Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Vicktoria di Makiaveli EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Vicktoria di Makiaveli EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Vicktoria di Makiaveli EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Vicktoria di Makiaveli EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Vicktoria di Makiaveli Vote_lcapVicktoria di Makiaveli Voting_barVicktoria di Makiaveli Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Vicktoria di Makiaveli

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 4
Join date : 09.12.2012
Age : 29

Vicktoria di Makiaveli Empty
ПисанеЗаглавие: Vicktoria di Makiaveli   Vicktoria di Makiaveli EmptyНед Дек 09, 2012 12:08 pm

1.Име: Виктория ди Макиавели
2. Възраст: 18
3.Раса: Покровител
4. Способност: Родих се със способността да контролирам водата, а другите елементи овладях постепенно.

5.Характер: Приятелите ме описват като забавна личност, а сама за себе си мога да кажа, че имам чувство за самоиронизиране. Обожавам купоните и танците. Обичам да се забавлявам. Никога не съм била особено добра в училище. Оценките ми бяха от ниски, по-ниски, защото не можех да се концентрирам и постоянно мислех за нещо друго. Дори и сега съм така, но се опитвам да изглеждам по-сериозна от обикновено, в момента упражнявам погледа „Да, това, което казваш е много интересно“.
Въпреки всичко съм много упорита и мразя да губя. Винаги постигам целите си и не приемам съвети от никого. Не обичам да се извинявам, дори когато съм сгрешила. Имам един основен недостатък и това е прекалената ми гордост. Също така съм много суетна. Прекарвам часове пред огледалото и винаги излизам с дрехи по последна мода. Определям стила си като спортно-елегантен.
През уикенда обикновено тренирам във фитнеса, защото се старая да поддържам тялото си във форма. Храня се здравословно и съм заклет вегитарианец. Не съм хапвала месо от 6 години, защото последния път когато го направих се тръшнах болна на леглото. Сякаш месото изцежда жизнените ми сили, а и свръхестествените ми способности. Вероятно е част от контрола на четирите елемента, за която не знам, макар че вече съм разучила по-голямата част от страничните ефекти.
Това е всичко за мен...

6.История: Родена съм на 4 юни 1994 година в Ню Йорк. Родителите ми са доста богати и изявиха желание да ме запишат в частно училище. Според тях нивото там е по -добро. За мен нямаше голяма разлика и не казах нищо. Разбира се, в последствие разбрах, че частните училища са гадни. Децата там бяха надути и определено не умееха да се забавляват, защото правеха всичко, което родителите им казваха. Аз не бях такава, всъщност бях пълната противоположност на онези сухари. Вечно правех пакости и учениците също не ме харесваха особено. Веднъж наводних тоалетните в училището. Директорите и учителите не разбраха как това се е случило, но така или иначе бяха готови да обвинят мен. Бях само на 9 и не можех да се оправдая. Аз самата не знаех какво да правя, но така и не споделих с родителите си. Наказаха ме за известно време, през което аз осъвършенствах контрола над водата.
На 12 подпалих вилата ни в Лонг Айлънд. Тогава разбрах, че не владея само водата, но и огъня. Елементите се появяваха в странна последователност и ме изумяваха все повече. Същата вечер разбрах, че месото е вредно за мен. Боледувах около 1 седмица, след като хапнах от него и способностите ми също изчезнаха за известно време. От тогава съм вегитарианец.
През следващите 4 години овладях въздухът и земята. Мама и татко така и не разбраха какво се случва с мен, а аз го прикривах умело и бях доволна, че те не подозират нищо. Едно 16 годишно момиче, владеещо 4 стихийни елемента – пробвайте да живеете така. За щастие намерих и други като мен. Всъщност само един – гаджето ми. Оказа се повелител и го разбрах съвсем случайно. Сближихме се още преди да разбера, че има някакви способности и един ден просто видях да държи пламъци в ръцете си. Тогава той беше на 18 и ми помогна с всичко случващо се. Научи ме да използвам правилно способностите си, а после замина, не разбрах накъде. След време пристигна нещо по пощата. Беше писмо от него, в което пишеше, че ще намеря помощ в хотел „Трансилвания“. Тръгнах натам с надеждата да го открия.

Лик: Angelina Jolie

Vicktoria di Makiaveli 5587322i
Върнете се в началото Go down
Kenneth Red

Kenneth Red


Брой мнения : 185
Join date : 01.11.2012

Vicktoria di Makiaveli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vicktoria di Makiaveli   Vicktoria di Makiaveli EmptyНед Дек 09, 2012 4:18 pm

Добре дошла, Виктория! Приятно прекарване в хотел Трансилвания.
Върнете се в началото Go down
 
Vicktoria di Makiaveli
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Heroes :: Вашите герои-
Идете на: