Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_lcapАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Voting_barАпартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Ное 21, 2012 1:10 pm

First topic message reminder :

Апартаментът:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Contemporary-Home-Design-00

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Contemporary-Home-Design-01

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Contemporary-Home-Design-09

Банята:
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Contemporary-Home-Design-13

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Victoria Lawrence




Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyПон Дек 03, 2012 9:39 pm

Не исках да спира. Не исках всичко това да свършва. Всичко това ме опияняваше. Исках още, но и исках освобождението. Исках времето да спре в този момент. Всичко ми се струваше толкова красиво, толкова приятно.
Просто продължавахме... все по- бързо, все по- страстно. Едвам дишахме, можех да усетя как и моето и неговото сърце биеха до пръсване. Телата ни се преплитаха, устните ми не оставяха неговите.
Вече усещах колко близо бяхме до самият край, всяка клетка в тялото ми се напрягаше и ... пръстите ми се впиваха по гърба му, шептях само неговото име... Потъвах все по- надълбоко в екстаза и усещах как експлозията наближава. Беше космическо!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyПон Дек 03, 2012 10:34 pm

Притискането кожа в кожа сякаш беше твърде слабо описание, можеше даже да си протрием телата от цялото това движение и търкане. Но на никого от нас не му пукаше за това защото бях достигнал връхната си точка, по треперенето на тялото й мислех, че тя също беше на ръба на нейната. Всичко беше твърде хубаво за да е истина и да си остане само за веднъж. Можехме ли да бъдем приятели след това, което се случваше? Не мисля, бяхме нещо повече - сродни души.
Мислите ми спряха в мига, в който съзнанието ми просто се изпразни, появи се бял петно приличащо на експлозия съпроводено с един дълъг несекващ стон. Тялото ми се изви назад а когато отново можех да виждам се наведох да я целуна. Не бях спирал да се движа нито за миг, преди това да свърши и тялото й да се отпусне под моето.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyПон Дек 03, 2012 10:40 pm

Беше зашеметяващо. Наистина отдавна не бях правила нещо подобно с мъж, а и...ами той си беше много добър и просто нямаше шанс да не си умирам от удоволствие. Когато усетих страстните вълни да ме заливат се вкопчих още по- силно в него и извиках за последно. Дано наистина този хотел нямаше толкова тънки стени.
Накрая просто се отпуснах на леглото и отворих очи, поглеждайки към него. Усмихнах се вяло, а когато ме целуна нямаше как да не отвърна, макар и доста по- немощно. Едва дишах. Това изживяване ми бе отнело всички сили, сякаш изсмуквайки ги от тялото ми.
Исках да кажа нещо, но нищо смислено не ми идваше на ум. Сякаш дори нямах сили да мисля.
Отказах се от това действие и просто обвих ръце около врата му и го притиснах към себе си в силна прегръдка. Не знам за него, но аз никога нямаше да забравя това.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyПон Дек 03, 2012 11:13 pm

Имах чувството, че просто цялото това удоволствие ме беше съсипало. Нямах сили да държа тежестта на тялото си над нейното и можех да я смачкам, затова трябваше да се отместя, каквото и направих след целувката която успя да изпари и малкото ми останал мозък, както слънцето малка капчица вода.
Отпуснах се на леглото до нея и задишах тежко, като се опитах да преглътна но осъзнах, че гърлото ми беше пресъхнало, а цялото ми тяло беше потно и влажно от капчиците избили по него.
- Вики... - Гласът ми беше някак дебел на фона на дишането. Извърнах глава към нея и се усмихнах мило. - Ще се опитам да запомня всяка секунда от това...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 5:16 pm

Не издържах особено дълго далеч от него, така че веднага след като вече можех да контролирам дишането си се надигнах леко и се преместих плътно до него и го гушнах силно.
- Аз със сигурност няма да го забравя. - казах тихо и се усмихнах в отговор на неговата лъчезарна усмивка. Надигнах се, целувайки го леко и го погледнах, оставяйки устните си върху неговите за момент.
- А и нямам против да ти ... помагам с припомнянето. - допълних закачливо, засмивайки се леко и пак го целунах, след което се излегнах на гърдите му. Това си беше едно чудесно начало на деня. Не ми се мърдаше изобщо от тук. Ето какви бяха последствията от това да спиш в едно легло с момче. Колкото и добри приятели да бяхте...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 5:24 pm

Дишането ми не се нормализира скоро. Може би вече трябваше да се притесняване, за наработещото дистанционно. Корема ми изкъркори недоволно, защото скоро не му бях доставял храна и аз се засмях заради това.
- Нужно ли е да ми припомняш само като забравя, или трябва да се преструвам ако го помня за да повторим? - Направих се на остроумен. Не се знаеше дали изобщо ще имам идея, че това се е случило, но привличането си го имаше. Сякаш бях запленен от идеята за това да я притежавам. Може би не беше добра идеята да имам толкова изразено чувство за собственост, но то вече беше факт...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 6:14 pm

Засмях се леко и надигнах глава, за да го погледна отново в очите. Накрая се приплъзнах върху него, спускайки крака от двете страни на тялото му.
- Да, съжалявам, няма друг шанс! - заявих уж сериозно, но след малко се засмях отново и се наведох, за да го целуна, след което спуснах устни по врата и гърдите му. Тези наши игрички бяха повече от приятни.
- Мисля, че трябва да извикаме някого, за да ни...свали долу. - констатирах между целувките и когато стигнах до корема му отново се върнах нагоре, целунах го бързо по устните и се отпуснах върху него, скривайки лице във врата му.
Имахме нужда от душ... Който можехме да вземем заедно...Ух, твърде развинтена фантазия имах!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 6:35 pm

Тя се шегуваше, нали? Иначе нямаше да е толкова весела или само така си мислях аз? А може и да не й беше харесало и това да беше извинение, но целувките не доказваха ли, че все пак искаше да повторим. А ако продължаваше в този дух определено нямах против да е след малко. Тогава тя заговори за слизане надолу и леко се намръщих, но я разбирах. Корема ми също.
- Може да се обадим по телефона? - Предложих. Едва ли нямаше нещо резервно или някой щеше да дойде да ни свали. Всички бяха наясно, явно, че аз страдам от тази краткотрайна склероза. Вероятно онзи сервитьор от ресторанта знаеше малко повече за нея...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 9:07 pm

Кимнах леко и се усмихнах, след което се изправих. Взех слушалката и набрах номера на рецепцията, след което му я подадох...все пак си беше неговия апартамент. Когато той я взе аз отново се излегнах върху него и започнах да разхождам устни по кожата му, дразнейки го възможно най- много с факта, че говореше по телефона и не можеше да стори нищо, докато моите устни пълзяха по кожата ми, хапеха го леко и закачливо, оставяха влажни следи след себе си, а ръцете ми се разхождаха съвсем свободно по тялото му, галейки го съвсем нежно.
Изпитвах някакво непреодолимо желание да усещам близостта му. Добре, утре щеше да забрави и...ии.... ами нямаше да се държа така, щях да се опитам да му бъда вярната приятелка, която не налита на другарчето от детството си..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 9:29 pm

Постъпваше нечестно. Как щях да се съсредоточа над разговора по телефона ако правеше така. Или по точно как щях да се съсредоточа над нея, ако говорех по телефона.
Така и не успях да обясня на рецепционистката какво искам от толкова пелтечене и заекване. В крайна сметка разбра, че е нещо с леглото и попита за номера на стаята, който не знаех.
- Аз съм Ейдриън, не знам в коя стая съм, но май е апартамент... - Отсреща също започна да се пелтечи, за нещо от сорта, че веднага ще се погрижи, но тогава се замислих за секунда.
- Нека е след час! - Аз прекъснах връзката и хвърлих телефона, както дистанционното по рано. Сега беше мой ред да я дразня цял час... Нямаше да й позволя да ме докосне както и се иска, защото нямаше да може да мърда. Бутнах я от себе си, така че да е по корем на леглото и хванах ръцете й.
- Наказвам те за това, че не играеш честно. - Казах засмивайки се.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 9:51 pm

Най- накрая реакция. Хвърли телефона и в следващият момент лицето ми срещна пухените завивки. Сама си го изпросих, нямаше да се оплаквам. Не исках де..
- Не мислиш ли, че е по- добре да се обличаме...все пак онзи...там ще дойде скоро с нещо резервно.. - опитах се да обясня, вдигайки глава и се опитах да го погледна, но не успях.
- Не е честно... - измърморих, когато се опитах да мръдна ръцете си, но не успях. Така той можеше да ме докосва както си поиска, а аз ...бях с вързани ръце. Е, в преносен смисъл де. Все още не беше ме вързал. Макар, че никога не е късно ... Но по- добре не. Така бях далеч от тялото му...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyВто Дек 04, 2012 10:08 pm

- Напротив, така е честно. - Казах като прокарах езика си по линията на гръбнака й. Така си беше много честно даже. Нямаше само тя да си играе с мен. Когато спря да се опитва да се измъкне отпуснах хватката си, а свободната ми ръка се плъзна леко по гърба й, докосвайки я само с върховете на пръстите ми.
- Никой няма да ни притеснява в следващия час... Моя си. - Е поне си признах чувството за собственост, не ми олекна, но поне го знаеше. Можеше да си вади изводите.
Започнах с леки целувки по мястото от което беше минал езика ми... Сега беше честно.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 5:01 am

Той веднага се възпротиви и заяви, че е честно, след коет започна да ме целува о гърба, а аз веднагически настръхнах. Думите му бяха другия фактор , който ме накара да изтръпна. Негова ли? Звучеше извънредно сигурен в това, но някак си ми харесваше. Значи все пак не бях просто секс за него, дори да беше за ден. Измърках доволно, когато устните му се доближиха до тила ми. Харесваше ми да си игре с мен.
Или просто бях твърде луда...
- Ейдриън...- простенах тихичко по някое време и се усмихнах леко. Беше страхотно, исках да продължи...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 2:02 pm

Не изглеждаше недоволна. Напротив, имах чувството, че няма нищо против. Когато стигнах до задната част на врата й се отклоних леко за да стигна до устните й, по които прокарах езика си за да ги разтвори леко и да мога да задоволя желанието си да я целуна.
Пуснах ръцете й и погалих леко лицето й, отдавайки се напълно на тази целувка. Показвах и всичко чрез нея. Беше ли възможно да викам на всички и да ме ядосват, а само покрай нея да се усмихвам и да се размеквам. Беше ми слабост още преди да я срещна...
- Кажи... Ейдрън? - Отворих очите си за да я погледна, но не спирах да движа едната си ръка по гърба й, а с другата да галя лицето й.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 2:59 pm

Измърках отново и се отпуснах върху леглото, оставяйки дори ръцете си на мястото им, макар той да ме беше пуснал. Усмихнах му се лениво и отвърнах на целувката все така отдадено.
- Ммм. Нищо. Просто ми е много приятно. - обясних спокойно и премигах бавно. Облегнах главата си на едната си ръка и се загледах в него, докато той все още ме галеше. Как можеш да си помислиш дори, че такъв човек, който беше толкова гальовен и собственически настроен може да бъде агресивен. А онова в ресторанта определено си беше агресия. Надявах се към мен да не е такъв, защото ме беше страх от тази негова страна. Надигнах се леко и го целунах отново, за да избия тези мисли от главата си.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 3:12 pm

Докато се любувах на поредната целувка нещо се раздвижи и се стреснах. Леглото пропадаше, сериозно ли? Нали казах час! На някой щяха да му отеснеят панталоните. Определено!
Придърпах завивката, за да мога да покрия тялото й. Аз от своя страна се изправих в седнало положение готов за поредната кавга. Колкото повече слизаше леглото пред мен се откриваше по - голяма част от онзи сервитьора, който явно наистина ме познаваше добре. Имаше една от онези дежурни усмивки на лицето си. Скръстих ръце пред гърдите си и събрах вешдите си. Нацупих се като малко дете.
- Чакам нескопосаното ти извинение защо идваш сега преди да си останал без някой жизненоважни органи.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 3:35 pm

Еее...бива ли такова нещо. Тъкмо вече се бях разтопила от всичкото това гушкане и галене, когато някой реши да ни го прекъсне. Веднага скочих в седнало положение и се постарах да се омотая добре с чаршафа. Искряща руменина изби по лицето ми, но ... нямаше как да се върна горе и да си взема дрехите сега.
- Този апартамент е крайно непрактичен. - промърморих на Ейдриън и се обърнах към сервитьора, който се усмихваше широко.
- Ейдриън, едно и също момиче трети ден? Учудваш ме. - каза той, оставяйки новото дистанционно на масичката.
- Ти си със краткотрайна амнезия...Дори да кажеш да дойдем довечера ние трябва да проверим дали всичко е наред. - даде обяснението си, а Ейдриън се нацупи още повече.
- Благодаря все пак. - казах вместо него и се усмихнах плахо, а той ме погледна съмнително. Не ми харесваше този поглед...сякаш ми бъркаше в мозъка..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 4:29 pm

Бях съгласен, непрактичен беше, защото се състоеше от една голяма стая която ставаше за всичко.
- Няма от какво да бъдеш впечатлен. - Казах злобно, но усмивката на сервитьора не се промени. Защо беше толкова загрижен за мен? - Като казвам час, значи час!
Бях повече от ядосан. Станах от леглото и тръгнах към него. Приближих се готов да го изкормя, но вместо това се усмихнах и във съзнанието му изникна един въпрос:
"Наистина ли съм толкова вървежен?" - Интересно ми беше. Наистина ли всяка вечер водех различно момиче и ако да, от къде ги намирах? Дали бях правил всичко това, с някоя друга? Толкова много въпроси...
- Какво мислиш, че се е случило с дистанционното? - Попитах него и се обърнах към Вики с усмивка. Беше толкова сладка седяща така по средата на леглото ми...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 4:54 pm

Наблюдавах ги известно време. Първоначално Ейдриън му беше ядосан, после пък се заговориха, даже той се усмихна. Излегнах се назад, но тогава усетих нещо твърдо под гърба ми. Изправих се леко и го взех, оглеждайки го. Това беше батерия!
Хвърлих един смъртоносен поглед на синеокия ми приятел и присвих очи.
- Ейдриън! - казах сърдито и му показах батерията. Хвърлих я по него, когато видях ангелската му усмивка и взех дистанционното от шкафчето, карайки леглото да отиде нагоре и след като се облякох отново слязох долу. Минах покрай господата и си влязох в банята, като когато минах покрай Ейдриън му се изплезих сърдито и веднага затворих вратата под носа му.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 5:16 pm

Батерия? Интересно, явно все пак си знаех работата. Когато Вики се качи, Пол, така се казваше сервитьора, ми каза, че този номер не го правя за пръв път. Заговорихме се за това, че в началото съм се държал добре с него, но после съвсем съм станал злобен преди тя да се появи. Намекваше ми нещо. Както и със това, че вече трети ден съм с нея.
Вики слезе и прекратих разговора си изпращайки го да си ходи. Пол, знаел някой други неща за мен. Намърдах се при Вики в банята с усмивка.
- Има ли място за мен? - Попитах прегръщайки я изотзад. - Пол ми каза, че живея тук повече от година...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 9:17 pm

Намръщих му се, когато дойде при мен, но все когато ме прегърна нямаше къде да бягам, така че се примирих.
- Има, но аз мисля да се къпя - казах, поглеждайки към него и му се изплезих отново, след което започнах да се събличам, игнорирайки близостта му.
- Пол изглеждаше много изненадан, че съм с теб пак... - констатирах, поглеждайки го през рамо и се подсмихнах, когато свалих тениската си и я хвърлих на пода, а ръцете му все още бяха около кръста ми. - Значи явно доста добре си прекарваш тук с различни момичета.. - допълних, навеждайки се леко, за да сваля клина си до долу, след което леко го настъпих и скоро бях само по бельо.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 9:53 pm

Казваше ми го за да ми натяква за другите които не помнех ли? Нямаше значение, все пак тя се беше застояла, защото го исках.
- Да, но помня само теб, а онези даже не знам какви са, не ме и интересува, ако ти си тук. - Целунах нежно врата й, притискайки я по силно към себе си. - Искам само теб и никоя друга!
Оставих още няколко целувки към рамото й и се усмихнах облягайки брадичката си на мястото на целувките.
- Мисля, че се изяснихме, че от няколко дена насам ти си единствената и ще си останеш такава. - Целунах и бузата й и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyСря Дек 05, 2012 10:27 pm

Нямаше как да не се усмихна веднага при тази реплика. Не, не го съдех. Не исках и да го променям. Той си беше такъв, какъвто е и на мен ми харесваше.
Погледнах го през рамо отново и се обърнах към него, докато изхлузвах бикините си и те сами паднаха на земята, а аз сложих ръце от двете страни на лицето му и го целунах продължително.
- Ами аз май имам нужда от помощ тук...не мога да се справя с твоя интерактивен апартамент.. - признах, свивайки невинно рамене и го дръпнах към вътрешната част на душкабината. Добре, че беше широка и нямаше проблеми с побирането на двама.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyЧет Дек 06, 2012 1:21 am

Засмях се тихо и двамата влязохме в душ кабината. Тук щеше да е интересно, особено като имам предвид това, че сме без дрехи. Преди малко бяхме прекъснати, за щастие още в началото но все пак, го бях засякъл като прекъсване.
- Аз съм на вашите услуги милейди... - Обърнах се към копчетата и бутончетата както и към онази ръчка, която вдигнах и върху нас започна да пада вода. Не беше обаче достатъчно топла. Как се работеше с това изобщо? Вгледах се в копчетата и натиснах едно по инстинкт, което накара водата да се загрее. Предполагах, че всички тези бутончета са за това от къде точно да пада водата и с каква сила. Е за сега отгоре ме устройваше.
- Моля ви... Нека изпълня някое ваше желание! - Слях устните си с нейните преди да е отговорила, а тук нямаше много място за бягане!
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyЧет Дек 06, 2012 5:06 am

Е, поме тук нямаше кой да ни прекъсне, надявам се. След малко трябваше да слезем на закуска или нещо такоюва, но.. След малко.
Изчаках няколкою секунди, докато се справи с душа и след миг вече приятно топла вода ни обливаше. Когато той поиска да изпълни някое мое желание се направих на замислена, но и това прекъсна той с поредната целувка. Засмях се леко и обвих ръце около врата му, докато тялото му отново беше прилепено към моето. Зад мен беше стената и определено нямаше измъкване, но и не исках да има.беше ми твърде приятно преди малко.
- Ти вече го правиш. - казах игриво между целувките и захапах леко долната му устна, но само задържайки я между своите и се подсихнах леко, когато погледа ми срещна неговият.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 EmptyЧет Дек 06, 2012 3:16 pm

Умна, красива... Скромна!
- Радвам се, че мога да те зарадвам с толкова малко. - Оставих няколко целувки по врата й и плъзнах ръцете си по тялото и надолу, а след това нагоре.
- Харесва ми да докосвам кожата ти... Толкова е мека и нежна, и... - Целунах отново устните й, като задълбочим целувката ни малко повече от онова докосване на устните. - Харесвам те... Много.
Просто го казах. Чувствата ми към нея се засилваха с всеки час и с всяко нейно действие. Усмивката и провокираше моята. А когато кажеше името ми сърцето ми започваше да бие по силно..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)   Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.) - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Ейдриън (Може да сложим червена точка, но хайде ще си трая.)
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Гардеробът на Ейдриън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Стаите, президентския апартамент-
Идете на: