Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Сря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Сря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Сря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Сря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Сря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Нед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Вто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Сря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Пон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Пон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)

Victoria Lawrence (276)

Vincent Keller (192)

Lisbeth. (189)

Kenneth Red (185)

Diliah Moretti. (172)

Анджелийн (122)

Kathleen . (112)

Kristian "Kirito" de Vaux (104)

Melody Love Miller (78)

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Ное 17, 2012 7:44 pm

Share | 

Площада

Go down 
АвторСъобщение
Kenneth Red

Брой мнения : 185

ПисанеЗаглавие: Площада    Нед Ное 11, 2012 1:29 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ian Hardy

Брой мнения : 70

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 11:47 am

Реших да изляза и да подишам малко свеж въздух, оставяйки майка си и леля Алика да плачат на "Тетрадката". Аз лично предпочитах малко по хард филми. Нещо с повече бой и коли, бесни скорост, такива неща, но и на трилъри не отказвах де. Стига да не са от типа на, четирима или шестима тийнове в гора... Баналността си беше отблъскваща.
Започнах да звъня на всичките си приятели един по един, но всеки беше зает. Някой ходеха на лекции, други бяха на работа. Май трябваше и аз да си намеря иначе щях да си умра от скука сам. Бях човек на живота, не някой саможивец. Исках купон!
Е може би щях да срещна някой познат навън. Затова се насочих и към мястото с най много хора, когато я видях...
- Анджи! - Извиках веднага след нея и се затичах за да я настигна. Сигурно вече и бях омръзнал с непрестанното преследване и опити за свалки, но какво да направя. Наистина я харесвах, трябваше само да ми даде шанс и ако не виждаше в мен един безделник, можеше и да се получи. Е първо трябваше да ме харесва поне малко, но това щеше да стане като ме поопознае малко.
Хората ме следяха с поглед, което може би я засрами допълнително кагато спрях до нея с усмивка.
- Добре че те видях, нали? Имаш ли планове, ако не може да идем някъде. - Загледах я с онзи поглед тип "моля те спаси ме от скуката преди да умра" и се усмихнах чаровно.

Анджелийн

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 12:06 pm

Вървях по площада,не знам как вървях,по скоро се влачех по площада към вкъщи. Мразех сутрешните тренировки,мразя и треньора си по кикбокс и някой ден ще му го върна. За цялата болка и мъчение на които ме подлага. Внезапно си чух името и от някъде, не знам къде точно, се появи Иан.
-Здравей!-усмихнах му се,най-накрая. Идно нормално същество,не,че Хюго не беше нормален,но двамата с него сме доста странни птици за разлика от Иан.
-Нямам никакви планове..всъщност имах,но лежането на дивана едва ли ще ми помогне срещу мускулната треска която ми предстои да получа.-засмях се,още от сега я усещах. Ако се отпусна сигурно ще умра от болка.- Искаш да отидем някъде? Супер. Води ме.
Протегнах се и някак си изпитах облекчение,че днес ще комуникирам и с други човешки същества,не само с треньора,писна ми да го гледам всеки божи ден. Иан ми е сто пъти по-приятен от онази горила.
-Не сме се виждали скоро. Как я караш? Как е майка ти?
Всъщност много се радвах да го видя,някак си той се оказа единственото нормално нещо в живота ми.

Spoiler:

By Diliah
Ian Hardy

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 12:51 pm

Не и завиждах, ама изобщо, и нейната не беше лесна, а аз и провалих почивката. В крайна сметка се усмихнах, когато се съгласи да излезем някъде. Кой знае, можеше този път да бъде забавно. Не, че предишните не беше, но всеки пъп кога се опитвах да я впечатля с нещо, тя изобщо не се впечатляваше. Това беше жалко, може би трябваше да се стегна и да измисля нещо интересно за правене.
Следващия й въпрос ме засрами. Знаеше, че още живея с майка си, което доказваше че бях пълен загубеняк. Та аз бях на двадесет и шест трябваше да имам семейство вече. Навярно ще живея с майка си до шейсет. Не ме устройваше много, но все пак се усмихнах.
- Ами последно като я видях гледаше "Тетрадката" и хабеше салфетките... - Тръгнахме безцелно на някъде, но все пак реших да я попитам. - Какво ти се прави? Ще изпълнявам желания днес...
Така беше най - сигурният начин да и направя някакво добро впечатление.

Анджелийн

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 1:42 pm

Засмях се,защото познавам майка му доста отдавна. Мога да си я представя как седи на дивана ,подсмърча и бърше сълзи,страхотна е.
-Трябва да я поздравиш от мен и да й благодариш от мое име за кекса.
Зачудих се къде можем да идем,много ми се искаше да се прибера,но у нас беше скучно. не съм особено гладна за това може би ...не знам.
-Това е много хубаво,но си нямам на представа къде ми се ходи. Бих те замъкнала с мен по магазините,но не съм толкова жестока.-засмях се и го хванах под ръка. Хората ни гледаха ,а аз мразя да ме гледат. Изчервявах се защото ми беше неловко.
- Можем да гледаме филм или да се разходим някъде. А можем да идем в някое заведение и просто да си говорим...
Стига да не отидем в сладкарницата ще съм доволна на всичко,все още ми се свива сърцето като се сетя за онзи съдбовен ден.Поне аз го приемах така.

Spoiler:

By Diliah
Ian Hardy

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 8:07 pm

Не ми беше много забавно. Зачекването с майка ми де. Стига, това беше гадно. Знам че Анджи не го приемаше добре и беше даже нормално да са приятелки имайки предвид, че майка ми беше на 43, направо млада имайки предвид, че можеше още преди години да има внуци. Отгоре на всичко акъла и беше на 20 годишна. Когато е била на толкова е вървяла с пожарогасителя след мен, затова си мислех, че сега си наваксва изгубеното време.
- Ще й предам за кекса... - Даже не знаех, че й е правела кекс. Май не трябваше да споделям с нея кое момиче харесвам и кое не.
За щастие поне нямаше намерение да ме мъчи, а можеше да го направи ако иска. Бях и казал, че ще изпълнявам желания.
- Добре заведение или филм... Филма къде ще го гледаме? - Не се сещах за някое прилично заведение в което да я заведа. Всички бяха някак смахнати. Нямаше едно нормално кафене... Всичко беше от кръчми нагоре...

Анджелийн

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 8:29 pm

Изведнъж получих просветление за моята нелепа нетактичност и се изчервих като домат. Стиснах ръката му и го дръпнах да спре на едно място и застанахме лице в лице.
-Каквото и да си мислиш относно това че живееш с родителите си престани. Нямам никакви задни мисли относно това. Всъщност мисля,че е страхотно,че живееш при нея. Очевидно е че те е грижа за Ема и това е много похвално.
През цялото време докато говорех бузите ми бяха червени. Това беше най-дългата реч която бях правила и то по средата на площада.
-А сега ще ме заведеш в магазин за да си вземем нещо за пиене и нещо за ядене и ще ме заведеш
на поляната извън градът...далеч от всички тези хора и фактът,че се задушавам. По скоро те ме задушават. Трябва да спра да говоря...
Наведох глава за да скрия потъналото ми в срам лице. Когато го погледнах имах извинителна усмивка и очакващ поглед.

Spoiler:

By Diliah
Ian Hardy

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Сря Ное 21, 2012 11:58 pm

Естествено, че ме беше грижа за нея... Тя е хвърлила толкова труд в отглеждането ми, че щеше да е абсолютно егоистично от моя страна да не я допускам до живота си. Можела е да се отърве от мен или да ме зареже в някой дом. А дори след като е разбрала за способностите ми е продължила да ме държи при себе си. Само тя си знае през какво е преминала. Усмихнах се на Анджи. Една широка и весела усмивка.
- Дадено, ще те водя на поляната. - Задърпах я към най - близкия магазин, от където взехме нещо за пиене и най - различни неща от типа "лапнеш нещо - глътнеш нищо" и после се насочихме към поляната. Беше далече, но пък ние не вървяхме бавно, а и това си беше време през което да си говорим. Май трябваше да си купя кола... Като се замисля, защо не си материализирам....
- Ще изчакаш ли тук за 3 минути, не мърдай... - Изтичах и се сврях в най близката глуха уличка. Облегнах се на стената и затворих очи. Трябваше ми нещо обикновено, което нямаше да се набива на очи. Знаеше че не бях от най - богатите и щеше да се осъмни виждайки някаква скъпа кола. В крайна сметка излезе нещо - нищо. Ставаше като за три минути. Материализацията не ми беше силна, но пък много ясно си представих двигателя, което беше достатъчно. Спирачките също. Щом нямаше да се развали и можеше да спира беше идеална. Изкарах я от уличката и спрях пред Анджи.
- Качвай се... - Казах с широка усмивка, очаквайки да видя реакцията й.

Колата:

Spoiler:

Анджелийн

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    Чет Ное 22, 2012 12:16 pm

Щяхме да избягаме за няколко часа,каква радост. Когато Иан ме остави и изчезна някъде се стреснах,че най-накрая е решил да избяга от мен. Когато се върна с едно много старо или поне така изглеждаше,Пежо се засмях и се качих в колата.
-Страхотна кола! И не съм саркастична! Наистина е страхотна,Иан.
И аз исках кола,но за целта трябваше да имам първо шофьорска книжка,която събира пепел в някое от джобовете на портмонето ми. Трябва да се по упражнявам,имам събрани пари да си взема нещо малко,но къде щях да ходя с тази кола... През повечето време или ходя или съм с колелото.
-За колко я взе? И от къде точно я взе защото може би и ще си купя кола...може би.

Spoiler:

By Diliah
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Площада    

Площада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Града :: Центъра-