Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Ian Hardy (Иън Харди) EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Ian Hardy (Иън Харди) Vote_lcapIan Hardy (Иън Харди) Voting_barIan Hardy (Иън Харди) Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Ian Hardy (Иън Харди)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ian Hardy (Иън Харди) Empty
ПисанеЗаглавие: Ian Hardy (Иън Харди)   Ian Hardy (Иън Харди) EmptyПон Ное 19, 2012 2:16 pm

Име: Иън Харди

Възраст: 26

Раса: Покровител

Способност: Освен основната способност на покровителите, да владея четирите елемента имам още само една, но тя ми стига за да имам всичко което пожелая. Материализацията е доста силна способност и ми трябваше доста време за да я усъвършенствам. Макар да я имам само през деня и да е доста слабо изразена, както и това, че ми трябват доста сили, за да материализирам нещо. Роден съм със силата на огъня, затова и другите стихии са ми по слаби, но иначе се справям не се оплаквам...

Характер: Винаги весел, усмихнат. Какво да кажа, такива сме ние покровителите, във вихъра на купона. Дневна птица съм, ранобудник... Е естествено най – важното е веселбата с приятелите. Креативна личност! Винаги ще се сетя за някое забавно нещо за правене. Оптимист по природа, ако някой виждат празна чаша, аз виждам това, че може да се напълни отново. Винаги има решение, на проблените ми, не че имам много проблеми. Когато човек се усмихва на живота пред себе си, той също му се усмихва. Въпреки всичко обаче, съм човек на който може да се разчита. Видя ли, че нещата са сериозни аз също ставам от онези умислени и загрижени същества. Обичам живота и се раздавам за него. Трудно е човек да не му се радва. Да вярно, хората умират, но се раждат други. Това е кръговрата, не виждам защо трябва да се скърби.
Мотото ми е „Видиш ли нужда, запълни я!”. Това се опитвам да правя и аз, за това живея, за да помагам на другите, докато се забавлявам.

История: Всичко е започнало в не чак толкова далечната 1985 година. Поне предполагам, че е тази година от биологична гледна точка, няма коя друга да е. Като дете бях много любопитен и ето я историята: Всичко започнало през лятото, било вече към края си, но това сега са нищожни подробности. Та така нареченото лято моята скъпа майка прекарала на летен лагер. Ще се питате може би защо, ами била само на седемнадесет. Млада и красива, наистина много красива. Всички момчета от училището тичали след нея, но тя не се интересувала от тях. Има консервативни богати родители които цял живот я учели на обноски. С други думи била изискана сухарка. На този лагер обаче я били настанали с бунтарката на класа. Онази имала татуировки и обеци, което за онова време си било... Нека кажем че всички я смятали за измет. Моята майка обаче, нали била добро момиче, решила да я промени към по добро, но не щеш ли станали приятелки и вместо майка ми да промени нея, тя променила майка ми.
Още на първата седмица от лагера майка ми вече имала по три дупки на всяко ухо и татуировка на кръста. Какво мога да кажа, била е податлива и наивна. Мислите си, че това е края, но всъщност е самото начало. Майка ми, Ема, се е наживяла един месец на лагера, купони и такива неща. Когато обаче се е върнала, баба и дядо са видели, че нещо не е наред с нея. И не било само заради силния черен молив около очите и обецата на носа. Всъщност тогава вече съм бил в коремчето на майка ми, макар и току що пристигнал. Разбирайки за това, баба и дядо веднага са искали да се отвъртат от мен, но мама не им е позволила, затова те се отрекли от нея. Девет месеца по късно съм се появил аз и даже съм се усмихвал. Докторите й казали, че аз съм бил първото бебе което се усмихва така. Е в началото съм я побърквал, като съм плачел за щяло и нещяло, но майка ми като силна и борбена жена се е справила. Нейната приятелка, леля Алика и е помагала, да ме гледат двете. Баба ми и дядо ми са се смили по някое време и решили да и осигурят дом.
Та това ми разправяше мама Ема, а леля Алика украсяваше отстрани. Общо взето растях с две майки, а когато ми прищракваше и питах за баща си, майка ми го опиваше с едно изречение, докато погледа й блуждаеше някъде в небитието: Висок и невероятно красив, със зелени искрящи очи пълни с живот.
Кой можеше да я вини, че се е влюбила от пръв поглед?
По – късно когато станах на шест и беше време да ме подготвят за училище Алика и Ема ми обясняваха, че там не мога да си играя с огъня. Имаха предвид буквално. Често палех завесите вкъщи, а и се притесняваха да не ме види някой.
Когато израснах още малко вече разбирах, аз бях специален, точно както ми казваше майка ми. Никой друг, нямаше подобни способности. Това беше моята малка тайна. Пазех си я.
Имах доста приятели още от малък и никога не съм се чувствал самотен, особено с две красиви жени около себе си. След като завърших спрях да водя приятели вкъщи, защото твърде много се заглеждаха в майка ми и това не ми харесваше. Да беше млада, но не исках някой мой връстник да ми стане татко!
Сега продължавам да живея с майка си, пък и без това приличаме повече на брат и сестра. Е и леля Алика живее с нас, но да не изпадаме в подробности...

Снимка и лик: Tom Hardy

Ian Hardy (Иън Харди) 000
Върнете се в началото Go down
Kenneth Red

Kenneth Red


Брой мнения : 185
Join date : 01.11.2012

Ian Hardy (Иън Харди) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ian Hardy (Иън Харди)   Ian Hardy (Иън Харди) EmptyПон Ное 19, 2012 6:10 pm

Добре дошъл в хотел трансилвания!
Върнете се в началото Go down
 
Ian Hardy (Иън Харди)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Heroes :: Вашите герои-
Идете на: