Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Преди месец,в околностите на града EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Преди месец,в околностите на града EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Преди месец,в околностите на града EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Преди месец,в околностите на града EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Преди месец,в околностите на града EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Преди месец,в околностите на града EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Преди месец,в околностите на града EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Преди месец,в околностите на града EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Преди месец,в околностите на града EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Преди месец,в околностите на града EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Преди месец,в околностите на града Vote_lcapПреди месец,в околностите на града Voting_barПреди месец,в околностите на града Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Преди месец,в околностите на града

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Daniel de Vaux

Daniel de Vaux


Брой мнения : 33
Join date : 17.11.2012

Преди месец,в околностите на града Empty
ПисанеЗаглавие: Преди месец,в околностите на града   Преди месец,в околностите на града EmptyНед Ное 18, 2012 6:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Беше прекрасна есенна вечер в околностите на Клуж-Напока . Не си бях и помисля че някога отново ще мога да се насладя на отворения път и чакъла който скърца по гумите на колата ми,но ето ме - карам по магистралата и отново се чувствам жив и деен . (До колко всъщност съм жив си е спорна тема... ) Приятно ми беше да гледам звездите по небето и да си мисля , че някога
всъщност съм бил някъде там - като ангел... Тежки мисли ме бяха налегнали,но да си призная се чувствах добре за демон който му оставаше да лежи бог знае колко години в луксозния затвор на хотела. Подминавах дървета и скали,докато карах по виещите се пътища в Трансилвания. Иглолистната гора около мен пълнеше дробовете ми със чист въздух и студа беше лукс който можех да си позволя. След няколко километра видях малка бензиностанция и отбих,решен да си взема нещо за пиене. Седнах на кафето и забих очи в небето наслаждавайки се на това че съществув
ах.
Върнете се в началото Go down
Diliah Moretti.

Diliah Moretti.


Брой мнения : 172
Join date : 10.11.2012
Age : 27

Преди месец,в околностите на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди месец,в околностите на града   Преди месец,в околностите на града EmptyПет Ное 23, 2012 6:53 pm

Беше си направила труда да си купи кола. Малък червен Фиат, какъвто винаги бе искала, все пак бе италианка, а тези коли им бяха вплетени в генетичния код. Караше без цел, без посока и въпреки всичко се усмихваше. Не криеше, че обича високите скорости, обичаше да усеща колата, да се наслаждава на бързината ѝ, на звука, който издаваше, но най-важното всъщност беше, че тя толкова се вглеждаше в пътя, толкова внимателна и съсредоточена беше, че забравяше всичко останало. Това беше нещо като терапия за нея - когато дори и и любимото ѝ градинарство не ѝ помагаше да се отърси от всички кошмари и спомени, които имаше, то бързите скорости толкова я вглъбяваха в себе си, вплитаха я в плетеницата на сложните си механизми, че тя почти забравяше за съществуването на малката Марина, за онзи проклетник Алесандро и дори за факта, че подпалваше неща с ума си. Бе напълно спокойна. Нещо, което ѝ липсваше докато бе в хотела и се разправяше с този и онзи, или пък търпеше прищявките на някои клиенти. Не стига, че ги отърваха от скучния и монотонен човешки свят, ами те и си мислеха, че могат да ги въртят на малкото си пръстче.
Тук беше ролята на Кенет Ред. Верен неин приятел от вече няколко години, той знаеше отлично какво е да си Унищожител и да не можеш да усмиряваш поривите на същността ти. Той най-добре разбираше самата нея и нейните терзания, разбираше как нейните постъпки и неспособността ѝ да се контролира понякога тежаха на съвестта ѝ, но не я съдеше, а ѝ помагаше да ги преодолее. Понякога си мислеше, че той е влюбен, защото отношенията между тях бяха както толкова приятелски лесни и прости, толкова те бяха и сложни относно любовта. И двамата знаеха, че има нещо или поне можеше да има, но въпреки че бяха безстрашни пред природата и нейните прищявки, тези на сърцата им си оставаха табу.
И точно заради такива дилеми, които разкъсваха малката душица на Дилия, тя бе намерила подслон и хармония между капака и четирите врати на малкото Фиатче. Спирайки за презареждане, тя не устоя на мириса на прясно макиато и добави към сметката си една чаша от прекрасната напитка и един брой на "Воуг".
- Свободно ли е? - нямаше много маси, а учудващо почти всички бяха заети. Мъжът, чият тишина бе разкъсана от гласа на Морети само кимна и ѝ показа стола до него. - Много ви благодаря.
Със сядането си, тя огледа мъжа до нея. Нали знаете глождещото чувство, когато видите някого и сте на двеста процента убедени, че го познавате, но нито знаете как се казва, нито как този човек се е запечатал в паметта ви. Е, това гъделичкащо сетивата чувство се настани в Дилия Морети и тя започна да шава нервно на стола си. - Извинявай, познавам ли те? Сигурна съм, че съм те виждала.
Върнете се в началото Go down
 
Преди месец,в околностите на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» преди две седмици;;
» Намисли си съществително преди да кликнеш...
» Преди две години из горите на Трансилвания.
» Намисли си потребител преди да кликнеш...
» Преди няколко месеца, Хотел Трансилвания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Минало, бъдеще и други; :: Машина на времето-
Идете на: