Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_lcapСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Voting_barСлед Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 След Два Дена,Сладкарницата

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Анджелийн

Анджелийн


Брой мнения : 122
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyСъб Ное 17, 2012 10:04 pm

First topic message reminder :

За първи път оценявам колко прекрасен може да е един ден или може би се дължеше,че от вчера къщата е само моя за цели два месеца. Чувствам се като царица. Танцувам по пижама,ям и гледам това което аз искам и най-важното. Извадила съм всичките си книги от скривалището си,разположих ги в хола и чета на воля за каквото си поискам.
Реших,че се нуждая от нещо сладко,но не съм в настроение сама да си направя чийзкейк за това се насочих към сладкарницата. Чаша ментов чай и чийзкейк,това определено е мечтан сън.
Веднага щом влязох се наредих на опашка и започнах да си пея съвсем тихичко:
-Парченце чийзкейк и чаша ментов чай и съм аз съм най-велика знай....
Не спирах да припявам леко надвесила се над витрината,дори не забелязах високият мъж който беше зад мен. Съвсем леко извъртях глава за да го погледна,изчервих се като домат,нещо типично за мен.Изправих се и се обърнах напред.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Анджелийн




Брой мнения : 122
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyНед Ное 18, 2012 9:58 pm

Дойде ми като гръм от ясно небе. Устните ни се сляха,около нас изненадани хора,а единственото нещо в умът ми бяха устните му. Колко меки и сладки,дъхът му така опияняващ ... ако не бях седнала със сигурност щях да се озова на пода с омекнали колене.Когато ме повика по име замигах и се опитах да се осъзная. Имах чувството,че бяха минали часове,а не само няколко секунди. Погледнах го тъжна,че беше толкова кратка и се нацупих.
- Моля те,не ми казвай,че трябва да изям още едно парче за да ме целунеш отново,но ако се налага ще го направя...-бях точно като малко дете,но изведнъж се сетих за нещо и не можах да сдържа лукавата си усмивка.
-Ако изям цяла торта ...какво ще получа? - попитах и запърхах невинно с мигли.
Върнете се в началото Go down
Daniel de Vaux

Daniel de Vaux


Брой мнения : 33
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyНед Ное 18, 2012 10:14 pm

-Не прекалявай,момиченце.
Направих и заплашителен жест с вилицата и се усмихнах. Тя не беше такава,но просто и отиваше да се шегува с тези работи. Представях си колко секси би била с този срам , ако някой ден я вкарам в леглото си.
-За сега ти стига че ще вземеш да се пристрастиш,а тогава какво ще правим?
Прекарах пръсти през косата си и я погледнах право в очите с мило изражение. Беше... Сладка. Толкова сладка че ми се искаше да си я взема и да и разкажа всичко за демоничната ми същност и тя да се присъедини към мен... Къде отивах пък и аз...
Върнете се в началото Go down
Анджелийн

Анджелийн


Брой мнения : 122
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyНед Ное 18, 2012 10:24 pm

-О, не се тревожа за себе си.
Извадих пари и ги оставих на масата,с поредица от тайни движения.Изправих се и се надвесих над него. Косата ми се спусна като водопад от едната страна на лицето ми. Поставих длани от двете страни на лицето му.
-Ти си този за когото трябва да се тревожим...
Усмихнах се и го целунах. В началото невинна целувка,но леко задълбочих като се наслаждавах на вкуса на устните му. Накрая леко захапах долната му устна и се отдръпнах. Очите ми залепени за неговите,кожата ми гореше,а кръвта ми течеше по вените ми като лава. Душата ми пееше.Обърнах се и направих няколко крачки към вратата,погледнах през рамо към него за да проверя дали ще ме последва и посегнах да отворя вратата.
Върнете се в началото Go down
Daniel de Vaux

Daniel de Vaux


Брой мнения : 33
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 7:11 pm

Ох,не вървеше на добре. Устните ми още горяха от целувката и,и нещо в мен изтръпна . Май тя щеше да се влюби в мен , а това беше лошо. Много по-лошо отколкото да се влюби в училищния побойник и да имат "опасна любов". С мен щеше да изпита истински ужас,все пак аз бях демонично създание...
Бавно се изправих от стола и се усмихнах,надявайки се че тя няма да види вътрешната ви борба между това да я последвам и да остана залепен на стола. За момент реших че ще най-добре да си стоя на четирибуквието,но когато я погледнах нещо в мен се пречупи. Тръгнах след нея...
Върнете се в началото Go down
Анджелийн

Анджелийн


Брой мнения : 122
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 7:24 pm

В мигът в който прекрачих прага на заведението и излязох навън се обезкуражих,че ще ме последва. Обърнах се и той беше там,точно пред мен. Сега вече сърцето ми щеше да експлодира от вълнение и разбира се отново се бях изчервила.
-Не спираш да ме изненадваш...
Прошепнах със сто каратова усмивка на лицето,и леко поклатих глава. Нима е възможно да има толкова красив,мил,забавен и грижовен мъж на този свят. Да не забравям,че е адски секси. Въздъхнах за да и си напомних,че просто стоя и го гледам.
-Искаш ли да ме изпратиш..до нас? Напреднах с уроците по кикбокс,но ще съм по-спокойна ако ти си с мен... някак се чувствам в безопасност до теб.
Усмихнах се и срамежливо прибрах кичури от косата си зад дясното си ухо. Някак ме караше да се чувствам спокойна,сякаш нищо на света не може да ме нарани.
Върнете се в началото Go down
Daniel de Vaux

Daniel de Vaux


Брой мнения : 33
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 7:43 pm

-Защо не? И без това съм длъжен да се грижа за красивите дами в беда!
Пак обърна резбата задръстеняк! Моята работа е да изнасилвам дами в беда... Моята работа е самата БЕДА,по дяволите. А Анджи беше толкова невинна и прекрасна... Не исках да свърши зле,като например да я видя мъртва в собствената и кръв или изпепелена от някой от демоничните ми врагове...
-Е,къде живееш?
Дано да е наблизо... Нещо в очите ми угасна за миг. Трудно беше да се справя със себе си,а това даже не беше най-големия проблем...
-Имаш ли си приятел Анджи?
Върнете се в началото Go down
Анджелийн

Анджелийн


Брой мнения : 122
Join date : 17.11.2012

След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 8:00 pm

-Съвсем близо е. На петнадесет минути от тук...
Хванах китката му и го дръпнах за да тръгнем по уличката с бавна крачка и го пуснах. Много исках да хвана ръката му и да сплета пръстите си с неговите,но нещо ми каза да не го правя.Страхът,ето това беше,че ще ме помисли за луда.Макар,че може би това вече е факт.
-Ам..не,нямам си гадже. Всъщност никога не съм имала...
Това признание ме накара да поискам да се свия в някой ъгъл като мишка и да закрия червеното си лице като домат. Разбира се че никога не съм имала връзка,самата мисъл да заговоря някое момче все още ме ужасява. Само с Дани е различно,при него всичко е различно. Погледнах го скришом изпод мигли,този бог със сигурност си има приятелка,а аз току що го целунах. Дано милото момиче не ме намрази,обещавам,че няма да направя нещо с което да застраша връзката им.
-Ами ти? Със сигурност си имаш приятелка. Такъв красавец като теб едва ли остава ...на сухо.
Не мога да повярвам,че се изказах така,лицето ми не само,че беше червено,но и гореше като пещ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След Два Дена,Сладкарницата   След Два Дена,Сладкарницата - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
След Два Дена,Сладкарницата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Сладкарницата
» Здравейте, тук е Вики, оставете съобщение след сигнала и обещавам да ви звънна по- късно...*Beep*
» Вие се свързахте със сами знаете кой, аз съм досещате се къде! Оставете ми досещате се какво след сами знаете кое!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Минало, бъдеще и други; :: Машина на времето-
Идете на: