Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Изоставетана църква - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Изоставетана църква - Page 2 EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Изоставетана църква - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Изоставетана църква - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Изоставетана църква - Page 2 Vote_lcapИзоставетана църква - Page 2 Voting_barИзоставетана църква - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Изоставетана църква

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Kenneth Red

Kenneth Red


Брой мнения : 185
Join date : 01.11.2012

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyЧет Ное 15, 2012 5:14 am

First topic message reminder :

Изоставетана църква - Page 2 Old_church_by_nickkoutoulas-d33shyy
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Victoria Lawrence




Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Ное 21, 2012 10:24 pm

Ето..започваше се. Той отново се доближи до мен и за момент страхът, че може би е нередно се появи, но реших да се държа като мъжко момиче и да се изправя срещу притесненията си.
Устните му докоснаха моите....някак нежно и внимателно. Не можех да отрека, че целувката ми хареса. Дори много. Не можех да го крия поне пред себе си.
След като той се отдръпна отворих очи и въздъхнах леко, облягайки се назад отново.
- Защо го направи? - попитах внезапно, повдигайки леко вежда. Вярно, че сигурно всеки ден живееше като за последно, но имаше толкова момичета, които не познава и падаха в краката му...
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyСря Ное 21, 2012 10:31 pm

Гледах в очите й, а истината беше, че не знаех защо наистина го направих. Просто го исках, чувствах, че така е редно, но не можех да го обясня точно с думи затова повдигнах леко раменете си.
- Защо помня единствено теб, защото няма да те забравя. Ако настина си единствения човек който помня... Не знам предполагам това е единствения вариант да имам първа целувка, защото ако е с теб няма да я забравя... Или поне се надявам.
Може би имаше нещо повече, не можеше човек, който не помни нищо да помни само някого. Може би беше нещо повече от това, че просто се е държала добре с мен. Вероятно беше дори да ме е накарала да я харесам... А това беше толкова невъзможно!
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 10:42 am

Усмихнах се на обяснението му леко и кимнах.
- Надявам се да съм ти помогнала, тогава. Май ще разберем дали върша някаква работа утре. - констатирах и прокарах пръсти през косата си отново. Мрака се беше спуснал почти нацяло...Иии край с моите дарби. И топлотата...студеният вятър ме прониза брутално.
- Искаш ли да се прибираме в хотела? Или може би да отидем някъде на...закрито? Или искаш да те оставя насаме? - попитах, придърпвайки краищата на якето си един към друг и скръстих ръце под бюста си, опитвайки се да се предпазя от студа.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 11:05 am

Кимах леко на всяко нещо което казваше, но когато спомена това за оставянето насаме започнах енергично да клатя глава в отрицание. Не исках да ме оставя сам. Бях сам цял живот., исках да прекарам малко време с някой, които наистина го е грижа за мен или поне някога го е било грижа.
- Моля те остани с мен... - А как всъщност щяхме да разберем дали я помня? Ами ако я забравех отново, както и този ден. Вероятно пак щях да я търся, без да мога да я открия. Или щях да си запиша хотела, в който е отседнала и да отида при нея. Ако можех да си намеря дневника естествено.
- Ще вечеряш ли с мен? - Попитах с надежда. Днес малко бях пропуснал да ям и се чувствах наистина гладен, можеше и тя да не беше яла...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 4:06 pm

Беше толкова сладък. И го разбирах. Не помнеше никой. Кой знае колко тъжни са сутрините му. Кимнах леко и се усмихнах нежно.
- Разбира се, че ще остана. - казах спокойно и се приближих към него - Но наистина бих предпочела да сме някъде на закрито. - продължих, потрепервайки отново от студа. Мразех зимата. Изобщо не ми действаше добре, особено на настроението. Потискаше ме още повече.
След малко той предложи и вечеря..
- Да. С удоволствие. - съгласих се и се изправих от стълбите и се обърнах към него, очаквайки решението му какво да правим.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 4:58 pm

Усмихнах й се в отговор и също се изправих. Може би й беше много студено. Аз не обръщах внимание на това. Усещанията ми нещо не бяха много в ред, за разлика от слуха, зрението и обонянието.
- В хотела в който явно живея трябва да има ресторант... Може да вечеряме там... - Казах с една много широка усмивка. Тя се беше съгласила и дори да й беше досадно не го беше показала.
- А после ако много ти досаждам може да си тръгнеш... - Казах вече без усмивка и тръгнах напред през поляната. Даже не бях сигурен как да стигна до този хотел...
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 EmptyЧет Ное 22, 2012 5:32 pm

Ама...ама къде тръгна!?
- Ейдриън! - повиках го и той се спря. Мисля, че на територията на града имаше само един хотел и беше този, в който съм отседнала, така че можехме да отидем заедно
- Ела с мен...имам кола. По- бързо ще стигнем. - предложих му, кимайки към другата страна на пътя и го изчаках да се върне.
Отидохме до колата ми и след малко вече пътувахме.
- Имаш ли представа от кога живееш тук? - попитах любопитно, хвърляйки му един поглед и отново върнах очите си към предното стъкло.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставетана църква - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставетана църква   Изоставетана църква - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставетана църква
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Града :: Покрайнини и тайните места-
Идете на: