Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Преди две години из горите на Трансилвания. Vote_lcapПреди две години из горите на Трансилвания. Voting_barПреди две години из горите на Трансилвания. Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Преди две години из горите на Трансилвания.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kathleen .

Kathleen .


Брой мнения : 112
Join date : 17.11.2012

Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСъб Ное 24, 2012 12:37 pm

Едва бях пристигнала в града и отново си бях навлякла проблеми .Е какво то си бе нормално ,та аз бях само на седемнадесет живота бе пред мен така де дълголетния ми живот .Чувството да си вампир бе ужасно нямаше и минута в която да не мисля за кръв ,а и всички тези жители не можех постоянно да минавам покрай тях и да ги плаша с вече досадното си изражение.Още си спомнях за татко всички казваха ,че вампирите не чувстват и ,че не ги боли не им пука ,но на мен все още ми пукаше и нямаше да престане да ми пука .Осъзнавах ,че бях направила най-голяма грешка в живота си ,но вече бе доста късно .Исках просто да спра да мисля за това имах нужда от помощ.Трябваше някои да ме накара да престана да мисля .Да сега може би звучи тъпо ,че не искам да мисля за собствения си баща ,но това ме засипва .Трябваше да убия всичката тази енергия някъде ..всичко това с храненето и кръвта .Трябваше да спра да искам да се храня с човешките същества .Облякох се и реших да се поразходя из гората да проверя как ми действа и животинската кръв може би това бе решението на всичките ми проблеми ...Може би ако свикнех да се храня с животни нямаше да съм такова чудовище .Бързо пристигнах в гората тя бе огромна имаше толкова много посоки ,но всички ми се струваха все едни и същи .Запътих се на някъде си и за момент чух някакъв шум не беше животно .Любопитството в мен напираше толкова много ..бързо набелязах съществото и го бутнах в близкото дърво .Ококорих се когато го видях ..беше мъж .Бързо пуснах блузата му и се преместих на отсрещното дърво .
-Защо си тук ?! -без да го познавам веднага започнах с въпросите .

Върнете се в началото Go down
Виктор Карпович

Виктор Карпович


Брой мнения : 13
Join date : 17.11.2012

Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСъб Ное 24, 2012 4:46 pm

Преди да успее да се измъкне от него, Виктор протегна дългата си, голяма ръка и улови китката й грубо. Притежаваше особена жестокост, когато ставаше въпрос за непослушни дами и за разлика от доста свои колеги, нямаше нищо общо с цветовете на косите им. Някакво разпространено психическо заболяване ли беше това, от което очевидно не страдаше? Ха! Най- вероятно. Но нека се върнем на случката с нашия герой. Виктор изви китката й внезапно и я накара да се свие почти от две. Не, че обичаше да бъде груб, но се чувстваше принуден от ситуацията да отговори със същото, с което бе посрещнат. Кракът му се настани между нейните и ги разтвори с коляно така, че да не може да се измъкне толкова лесно, колкото и гъвкава да бъде. Обви русата й коса около дланта си и я дръпна назад, за да не нарани лицето й в неравната кора на дървото.
-Прекалено неподходящ момент си избрала, не мислиш ли?- попита изключително безгрижно Виктор, докато лекичко отпускаше косата й само, за да се порадва на мекотата на русия водопад от гъста коса. Можеше да се закълне, че скоро не бе докосвал толкова жива руса грива.
Припомни си нещо толкова тайно и толкова непозволено, само негово, заложено генетично в душата му, и отново стисна косата й преди да я пусне напълно и да се отдалечи, докато стискаше пръстите си в юмрук. Мускулите на ръката му се напрягаха и ги караха да опъват ръкава на коженото му яке.
Върнете се в началото Go down
Kathleen .

Kathleen .


Брой мнения : 112
Join date : 17.11.2012

Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСъб Ное 24, 2012 5:02 pm

Не бяха ли го учили ,че е лошо да причинява болка на жени ?! Да де всъщност мен не ме болеше особено ,но пак казвам ,че беше доста груб и явно непохватен колкото и силно да стискаше .Нито ме болеше нито нищо ,а и ако си мисляше ,че с това ще ме задържи жестоко се лъжеше .Бързо освободих ръката си и го хванах за врата като го блъснах в отсрещното дърво .. Аууч горкото дръвче ..Бързо се настаних пред него и страшния ми поглед се появи .Какво пък като за последно може да си гризна .Зъбите ми се одължиха и при тръгването да ги забия в врата му нещо ме спря .Вдигнах главата си и го погледнах в очите .Имаше за какво да живее .Отпуснах ръката си и той падна на земята .Отново се върнах на другото дърво.
-Не отговори на въпроса ми ..Ще те попитам отново .. дано да разбереш този път само ако не искаш да те гризна .. -засмях се с глас .. -Защо си тук?! -попитах отново като през това време той се опитваше да стане ,а аз се опитвах да го огледам .
Върнете се в началото Go down
Виктор Карпович

Виктор Карпович


Брой мнения : 13
Join date : 17.11.2012

Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyНед Ное 25, 2012 7:35 am

Виктор се изправи само, за да се подсмихне повече от непукистки и да се обърне с гръб към нея. Действие, което не можеше да си позволи, ако не смяташе, че има скрит коз. А всъщност, коза беше съвсем открит, просто се нуждаеше от правилните очи... виждащи, интелигентни, умни очи, каквито противничката му явно не притежаваше. Но... русо гладно няма, нали така? Подсмихна се на собствената си мисъл, докато пространството около него започваше да трепти и да изобразява картинки противни на действителността. Съзнанието му изпиваше спомените й, свързваше се с тях и ги проектираше на ново, изземайки всякаква действителност от главата й. Оставяше Катлийн да вижда това, което искаше той. Много по- реални картини, отколкото всъщност бяха.
- Спомняш ли си Роджерд, Кати?- гласът на Виктор се разнесе из малката, кокетна кухня... такава, каквато би искала всяка жена, а още по- кокетно русо момиченце забиваше нож като на забавен кадър в тялото на висок мъж, смътно приличащ на нея.
Карпович не присъстваше в тази мила семейна картинка. Толкова истинска, че жертвата му не можеше да я прецени като илюзия, а като напълно реално съществуваща случка в момента.
-Сигурен съм...-шепота му се разнесе и погали слуха й от невидимото място, на което се намираше,- че твоето татенце ще се гордее с вроденото ти чувство да убиваш.
Върнете се в началото Go down
Kathleen .

Kathleen .


Брой мнения : 112
Join date : 17.11.2012

Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyНед Ное 25, 2012 10:06 am

Лека и малка сълзичка се спусна по лицето на Катлийн .Всичко това щеше да я срине не трябваше да и причиняват това още един път .Защо ?! Защо?! Какво толкова му бе сторила ?! Защо той постъпи така с нея ?! Това най-вероятно нямаше да му се размине вече .Катлийн бе забила кървавия си поглед право в лицето на мъжа .Ироничния му глас разкъсваше всяка една част от Катлийн .Такава болка ...болеше я наистина я болеше .-Ти нямаш това право ..-няколко думи бързо излязоха от устата й .И сега какво ?! Той какво искаше да я подразни ,да я ядоса така ли ?! И какво след това искаше да го убие ли ?! Да най-вероятно наистина бе убийца ..да бе убила баща си ..за което никога не говореше .Всички знаеха ,че Катлийн е толкова мило дете и никога няма да е способна да убие баща си .Изведнъж някакъв глас се бе влял в главата й .. ''Не го прави миличка ..той не иска да ти стори нищо лошо''.. -НЕЕЕ !! Остави ме ..-крещящия й глас разбури цялата гора . -Ти ти .. -Катлийн се приближи леко и внимателно до мъжа . -...нямаш това..-тихо прошепна в ухото му .Всички емоции се бяха обърнали наопаки .Тя не искаше да прави това ,но не можеше да го проуми .Хвана го и го блъсна приблизително на шестдесет метра в дървото близко до ловната къща .И сега ако се опита да стане вече нямаше да му го позволи. Бързо Катлийн се озова пред мъжа . -А сега ..?! Ставай ..-леко ритна кракът му .
Върнете се в началото Go down
Виктор Карпович

Виктор Карпович


Брой мнения : 13
Join date : 17.11.2012

Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. EmptyСря Дек 19, 2012 5:54 pm

Виктор събра слюнка в устата си. Притежаваше натрапчивия вкус на кръвта, който не харесваше, когато става въпрос за неговата. Изплю я, докато се изправяше до седнало положение. По ръбчетата на устата му потече тънка струйка кръв, от вътрешно наранената му буза. Определено трябваше да помисли за промивка в скоро време, но това не беше от най- глобалните му проблеми.
Внезапно пое глезена й и я събори на земята. Внимаваше да не удари главата й, но всъщност не беше сигурен, че ще успее да постигне точно този ефект. Нещо силно изхрущя, докато тялото й падаше на земята. Дръпна я към себе си и я притисна с тяло. Цялата му решителна тежест се отпусна върху Катлийн и я притисна към земята така, че не можеше да мръдне, колкото и да й се искаше и въпреки това не я затискаше реално с цялото си тежест. Намести се между краката й, така както не можеше да го ритне. Прикова ръцете й над главата и се усмихна повече от показателно за настроението си, което преливаше от ярост в развеселение.
-Не са те учили вкъщи на обноски... въпреки че, съмнявам се да са имали време, когато толкова рано си ги напуснала.- извъртя очи с досада Виктор, докато цъкаше с език.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди две години из горите на Трансилвания. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди две години из горите на Трансилвания.   Преди две години из горите на Трансилвания. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди две години из горите на Трансилвания.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди няколко месеца, Хотел Трансилвания
» Ханче "Трансилвания"
» преди две седмици;;
» Преди месец,в околностите на града
» Намисли си потребител преди да кликнеш...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Минало, бъдеще и други; :: Машина на времето-
Идете на: