе нещо друго за мен...родена съм на един страхотен остров. Мога да кажа, че нощния живот там беше по- развит и от този през деня. Но родителите ми починаха, когато бях тийнейджър. След като завърших леля ми ме изпрати тук при някаква далечна роднина, която живее в града, но не се спогодих добре с нея и се преместих тук. Нищо интересно общо взето. - обясних намръщвайки се и свих рамене, отпивайки от бутилката отново.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 EmptyВто Яну 08, 2013 12:15 am

- Това е страхотно... - Смутолевих и надигнах отново бутилката. Трябваше да има някакво предназначение след като беше толкова ужасно на вкус. - Сигурно е страхотно да помниш живота си. Аз не знам къде съм роден, не помня родителите си, нито къщата в която съм израснал. Нямам представа дали са добри или ужасни нито някаква идея дали са красиви или грозни. Как изглеждат изобщо. Не помня от колко време съм тук, как е минал предния ми ден или защо...
Поклатих глава и надигнах отново бутилката си. Вече започваше да ми се вие свят. Значи това беше предназначението. Мислите за Вики започнаха да нахлуват отново в главата ми и чувствата се надигнаха отново още по силни от преди. Болеше ме сърцето и ми се плаче, затова просто се отдадох на силните си емоции...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Гардеробът на Ейдриън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: