Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Ресторантът - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Ресторантът - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Ресторантът - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Ресторантът - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Ресторантът - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Ресторантът - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Ресторантът - Page 2 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Ресторантът - Page 2 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Ресторантът - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Ресторантът - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Ресторантът - Page 2 Vote_lcapРесторантът - Page 2 Voting_barРесторантът - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Ресторантът

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Kenneth Red

Kenneth Red


Брой мнения : 185
Join date : 01.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Ное 11, 2012 8:50 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Adrian Sage




Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 4:14 pm

Любимата ми закуска се оказа палачинки с много течен шоколад и сок от портокал. Обичах шоколад явно и сок. Като се замисля, то май беше време да обяд.
Изчаках да донесат гофретите на Вики, за да започнем да ядем.
- Помня всичко заради теб. - Казах с широка усмивка. И след като дойдоха и неините гофрети се заех да ям изискано. Истинска трудност. Дори да се протегна през масата можех дамо да докосна ръката й. Не ме устройваше. Исках да сме прилепени един към друг. Да съм в нея и да чувам името си произнасяно с онзи задъхан глас излизащо от отворените й влажни устни...
Мислите ми караха дънките да се надуват и аз да се изчервявам, затова реших да ги спра и да ги насоча към палачинките.
- Искаш ли да опиташ? - Попитах с лека усмивка, набол на вилицата си едно парченце от палачинката и го поднесох към нея.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 5:39 pm

Кимнах ентусиазирано и се надигнах леко, надвесвайки се над масата, за да стигна до вилицата. След малко си седнах пак на мястото, кимайки одобрително.
- Добро е...Но нямаш като моето. - подразних го самодоволно и отрязах парче от гофретата си, покрита с шоколад и парченца банан и му я подадох със доволна усмивка.
- Чудно ми е щом сега ни е закуската,то кога ще ни е обяда? А вечерята сигурно ще е утре сутрин? - казах замислено, засмивайки се леко и поклатих глава, отпивайки от сока си. Естествено, ако той помни нещо утре нямам нищо против да ... ами да продължим със днешните си занимания. Може би трябва да си поръчаме останалите ястия в стаята.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 9:05 pm

Вики се замисли на глас, нещата които си бях помислил по - рано и аз. Налапах парченцето, което ми подаде. Вкусна на банана и шоколада заедно беше върховен. Исках като нейното! Край щях да й го взема.
Протегнах ръката си и взех чинията изпод вилицата й и сложих моята на нейно място.
- Така е справедливо. - Казах засмивайки се, когато Вики започна да недоволства. - Не може да ги вземеш вече са мои.
Вдигнах чинията и я придърпах към тялото си, така че и беше невъзможно да я стигне ако не стане и не дойде да си я вземе.
- После къде: У нас или у вас? - Попитах повдигайки веждите си няколко пъти се усмихнах похотливо. Но гофретите си оставаха за мен!
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 9:27 pm

Хеееей! Това беше нечестно!
Плеснах го през ръцете и се опитах да си ги взема, но той не ми позволи. Намръщих се, поглеждайки го страшно и изсумтях изпод дъха си.
- Крадец. Това не е честно ! - заявих сърдито и скръстих ръце, когато при повторния опит той отново ги дръпна назад. Тогава обаче ми хрумна нещо и се поотпуснах, подсмихвайки се. Започнах да чупя една палачинка с пръсти и напъхах едно парченце в устата си, облизвайки пръста си бавно след това.
- Ами предполагам ти в твоята, а аз в моята... Щом не искаш да ми даваш гофретите... А тъкмо си мислех, че можем да прекараме остатъка от деня в леглото ми... Естествено щом предпочиташ шоколада и бананите върху гофрета, отколкото върху голото ми тяло. Разбирам те. - заговорих бавно и небрежно, вдигайки ръце във въздуха в знак на предаване и продължих да си ям палачинките по възможно най- вкусния начин - само с пръсти.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 10:21 pm

Преглътнах малко по измъчено отколкото исках да изглежда. Не беше честно да ме манипулира по този начин. Знаеше че ми беше повече от слабост и затова го правеше. Защото знаеше, че така ще си ги получи. Оставих гофретите на масата. Да ям шоколада и бананите от тялото й. Да кажем, че сега ми беше още по трудно да сдържам емоциите си, които не предвещаваха нищо хубаво... В присъствието на толкова много хора. Ако бяхме сами всичко щеше да е много по... хубаво.
Усмихнах се с една сладка усмивка и я накарах да се изправи права и да се наведе слагайки ръце на масата и приближавайки се към мен. Аз направих същото преди да освободя съзнанието й, просто исках да я целуна, каквото и направих.
Желанието да съм все по близо до нея сякаш надхвърляше всичко останало и изгубих контрол над дарбата си. Може би това, че не можех да контролирам чувствата си изпусках парата отприщвайки дарбата си. Не можех да се отделя от устните й, но отворих очите си заради шума. С периферното си зрение видях как на съседната маса някаква жена се нахвърли на мъжа срещу нея и започна да го целува... А после и на една друга маса и на следващата... Трябваше да се усмиря или тук щеше да стане масова оргия...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 10:39 pm

Въздъхнах блажено. Трябваше да съм му ядосана, че си ползва дарбата върху мен, но усещайки как устните му се плъзгат по моите, как езика му си играе с моят. Омекваха ми коленете. Ръката ми се вдигна към лицето му, придържайки го към себе си. С много голяма трудност се срутих на стола, когато той се разконцентрира от останалите двойки и го погледнах лошо, макар буквално главата ми да се въртеше от тази целувка.
- Какво си мислиш, че правиш? - попитах сериозно и намръщено, скръствайки ръце пред гърдите си - Оправи хората, всяваш хаос в целият ресторант. - допълних, оглеждайки се. Всеки беше награбил някого и се натискаха някъде...Чудя се как усмиряват дарбите му, по принцип?
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 10:49 pm

Оглеждах се наоколо и се опитвах да се концентрирам. Да всея ред в хаоса. Не бях способен да го направя. Просто защото си представях какво правя с нея, на леглото или тук... Около нас започнаха да летят и парчета плат, от рокли ризи и други. Седнах на стола си и се огледах притеснено впервайки поглед в нея.
- Не го правя аз, честно... А ако го правя, просто не мога да се го спра.
Колкото повече мислех, толкова повече картинки изникваха в съзнанието ми и ме караше да се усмихвам, от там просто виждах как хората около мен изпълняват всяко действие което аз си представях че извършвам...
- Кажи ми нещо... Нещо, което ще ме разстрои. - Може би така щях да спра да излъчвам сигнали и всичко щеше да стане както трябва.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 10:58 pm

Смръщих се леко. Как се предполагаше да му кажа нещо такова, като ми действаше по същия начин, както и на останалите и просто...всички дрехи ми пречеха вече, исках него, исках го сега.
Ставаше ми все по- горещо, сърцето ми биеше бързо и хапех нервно устни, само и само да си стоя на мястото и да не направя това, което той ни караше.
- Ако не престанеш ще си тръгна...Ще си намеря друг мъж, с който да правя всичко това! - знаех, че това ще го накара да ревнува, не исках да го казвам, не исках да го наранявам, но ситуацията беше критична - Няма да ме видиш повече ! - допълних, обрисувайки една ужасна и за мен картинка, но използвах и последните си помощни средства. Исках него, не друг!
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 11:12 pm

Затворих очи и започнах да отклонявам мислите си в посоката към която ме беше насочила.
Тя щеше да си тръгне... Добре, щеше да бъде с някой друг, той щеше да я докосва така като исках аз и да я целува по същия начин, на нея щеше да и хареса и да си останат заедно завинаги. Щяха да са щастливи да си имат бъдеще, аз щях да остана сам и щях да забравя за всичко да продължа жалкия си живот като всички нищожества тук и просто да мизерствам, преживявайки един ден, който няма да помня на следващия и да се самосъжалявам.
Щях да бъда просто един наистина самотен и много злобен човек който щеше да си отмъщава на всички заради ложата си съдба и никога повече нямаше да видя Вик, прекрасните й кафяви очи, които сгряваха сърцето ми. Онази сладка усмивка, и онова прехапване на устната, когато се заглеждаше в мен за по дълго и ставаше неловко... А онези целувки, те щяха да ми липсват най - много, дори повече от това да я прегръщам нощем.
Чух, някакво хлипане някъде от далеч, но поне вече го нямаше онзи звук от разкъсване на плат. Сякаш всичко беше затихнало и всеки в стаята щеше да избухне в бурен плач заради чувствата, които усещах. Бях изгубен, трябваше да затворя всичко само в собствената си глава. Без да позволявам това което изпитвах да се разпространява в цялата стая. Мисля че успях, но още не смеех да отворя очи, знаейки, че и от моите ще потекат сълзи.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 11:26 pm

Можех да усетя рязката промяна. Това беше добре, мислите му се отклоняваха. Всички спряха бурните си и страстни действия, започвайки да се оглеждат неловко и да се върнат по местата си. Но това не беше всичко. Настроенията им се влошаваха, все повече се натъжаваха и дори от края на залата се чу хлипане. А Ейдриън просто стоеше със затворени очи.
Не биваше да казвам това, знаех си! И тъй като бях най- близо до него на мен действаше най - много. Макар и да се опитваше да спре не можех да спра сълзите ми да потекат по лицето ми.
Мисля, че трябваше да се качим горе. Съвестта ми ме убиваше. Що за ужасен човек бях, че да кажа такова нещо.
Придърпах столчето си до неговото и докоснах предпазливо ръката му.
- Ейд? - попитах тихо и разстроено. В началото той потрепна, но когато пръстите му започнаха да галят дланта му се отпусна.
- Моля те, кажи ми нещо. Аз съм тук, при теб. Никъде няма да ходя. - казах, напълно убедена в думите си. Нямаше да го оставя. Не и толкова бързо и безпричинно. Не можех. Не бях такъв човек.
- Искаш ли да се качим в моята стая и да прекараме там следобяда? И вечерта ако искаш? - предложих, поглеждайки към него и се усмихнах вяло, погалвайки го леко и по косата.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 11:39 pm

Постепенно успях да оттегля всички мисли и чувства в тялото си и да ги заключа там, където им беше мястото. Не трябваше как карам всички да се чудят какво става с тях и какво изпитват. Просто трябваше да се контролирам повече и да не си игра я това, което ми беше дадено.
Преглътнах сълзите и емоциите си и хванах ръката й стискайки я леко преди да отворя очите си. Беше ми трудно, но като се замисля, че за пет минути успях да проваля закуската на цял хотел и да я срина със земята... Не ми пукаше за това, по точно се притеснявах за разката смяна в настроенията си, защото преди пет минути исках да я хвърля на някое легло и да изживея с нея фантазиите на всеки мъж и всяка жена, а сега просто исках да я прегърна и да я притисна към себе си без да я пускам и за миг.
- Знам... Знам че няма да ме оставиш, просто оставих всичко да ме завладее. - Опитах се да се усмихна и тъжната усмивка беше налице, а сега просто се обърнах изцяло към нея и я прегърнах силно. Може би дори затруднявах дишането й.
- Извинявай... Никога повече няма да ти взимам гофретите. - Казах сериозно и облегнах брадичка на рамото й затваряйки очи оставяйки се в прегръдките й.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Дек 15, 2012 11:53 pm

Успокоих се, че все пак ми проговори и закимах бързо, когато той започна да обяснява, че няма да го оставя. Радвах се, че го знаеше. Усмихнах се широко и се зарадвах, когато ме прегърна. Направих същото и го притиснах към себе си.
- Няма проблем...просто нека го оставим, за когато няма хора около нас и можем да укротим чувствата ти по- бързо. - казах, усмихвайки се накриво и го целунах по главата, след което го притиснах към себе си.
След известно време все пак го освободих от моя вариант на мечешка прегръдка и придърпах чинията си по- близо, тъй като все още бях до него.
- Ако искаш ги изяж, няма проблем. - заявих, побутвайки гофретите към него и се засмях леко, след което доизядох втората си палачинка. Все още не бях пуснала ръката му, а само сплетох пръсти с неговите. След малко вече щяхме да си бъдем горе и да го прегръщам колкото време искам...сега имаше много и без това объркани хора.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Дек 16, 2012 12:11 am

Не бях гладен, беше ми минал всякакъв апетит, но май щеше да е по добре да ям, защото не се знаеше кога щеше да ми се отдаде подобна възможност. Затова също започнах като нея, с една ръка да тъпча в устата си гофретите.
Не се вглеждах в нея, защото знаех, че е много... мога да кажа секси, да.. Щях отново да се отнеса и да направя някоя глупост. Просто не трябваше да я поглеждам, за да не стане страшно, като преди малко.
- В твоята стая ли искаш да идем? - Аз все още се радвах на апартамента си, но ако искаше щеше да е в нейната. Там също ми харесваше, с онези фенери, беше някак романтично.
- Може ли все пак да вземем шоколад и банани? - Попитах през смях и отново започнаха да изникват картинки, които успявах да задържа в главата си.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Дек 16, 2012 12:17 am

Погледнах към него и се усмихнах ангелски, след което кимнах.
- Аз също не съм се нарадвала на моят апартамент все още. Но ако толкова държиш ще отидем в твоя апартамент. - започнах да бърборя, макар да знаех, че все пак ще ми угоди и ще отидем в моя. Затова и може би реших да му дам съгласието си на следващият въпрос, който ме накара да се засмея.
- Разбира се, че може. Тъкмо можеш да прецениш дали ти харесва повече върху банан или върху... - не довърших, но бях сигурна, че ще ме разбере. Подсмихнах се дяволито и отново се обърнах към чинията си. Когато се връщахме към стаята щеше да бъде много по- интересно.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Дек 16, 2012 12:42 am

Вече знаех отговора, определено щеше да ми хареса по начина който вече си представях. Не беше здравословно да го правя и все пак... Беше по силно от мен. Просто не можех да подмина думите й. Вдигнах омазаната си ръка за да викна някой сервитьор. Единия мъж който дойде при нас се усмихна притеснено и аз направих същото в отговор. Може би без притеснението.
- Ще искам една по голяма кофичка шоколад и няколко банана, благодаря. - След като си казах каквото ми е на сърцето си доядох каквото имах в чинията докато чаках някой да ни донесе поръчката. Доомазах се с шоколада от гофретите. Поне не оставих нищо в чинията си. Беше наистина много вкусно и предвкусвах десерта на закуската...
- Ще се качваме ли в апартамента ти? - Попитах след като онзи бързаше да ми остави шоколада и бананите и да се изнесе. Не ядях хора, странно защо всички се страхуваха от мен.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 12:58 pm

Ами не беше казала коя вечер, ще е вечерята, но аз така си помислих... Добре де, може и да бях нахален, но се сдържах, от време на време. Сега трябваше да бъда приличен, защото не исках да разбира каква лепка съм още от първия час.
Можеше да се каже, че доста пъти съм се хранил тук, така че знаех точно какво да си поръчам. Нали бяхме вегетарианци, щях да и предложа нещо.
- Добре, тогава както желаете госпожице... След като имате много работа предполагам ще огладнеете по някое време. - Усмихнах се широко, може би за това, че смятах да и се натрапя в кабинета по късно. - Мислех си, да донеса пицата при вас, след като вие няма да може да отидете при нея.
Повдигнах свенливо раменете си и дойде някакъв сервитьор за да ни донесе менютата и щеше да се върне по късно да вземе поръчките.
- Ами моята стихия е огъня. Майка ми едва ми смогваше на чаршафи и неща, които лесно се палят. Иначе, предполагам съм добър човек, майка ми се е постарала доста за да ме отгледа сама с най добрата си приятелка. А иначе единствената ми работа е да се моткам из хотела, нямам точна работа. Понякога взимам някоя смяна на персонала. Такива неща... Надяван се и вашата работа да потръгне тук, има наистина големи откачалки...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 1:49 pm

Подсмихнах се леко и отклоних поглед, поклащайки глава.
- Не мисля, че ще имам време за пица днес. - казах тихо и свих леко устни. Май не бях готова за това все още. Да ме притиска за него не беше здравословно, поне ако искаше да си останем с добри отношения.
Когато заговори за живота си нямаше как да не се усмихна.
- Това е страхотно. Моята стихия също е огъня - казах развълнувано и отпих от водата, която ни бяха донесли, заедно със менютата.
- Имал си хубав живот. Това е добре. Моят съвет към теб е да опиташ да намериш себе си. Намери си хоби, нещо в което да те бива, да ти доставя удоволствие и да заема части от времето ти. И нямам предвид момичета. - допълних, философствайки и се облегнах назад, засмивайки се леко.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 2:07 pm

- Добре, без пица... - Съгласих се накрая, това си беше достатъчна резачка. Усмихнах се отново и разгърнах менюто, за да го разгледам, докато тя ми даваше съвети за живота. - Позволи ми да ти платя с този обяд... За съветите, а и освен това, да ти приличам на женкар? Искам си сериозна връзка, с добро момиче... Не си падам по мимолетните увлечения.
След като я успокои погледа ми се плъзна по залата и се спря на двамата стоящи до вратата на ресторанта.
- А като заговорихме за откачалки, пази се от него. - Кимнах към мястото на което се бяха спрели двамата, защото беше некултурно да се сочи с пръст. - Той е най смахнатия. Така и не разбрах какво му е, но всеки път когато го засека ме побиват тръпки... Освен това е много буен характер и е най - големия проблем на всички в хотела.
Усмихнах и се мило, мислех, че трябваше да бъде наясно преди да се е появил в кабинета й и да се развихри там. Беше опасен тип. Веднъж дори ми беше налетял на бой.
- Предлагам ти кашкавала пане, тук го правят идеален. Споделих след като се разгледах обстойно и се усмихнах вдигайки поглед но не срещнах този на събеседничката си. Гледаше нещо зад нея, каквото и да беше, поне онзи си беше тръгнал, не ми се искаше да си има вземане даване с него. - Добре ли си?
Попитах опитвайки се да привлека вниманието й...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 10:57 pm

Въздъхнах леко при усмивката му. Той беше вечно усмихнат. Трябваше да се науча и аз така. Кимнах му, когато ми предложи да се връщаме сега и тръгнах с него, хващайки го за ръката, като погледнах Ейдриън за последно малко преди да завием на ъгъла. Все едно оставях сърцето си там.
Когато се върнахме в ресторанта местата ни все още бяха така, както ги оставихме. Седнахме и аз разгърнах менюто.
- Да видим... Този път ще мина с картофи. Тези печените, с видовете сирена вътре ми звучат много добре. И гръцка салата. - казах, опитвайки се да звуча ведро. Когато сервитьора дойде си поръчах всичко това, както и една фанта, пренебрегвайки строгия поглед на сервитьора и се опитах да се усмихна отново на Иън.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 11:18 pm

Повдигнах леко рамената си и си поръчах, това което бях предложил на нея, но добавих гарнитура от пържени картофи и Спрайт. Обожавах Спрайта, имаше специфичен вкус и ме караше да изпивал с литри от него.
- Добре, само като те погледна виждам, че е нещо наистина дълбоко... Затова, няма да те питам, ще ми кажеше когато си готова и само ако искаш да споделиш. - Усмихнах се мило и оставих менюто настрана.
- Нека ти кажа една тайна за силите ни... - Приближих се повече към нея, сякаш щях да и кажа най голямата тайна, която съществува на земята. - Винаги те измъкват от нещастие... И не действат върху този които ги е призовал!
Усмихнах се и се отдръпнах оставяйки й пространство...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 12:05 am

Не исках да го карам да се чувства неудобно, затова просто кимнах спокойно. Вероятно не му се слушаха точно сега. Може би щях да намеря по- подходящ момент за всичко това. Сега просто да се наслаждаваме на обяда.
По някое време той се наведе и ми каза нещо, което ме накара да се подсмихна.
- Ако знаеш колко пъти тези сили ми спасяваха живота...буквално...Би се уплашил. - казах, намигайки му и отпих от фантата си, която ми донесоха и така учтиво наляха.
- Цял живот ли си живял тук? - попитах любопитно, стараейки се да поддържам разговора и да не го отегча. Най- накрая донесоха храната.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 12:17 am

Добре де, не и казвах нещо, което не знае, но си спечелих лека усмивка, което ме зарадва. Донесоха ни питиета и храната и преди да се е отдалечил сервитьора, го помолих за още един Спрайт, като му благодарих предварително.
- Ами, не знам дали е цял живот, но от както се помня съм в този град. От около двадесет години в този хотел... Изгорих къщата. - Споделих й повдигайки раменете си. - Беше ми много трудно да овладея стихията си, и най редовно палех нещо, но точно тогава се радвах защото майка ми ми беше купила колело и от радост просто се запали къщата.
Усмихнах се накриво, като показвах част от вината си. Какво да се прави за това не бях виновен.
- Ами ти? Не съм те срещал преди, само приятеля ти... - Знаех, че знае за кой говоря, надявах се само да не ми се е разсърдила. - Извинявай, че го нарекох хахо...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 12:36 am

Учудих се от начина, по който живееше. Толкова...спокоен. Не работеше, нямаше хоби, не беше напускал градът. Зачудих се как това му беше достатъчно. Радвах му се, не искаше много от живота. Просто хората бяха толкова алчни същества...
- Аз съм родена и израснах в Милано, Италия. Затова и ми е любимата кухня - намигнах му - На 16 се наложи да напусна...града...А година по- късно се наложи да напусна и държавата. Пристигнах тук преди около седмица. - обясних моя ''дълъг'' живот. - Била съм в Германия и във Франция през тези години - допълних, подсмихвайки се и размърдах малко картофите си, за да изстинат по- бързо.
- Не искаш ли да напуснеш града? В смисъл дори за малко, да разгледаш света извън него. - поинтересувах се все пак
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 12:51 am

Не попитах защо е напуснала Милано, имала си е причини и едва ли са било много приятни. Поне е видяла Германия и Франция. Сигурно са много хубави страни, нямаше как да знам. Последвах примера й с разбутването на храната. И я погледнах.
- Да, бих отишъл в друга страна, но знаеш ли какво съм чувал. В съседство има една държава, наричат я "Малкия свят", защото много култури са минали през нея. На територията й се е простирала първо Македонската империя, след това Римската, после Византийката и всеки е натрупвал и е стоял градове, а сега където и да забучиш лопатата щя излезе нещо древно... - Усмихнах се гордо и си взех една вилица от салата.
- Там бих желал да отида... - Отпих от спрайта си и се усмихнах чаровно. - Ако все пак се добера до възможността, мога да те взема със себе си, да разгледаш с мен "Малкия свят".
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 1:14 am

Гледах го заинтересовано, поглъщайки всяка капчица информация. Когато привърши с обясненията се подсмихнах.
- България, нали? И аз много искам да отида там. Майка ми е родена там, но така и не съм имала възможността да я посетя. - казах замислено, докато кимах с глава.
- Ами какво става със хобитата ти? Обичаш ли да правиш нещо по- специално? - продължих да го засипвам с въпроси.
Исках да се отърся от мислите за Ейдриън. Чувствах се ужасно заради това. Бях си наложила да не обичам никого вече, защото болеше твърде много, когато ме разделиха от него. А и...нали и родителите ми ме обичаха...
От това нямаше полза....
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 1:26 am

Майка й е от там и до сега не е отишла? Можеше да се каже, че това е единствената държава в която искам да ида. Е Исках да видя и разгледам Англия, и Франция, и Италия, и Холандия... Да определено Холандия!
- Ами хобито ми е да слушам майка си. Тази жена е като информационно табло. Знае всичко за всички и за всичко. Какъвто и въпрос да и задам, тя има увлекателен отговор. От малък обичам да я слушам. Макар да не е обикаляла колкото теб, защото е била заета да ме гледа наистина я бива в разказването. - Да, грешен ход, не трябваше да говоря за майка си пред момиче, но какво да направя като почти цялото си време прекарвах с нея. Още живеех с нея. Боже, това беше странно.
- Добре какво е твоето хоби, а и ако не е нахално да ми кажеш, как се реши да станеш психолог?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторантът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът   Ресторантът - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Рецепцията и първия етаж-
Идете на: