Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Viktoria's Secrets xD  EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Viktoria's Secrets xD  EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Viktoria's Secrets xD  EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Viktoria's Secrets xD  EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Viktoria's Secrets xD  EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Viktoria's Secrets xD  EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Viktoria's Secrets xD  EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Viktoria's Secrets xD  EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Viktoria's Secrets xD  EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Viktoria's Secrets xD  EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Viktoria's Secrets xD  Vote_lcapViktoria's Secrets xD  Voting_barViktoria's Secrets xD  Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Viktoria's Secrets xD

Go down 
АвторСъобщение
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Viktoria's Secrets xD  Empty
ПисанеЗаглавие: Viktoria's Secrets xD    Viktoria's Secrets xD  EmptyВто Ное 20, 2012 10:23 pm

Viktoria's Secrets xD  Flower-Power-Photo-Album---Aspinal-of-London-normal
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Viktoria's Secrets xD  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viktoria's Secrets xD    Viktoria's Secrets xD  EmptyВто Ное 20, 2012 10:55 pm

*20.11.2012г*

Скъпо дневниче... Ето го поредния ден. Най- накрая пристигнах в Трансилвания. Хотелът изглежда добре. Интересното обаче бе какво голямо разнообразие от раси имаше тук. Нямаше нито един човек, което само ме радваше, защото честно казано нищо хубаво не съм видяла от тази нищожна раса. Вярно, че вечер аз също съм си просто човек, но ... Имаше нещо сбъркано в тях.
Както и да е, не спирам да се чудя...Нямат ли край тези кошмари? Никога ли? Наистина ли до края на живота ми те щяха да ме измъчват и преследват? В началото си мислех, че всичко ще отмине с времето...Нали знаеш? ''Времето лекува всичко!''
Но не е така, продължавам всяка вечер, всеки проклет път, когато затворя очите си. Виждам същите картини. Различни сънища, същите актьори, същите ситуации. Нямаше край. Изминаха цели 6 години, от както се отървах от кошмарният живот в Италия. Но те продължаваха. Мразех факта, че няма на кого да споделя. Само ти ми остана. Ти ме спасяваш от пълно полудяване. Надявам се, че ще има по- добри дни за мен. Че живота няма да ме остави сама и объркана да се рея из света. Чувствам се ...изгубена...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Viktoria's Secrets xD  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viktoria's Secrets xD    Viktoria's Secrets xD  EmptyНед Дек 30, 2012 9:08 pm

Viktoria's Secrets xD  Tumblr_mfuytn4yk11rb1n3ko1_500

* 22.11.2012г. *

Скъпо дневниче...
Не можеш да повярваш кого срещнах. Ейдриън Сейдж!
Не го бях виждала от години. Доста дори. Последният път, в който го видях бях на 16, а той на 18. Още тогава бях влюбена в него. При това до уши. Макар всеки път да имахме проблеми със спомените му. Харесваше ми колко беше мил.
Липсваше ми толкова много във психиатрията.
И сега го намерих. Не мога да повярвам, че това наистина стана. Той си е същия. Вече пораснал, много по секси, но...все още имаше болестта си, и все още тези сини очи ме поглъщаха още на първият поглед.
Беше като изгубено дете. Сам самичък. Надявах се да е преодолял, но няма нищо. Вече бях до него и щях да му помогна да се пребори с него. Имах вярата,че мога.
Бях толкова щастлива, че намерих някой близък, дори да не ме помни.
Прекарах нощта при него. Не по такъв начин де. Просто спяхме сгушени и толкова. И беше толкова хубаво. За пръв път нямах кошмари. Наспах се толкова пълноценно. Надявам се да имаме прогрес скоро. Днес например помнеше целувката ни от вчера...Да, относно нея. Беше страхотно, но не си правех илюзии. С него не можех да имам връзка. Накрая просто щях да бъда наранена, а той да не ме помни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Viktoria's Secrets xD  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viktoria's Secrets xD    Viktoria's Secrets xD  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Viktoria's Secrets xD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Heroes :: Скъпо дневниче, днес аз...-
Идете на: