Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Тайната беседка EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Тайната беседка EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Тайната беседка EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Тайната беседка EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Тайната беседка EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Тайната беседка EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Тайната беседка EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Тайната беседка EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Тайната беседка EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Тайната беседка EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Тайната беседка Vote_lcapТайната беседка Voting_barТайната беседка Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Тайната беседка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 5:27 pm

Тайната беседка Besedka
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 5:35 pm

Докато стоях в леглото си и гледах филм по пижама и ризата на Ейдриън телефонът на шкафчето ми звънна. Беше управителката на хотела. Учудих се, но когато тя попита дали наистина имам диплома за психоаналитик настроението ми малко се пооправи.
Проведохме един средно дълъг разговор и накрая тя ми предложи работа в хотела като личен такъв. Какво щастие. Кой да предположи, че и тук има същества, които имат нужда да поговорят с някого.
Приех и тя ми каза кога да се явя утре сутринта. Постарах се да се наспя, макар това да не се получи. Кошмарите отново се бяха върнали. Без синеокият ми ... съсед от детството, който да ги гони, сама в леглото ми беше много самотно.
И все пак сутринта бях на линия. Мислех, че ще бъде приятен и разсейващ първи ден, но се оказа, че имам хиляди документации за надписване, преди всъщност да почна истинската си практика. Чак към обяд успях да се освободя за малка разходка в градината и накарах рецепционистката в случай, че някой ме потърси да го уведоми, че ще съм там.
Излязох и тръгнах на чист въздух, обличайки се по- дебело, защото снегът вече беше започнал да натрупва, но все пак природата беше красива, макар в тези мрачни нюанси.
Намерих една беседка, измежду изсъхналите храсти и седнах там, за да си почина малко.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 8:25 pm

Трябваше да намеря работа на майка си. Опредено! Тя беше обсебила телевизора и нямаше какво да правя. По цял ден се гледаха само драми, а те не ми бяха много по вкуса. И за 100000000 път се гледаше "Титаник", бях го гледал веднъж с тях, но просто не беше никак интересен за да го гледам отново, затова си взех якето и просто се изнесох. Започнах да преглеждам указателя си за да намеря някой свободен човек, но уви всеки си имаше работа. Можех да се поразходя малко да ида до моето място, където да си поиграя малко с природните сили... Такива неща. Скоро не бях го правил. Щях да изгубя форма...
Запътих се към беседката, но преди да стигна още видях момиче с кестенява коса и се усмихнах леко изглеждаше някак тъжна. Като стигнах на няколко крачки от нея заговорих с висок глас за да ме чуе.
- Хей кой ти дава право да седиш на моето място? - Момичето се обърна стреснато към мен, а аз й се усмихнах широко вече стигнал до беседката влязох и се настаних срещу нея. - Шегувам се разбира се... Не ме убивай ако имаш силата за това!
Помолих и се засмях тихо. Можеше и да предизвикам усмивка на красивото и лице.


Дрехите:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 8:37 pm

Реших все пак да пробвам онази работа с медитацията. Може би щеше да ми свърши работа и да ''освободи ума ми''. Често съветвах пациентите си да я практикуват, но аз никога не можех да бъде достатъчно спокойна. Както и сега.
Тъкмо започнах да изпитвам някакъв вътрешен мир, когато някой повиши тон, близо до мен.
Погледнах стреснато към него и сърцето ми се сви от уплаха, но все пак останах на мястото си.
След малко мъжът се настани срещу мен и обясни, че се шегува с весела усмивка. Отдъхнах си леко и прокарах пръсти през косата си, поглеждайки към него.
- Мога и още как. Само си избери стихия. - казах уж заплашително и се подсмихнах леко.
- Аз съм Вики, приятно ми е.- представих се, навеждайки се напред, за да подам ръката си.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 8:50 pm

Поех ръката й с усмивка. Стихиите значи. Дали не беше като мен?
Здрависах се с нея гледайки я в очите преди да осъзная нещо.
- Оу, аз съм Иън, извинявай, често забравям, да си кажа името при запознанство. - Засмях се весело, но тя явно не го намираше за чак толкова забавно. Изглеждаше като момичета от филмите които майка ми гледаше по цял ден - нещастна.
Виждах, че нещо не е наред и тъй като ми беше в природата да съм чувствителен веднага станах сериозен, което не беше в природата ми. Бях сигурен, че има невероятна усмивка и щях да се помъча да я видя. Протегнах ръката си с дланта нагоре напред и оформих лилия само със вода. Сложих другата си ръка отгоре като похлупак и с малко студен въздух всичко замръзна. Махнах ръката, която беше отгоре и малката ледена линия се показа наяве.
- Вземи я. - Подадох и леденото цветенце с усмивка, като я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 9:21 pm

Кимнах му приветливо и се облегнах назад. Той започна да майстори нещо бързо и аз бях доста впечатлена от това, което правеше.
Когато накрая ми подаде изобретението си се усмихнах леко и го погалих.
- Благодаря, красиво е. - казах тихо и погледнах към него.
- Повелител, нали? - попитах любопитно и сведох поглед към лилията отново. Добавих още малко студ, защото беше започнала да се разтапя от топлия ми допир и отново подхванах разговора с него.
- Какво правиш на такова забутано място?Ако ти преча мога да си тръгна.. - казах спокойно.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyНед Дек 30, 2012 9:33 pm

- Да повелител съм... - Признах си повдигайки раменете си виновно, сякаш бях хванат да правя нещо което не трябва. Стихиите въздух и вода обаче не ми бяха специалност и затова лилията бързо започна да се топи.
- Не ми пречиш, всъщност си търсех компания. Загубих борбата за дистанционното и не ми се гледаше "Титаник", затова съм тук. - Засмях се весело, не бях отделил погледа си и за секунда от нея. - Ами ти? Какво отавиш тук? Сама...
Изглеждаше невероятно тъжна, все още и ме караше да съжалявам за всяка казана и неказана дума. Беше мила или поне така си мислех.
- Случило ли се е нещо, ако мога да помогна? - Попитах сбърчвайки леко вежди в тревожна гримаса.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyСря Яну 02, 2013 12:28 am

Подсмихнах се искрено развеселена и оставих водата, която изтече от растението да се стече по дланите ми надолу, след което вдигнах погледа си към него.
- Всичко е наред, аз просто излязох в обедна почивка от купчина с папки, по- висока от мен. - казах, намръщвайки се и извъртях поглед, след което отново се усмихнах леко.
Той обаче продължаваше да настоява...да, явно все пак не можех да скрия и другите си мисли.
- Ами ... нищо особено. Просто малко разочарование, но...оправям се. - отговорих, свивайки рамене и точно тогава коремът ми се обади, че е гладен прекалено дълго.
- Знам, че е странно, защото преди малко се запознахме, но умирам от глад, та...би ли обядвал с мен? - попитах обнадеждено, повдигайки вежди и очаквайки отговора му.
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyСря Яну 02, 2013 1:37 am

Не всеки ден ми се случваше красива дама да ме покани на обяд, естествено това не означаваше, че щяхме да идем където и да е. Напротив, имах една идея.
- Как си с италианската кухня? Знам една пицария извън комплекса е, но е много с много приятна обстановка и правят по хубави пици и пасти отколкото в Италия! - Всъщност нямаше как да съм сигурен, защото не съм ходел в Италия, но наистина всичко там беше невероятно вкусно. Едва се сдържах да ям прилично, а не да се тъпча или да хвърля ножа и вилицата и да ям като прасенце.
- Ще останех доволна, гарантирам, а ако не, ще ми позволиш да се реванширам с вечеря. - Ставах нахален, но тя беше сладка, а наглостта ми я караше да се усмихва, което правеше мен щастлив.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyСъб Яну 05, 2013 2:28 am

Поне се съгласи. Това беше хубаво. Усмихнах се по- широко и кимнах.
- Обожавам италианската кухня. Тя ми е любима. Но за съжаление имам много работа и само един час, така че по- бързо би било, ако просто обядваме тук. А за вечерята...ще се разберем. - казах, свивайки рамене невинно и мушнах ръце в джоба си.
Ако ми допадне както ми допадаше сега, то защо да не изляза с него и на вечеря.
- Тръгваме ли? - попитах, изправяйки се и огледах време. Беше доста мъгливо и с удоволствие бих разпънала лъч светлина, но не ми беше позволено да ползвам силите си в този хотел.
Малко скучно, а?
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyСъб Яну 05, 2013 2:40 am

Вечеря? Ами нямах против, стига да се навие. Боже колко лесно било, а аз сми мислех че ще са ми нужни години, докато се съгласи да излезе с мен. Всъщност това беше някакъв вид среща, нали?
- Добре, нека е тук, макар да правят някой неща вкусни, други са истинска гадост. - Констатирах и направих смръщена физиономия за да потвърдя думите си.
- Ако искаш мога да ти помагам с работата и без това ням какво да правя и по цял ден трябва да щъкам нагоре надолу за да си убия времето... А на вечеря отиваме в италианския ресторант!
Приключих накрая и се изправих от мястото си. Усмивката ми беше дежурна и се чувствах страхотно около нея. По принцип си бях веселяк, но тя беше сладка и затрупана с работа. Трябваше да й помогна...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка EmptyСъб Яну 05, 2013 12:42 pm

Повдигнах вежда и се подсмихнах дяволито.
- Никой не е казал, че тази вечер ще е вечерята ни. - казах тихо, хвърляйки му един заговорнически поглед и тръгнахме към ресторанта бавно.
- А за работата ми...няма проблеми, все ще се справя, просто ми е първи работен ден и трябва да попълня много формуляри и да разгледам картоните на пациентите. Утре ще е по- спокойно - обясних, свивайки рамене.
- Разкажи ми повече за себе си. С какво се занимаваш? - попитах заинтересовано, докато влизахме в огромната зала с различни маси и столове. Настанихме се на една маса за двама, в дъното на залата и аз вперих очи в него. Беше интересна личност. Имаше много... положителна енергия, караше те да се усмихваш и ти.
- Кой е твоят елемент? - продължих с въпросите. За пръв път срещах друг повелител. Беше ми интересно да разбера как той се е справял с всичко това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната беседка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната беседка   Тайната беседка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната беседка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Външните части на хотела-
Идете на: