Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Фоайето              - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Фоайето              - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Фоайето              - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Фоайето              - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Фоайето              - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Фоайето              - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Фоайето              - Page 2 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Фоайето              - Page 2 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Фоайето              - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Фоайето              - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Фоайето              - Page 2 Vote_lcapФоайето              - Page 2 Voting_barФоайето              - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Фоайето

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyНед Дек 30, 2012 12:16 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Adrian Sage




Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 4:37 pm

Тя беше тук, но какво беше станало с онзи господин? И колкото и да се опитвах да не мисля за него просто зарових лице в блузата й и отпуснах кранчето на сълзите, които започнаха да извират от очите ми. Вече не ме интересуваше, че ще ме чуе целия хотел. Аз бях нещастен, макар, да имах някаква надежда.
Ръцете ми затегнаха хватката си притискайки я силно към мен, за да не избяга, за да не ме остави отново сам. Исках да съм до нея.
- Ti amo Vicky, ti amo così tanto... - Нямах други дими, а и тези бяха произнесени тихо, още повече заглушени от това че лицето ми все още беше заровено в нея, но знаех че ме е чула. Боях се от това което ще ми каже. Можеше дори да не бяхме толкова близки. Ами като тя беше само моя психолог, а аз я притисках така. Не исках да се чувства длъжна заради моите чувства, но още нямах сили да я пусна...

*Ti amo Vicky, ti amo così tanto... - Обичам те Вики, обичам те толкова много
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 5:08 pm

Не можех да продължавам така. Убиваше ме да го гледам такъв. Усетих как горещите сълзи се спускат по лицето ми бавно, сякаш за да ме убедят, че не мога да остана студена към него. Допрях устни към главата му и останах така за момент.
Когато обаче чух думите му сложих ръка на лицето му, повдигайки го към своето, за да срещна погледа му.
- Не можеш да казваш това, Ейд. - казах тихо, опитвайки се да спра сълзите си, но те продължаваха - Каза ми го вчера и после си замина. Не мога да го понеса пак, Ейд. Не само теб те боли. - прошепнах, избърсвайки своите, след което и неговите - Стига, не е хубаво така. Няма за какво да плачеш, аз съм тук. - опитах се да се стегна и да говоря по- нормално.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 5:26 pm

Защо... Защо съм си тръгнал, в това нямаше логика! Не бих си тръгнал, ако и тя ме обичаше, ами онзи другия? Заради него ли си бях тръгнал? Него ли обичаше тя. Да виждах сълзите в очите й и онази привързаност, която така силно исках да видя там, но можеше да е от онези личности, които бяха много чувствителни...
- Мога да го казвам защото е така... - Преглътнах мъчително няколко пъти гледайки в очите й, търсейки някакъв знак. - Въпросът е какво изпитваш ти?
Това беше важно, защото ако тя не ме обичаше бих си тръгнал отново. Не исках да я карам да страда, защото не може да ми отвърне със същото. Последна сълза загуби равновесие и се спусна по бузата ми. Не можех да я гледам в очите... Изпитвах болка, примесена с жал, бях гневен, много гневен. Заради това, че я карам да се чувства така.
- Ако не ме беше срещала щеше да е по - лесно, нямаше да те карам да страдаш... Ако не можеш да ми отвърнеш ми кажи, ще те оставя на мира, няма да те притеснявам, само ми кажи...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 5:59 pm

Ian Hardy написа:
Щях да я извиня, но си мислех, че тя ще иска да използва тоалетната или нещо такова, а тя се засили към фоайето. Изчаках около минута мислейки си, че ще се върне и ще каже, че е объркала посоките, но този поглед след като видя онзи хахо... Дали не беше тръгнала след него? Може би беше в опасност, той беше страшен... Станах бързо и тръгнах към изхода на ресторанта. Завих зад ъгъла и се озовах до диванчетата, където беше седнала в скута му, а той се беше вкопчил за нея, като за спасителен пояс. Това ми се стори странно и се приближих като седнах на свободното място до едно момиче. Просто щях да наблюдавам. Доста добре се справяше, но дали се държеше така със всичките си пациенти? Беше ми странно, да я гледам така, но не казах нищо. На италиански ли си говореха? Аз пък си мислех, че той говори на нашия си език, поне докато ме спъваше така бях разбрал.

По някое време видях един господин, който се настани до мен, но погледът му беше вперен в нещо зад мен. Погледнах любопитно над книгата си и видях, че мъжът гледаше Виктория и Ейдриън.
- Наслаждаваш се на шоуто? - попитах любопитно, повдигайки вежда. Не беше много учтиво от негова страна да шпионира.
- Знаеш ли, че не е културно да се шпионира? - допълних, затваряйки книгата и видях как той се намръщи на коментара ми, а аз се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 6:13 pm

Намръщих се, но после бързо се разсмях. Това наистина беше шпионаж, нали майка ми ме беше научила как да се държа, това не беше възпитано.
- Добре де, не е културно, но ми е интересно, как мило момиче като нея може да се забърка с такъв грубиян...
Ако изобщо се бяха забъркали де, но като чувах какво си говорят май се познаваха добре. Даже не знаех какво и е казал, но май и се обясняваше в любов. Той и любов, стига бе... Това никога не бих го повярвал.
- Ами ти, какво, на книгата ли се наслаждаваш? - Попитах надничайки в страниците й. Аз бях весел човек, не се сърдех на никого и бях щастлив през повечето време, затова и не ми понасяха драмите на Ема и Алика.

Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 7:18 pm

Най- накрая усмихнат човек. Наместих се по- удобно на столчето си и вдишах дълбоко. Можех да вкуся от щастието му. Караше ме да се усмихвам също.
- Всъщност му помагах да намери въпросната Вики. Мисля, че е влюбен в нея, но за нея не знам. А иначе до колкото разбрах са израстнали заедно. - обясних, свивайки рамене и реших да сменим темата. Той се поинтересува от книгата ми и аз се засмях леко.
- Да, всъщност да. Фентъзи е... Приключенска. Драмите са на лице през цялото време, така че реших да прочета нещо интересно, което не се среща всеки ден.- обясних, свивайки рамене и му подадох книгата, за да я погледне.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 7:19 pm

Ето отново потока от сълзите, които извираха от очите ми. Нямаше как да го спра и те капеха по лицето му дори. Не можех да го оставя. Мразех се, че не му казвах, че го обичам, защото все повече се убеждавах, че е така, но. Не можех. Аз не можех да обичам.
- Не мога, Ейд. Аз не мога да обичам. Нито теб, нито който и да е. Страх ме е, не знам как, не искам. Боли, гадно е, не го искам. - казах сериозно и поклатих глава. За пореден път изтрих сълзите си и въздъхнах леко.
- Никога няма да те оставя, казах ти го. Аз съм тук винаги, когато имаш нужда от мен. Било то, за да си поговорим, в случай, че имаш въпроси, или просто имаш нужда от прегръдка. Но не мога да обичам, а ти имаш нужда от точно това. - казах тихо, подсмърчайки леко и накрая станах от него. Избърсах лицето си, опитвайки се да се приведа в нормален вид и вързах косата си на опашка, защото точно в момента всичко ми пречеше. Задушавах се.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 7:32 pm

Нямах нужда от това да ме прегръща или да си говорим. Всъщност точно от това имах нужда, но не можех след като тя не изпитваше такива чувства към мен, каквито аз към нея. Не можех да я гледам като знаех, че тя ще е с някой друг. Не можех да се самонаранявам до такава степен. Не бях мазохист.
- Добре... - Казах накрая. - Ще знам че е така. - Погледнах на другата страна и се изправих чудейки се къде точно да дяна погледа си за да не я погледна и да не се разплача като малко момиченце отново. Стига ми толкова сълзи пред хората, щях да се затворя някъде и да остана там. Там можех да плача на воля. Където й да е това там.
- Извинявай, че прекъснах обяда ти. Беше много нетактично от моя страна. - Гласът ми беше ледено студен. Можеше да замръзне само докато го слуша. Обърнах се към нея и протегнах ръката си, опитвайки се да не изглеждам тъжен, но май не ми се получаваше много. - Благодаря ви, че поговорихме...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 7:40 pm

Не можеше да ми го причинява. Не можеше да говори така с мен. Не и с мен! Разкъсваше ме отвътре. Въздържах сълзите си, но не можех и тъгата си. Трябваше да се разсея, но не можех. Само за това мислех.
Затворих очи и рязко обвих ръце около тялото му, стискайки го силно.
- Убиваш ме... моля те, недей. - прошепнах тихо, скривайки лице в гърдите му - Наистина..! Искам да те виждам. Ти си единствената частица от миналото ми. Не можеш да ме изоставиш. - казах сериозно, вдигайки лице към неговото и очите ми се впиха в неговите. Не разбираше ли колко ме боли? Не можех да не го виждам. Щяхме да живеем в един хотел. Щеше да ме подминава ли?
След малко въздъхнах леко и пуснах ръце в страни от тялото си безжизнено, без да откъсвам поглед от неговия. Не понасях тази студенина в момента, но не можех да отклоня погледа си...беше ме приковал.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 7:40 pm

Ти да видиш? Лошото момче влюбено от достоверен източник. Защо точно в нея беше въпроса. Ако бяха израснали заедно си имах голяма конкуренция. Колкото и противно да беше държанието му, не можеше да се отрече, че е красив. Както и да е, аз щях да спечеля сърцето й. Бях роден оптимист. Затова и щастието винаги извираше от мен, като поток.
- Наистина изглежда интересна... - Споделих накрая, след като разгледах книгата и отново се обърнах да проверя какво ставаше с онези двамата. Сега не изглеждаха толкова близки. Ето, значи все пак имах някакъв късмет.
- Така като се развиват отношенията им, ми се виждат доста хладни за влюбени, -констатирах с лека усмивка. - Наистина предпочитам да не са заедно. Не, само защото не ми харесва как той се държи с хората, но и защото харесвам Вики, за сега само като приятел, но никога не се знае с времето.
Не знаех защо казвам това на непознатата, но така го почувствах.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 7:55 pm

Гледах я без да мога откъсна взора си от тъжните й кафяви очи. Вече, не можех да кажа, че сърцето ми се късаше, защото беше извадено от тялото ми напълно. И болеше повече от всичко на света, самите думи "моля те" ме караха да се чувствам ужасно. Аз бях ужасен с нея. Най - ужасният човек. След като ме беше пуснала също я прегърнах леко и стиснах очите си, за да не позволя на някоя сълза да се отрони отново.
- Ще се опитам Вики, но не обещавам... Не знам дали ще имам силите за това. - Пуснах я и седнах отново на диванчето защото не можех да стоя прав повече, нямах силите да я погледна, затова и забих погледа си в пода. Любовта болеше. Сега разбирах защо не искаше да ме обича... Разбрах, ако и аз можех да го спра. Да го изключа, исках да го махна и да я приемам като мой добър приятел, както тя мен, но след като не можех, беше по - добре, да стоя възможно най - далече от нея.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 9:19 pm

Чувах как Ромео и Жулиета зад нас продължаваха със драмите си, но явно вече се разделяха, защото мъжът пред мен сподели, че изглеждали много хладни.
- Тяхната история ми прилича на Титаник, или например Ромео и Жулиета...не знам, изглежда нещо епично, както и да е. Не ме интересува особено. Предпочитам да не се бъркам в чуждите работи. - обясних, свивайки рамене и отново си взех книгата, затваряйки я.
- Ти беше с нея на масата, нали? Заради теб той се разстрои толкова. - констатирах, заглеждайки се в него - Драмата нещо не е по вкуса ми. Предпочитам да се радвам на живота. - казах, засмивайки се леко и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 10:04 pm

Усмихнах се тъжно, когато той ме прегърна и кимнах леко. Да...щеше да се помъчи. Естествено.
Не беше лесно, знаех го.
- Добре... кабинета ми е в ето онази врата. Винаги можеш да питаш за мен на рецепцията. - казах печално и се отдръпнах няколко крачки.
- Предполагам...ще се виждаме. - смутолевих тихо, поглеждайки го за последен път и се обърнах с гръб към него. Тогава видях Иън. Боже, всичко ли бе видял?
Кой знае какво си бе помислил.
Тръгнах към него, скръствайки ръце и се спрях пред неговия фотьойл.
- Извинявай, че трябваше да станеш свидетел на това. Ще... се връщаме ли на обяда? - попитах, опитвайки се да му се усмихна поне леко.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 10:15 pm

- О и аз не си падам по драмите, предпочитам комедиите, затова и ще върна усмивката на лицето й, ще се потрудя, но ще успея. Ти ако искаш се заеми с него. Изглежда твърде измъчен... - Констатирах и усмивката ми изчезна. Не обичах да ставам свидетел на такива неща, но понякога се случваше. - Може би ти ще накараш него да се усмихне...
Кимах и леко и вдигнах погледа си нагоре за да видя Вики.
- Няма проблем, нека изтрием това печално изражение. - Казах и се усмихнах за да я накарам да се почувства по - добре. Изправих се и хванах нежно ръката й. - Ела, да се връщаме. Стигнахме до това какво е най вкусно в менюто.
Тръгнах заедно с нея към ресторанта и се настанихме на същата маса, от която бяхме станали преди малко.
- Ситенето и кашкавала пане са страхотни, а от салатите "Снежанката" им е направо трепач, да си оближеш пръстите! - Оповестих гордо, че разбирах от менюто и се усмихнах. - Избери си нещо...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyСъб Яну 05, 2013 11:58 pm

След като така наречената Вики си тръгна, заедно с мъжа пред мен под ръка моя поглед се премести към Ейдриън. Изглеждаше още по - разстроен отколкото по- рано. Чак ме болеше да го гледам.
Оставих отново книгата си и се приближих плахо, сядайки бавно до него, в случай, че той реагира негативно.
- Ейдриън? - обадих му се колебливо и прехапах устна. Не исках да го притеснявам, вероятно и той не би искал, но бяхме във фоайето.
- Искаш ли поне да ти помогна с намирането на стаята, или някое по- усамотено място? - попитах притеснено, оглеждайки го за някаква реакция.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 12:09 am

Не исках да повярвам, че това се случваше. Дори не можех да вдигна главата си, защото сълзите в очите ми щяха изгубят хоризонталното си равновесие и щяха да се стекат по страните ми отново. Не можех да погледна и мелодия, само кимнах леко. Честно казано не смеех да остана сам. Не исках да бъда сам, а нямаше никого друг наоколо. Затова отново щях да поема единствената помощ която ми се предлагаше. Момичето се държеше мило, макар да я нагрубих няколко пъти, а сега няма силата и желанието дори за това. Исках да се прибера да легна в леглото си да прегърна възглавницата и да се отдам на сълзите си до края на деня...
Можеше да звучи жалко, гейско и всякакви подобни, но единствените сили които имах бяха за сълзи.
Изправих се и я погледнах, като избърсах сълзите си, преди да са се стекли по бузите ми.
- Ще направиш ли това за мен? - Та тя дори не ме познаваше, не знаеше що за човек съм и беше готова да ми помогне, нима наистина съществуваха такива същества?
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 12:49 am

Добре, това беше добро начало. Няма викове, нито крясъци, няма буйстване. Просто ме погледна, опитвайки се да изглежда по- мъжки като прикрива сълзите си и ме попита дали наистина все пак ще го направя.
Това нямаше как да не ме развесели. Усмихнах му се мило и кимнах.
- Естествено. Не мога да те оставя просто така съсипан. - казах, свивайки рамене и поклатих глава. Взех дневника му и потърсих някъде стаята, в която бе отседнал. Намерих я и му върнах нещата, изправяйки се от дивана.
- Вече знаем къде е. Да ти поръчам ли нещо за горе? За хапване, за пиене? - попитах, докато вървяхме към асансьора. Качихме се в него и натиснах бутона за неговия етаж.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фоайето              - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фоайето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Рецепцията и първия етаж-
Идете на: