Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Хотел Трансилвания


 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Фоайето              EmptyСря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Фоайето              EmptyСря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Фоайето              EmptyСря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Фоайето              EmptyСря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Фоайето              EmptyСря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Фоайето              EmptyНед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Фоайето              EmptyВто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Фоайето              EmptyСря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Фоайето              EmptyПон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Фоайето              EmptyПон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Victoria Lawrence (276)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Vincent Keller (192)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Lisbeth. (189)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Kenneth Red (185)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Diliah Moretti. (172)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Анджелийн (122)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Kathleen . (112)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Kristian "Kirito" de Vaux (104)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Melody Love Miller (78)
Фоайето              Vote_lcapФоайето              Voting_barФоайето              Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Фоайето

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 12:16 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 2:09 pm

Денят беше повече от прекрасен. Просто си стоях на диванчето във фоайето с книга в ръка и се радвах на слънчевите лъчи, навлизащи през прозореца, защото навън беше твърде студено все пак, за да си почиваш, но въпреки всичко настроението ми беше до небето. Някак си...просто се чувствах спокойна. Как да го изразя...
Нямах никакви грижи. Да, Хакуна Матата!
Шегувам се, просто си бях взела почивен ден от всичко и реших да отделя малко време за себе си и интересите си.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 2:37 pm

Вечерта се бях прибрал рано и си бях легнал или така предполагах, защото не помнех нищо от предния ден. Всъщност може и да беше от предния или от няколко години. Струваше ми се страшно отдавна. Имаше едно момиче. Беше невероятна красива, май се казваше Виктория, но не съм сигурен, спомням си че я обичах. Не, това го чувствах със сърцето си, което продължаваше да ме боли.
Слязох с асансьора надолу, начумерен както винаги. Целия свят ми беше крив и наистина ме болеше сърцето, както и корема, но това беше от глад, който щях да запълня. Асансьора се отвори във фоайето и аз се измъкнах от него като буреносен облак. Трябваше да съсипя нечий живот. Както се бях разбързал се блъснах в едно момиченце.
- Внимавай къде вървиш малката!
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 2:43 pm

Да, още малко ме прегази. Идиот.
Да му приличам на прозрачна?
- Грубиян! Аз съм седнала, ако не забелязваш. Ти си този, който не знае къде ходи. - казах, изправяйки се от мястото си. Бях доста по- ниска, дори когато бях права, но това не ми пречеше да споря с него.
Той беше виновен в момента!
И все пак, аз не бях конфликтна личност. Просто извъртях очи и въздъхнах леко, поклащайки глава. Едва ли щеше да ме слуша, имайки предвид колко начумерен изглеждаше.
Изсумтях изпод носа си и си седнах пак на мястото.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 3:47 pm

Защо се заяждаше с мен и да бях виновен, а аз не бях тя ме ядосваше... Мразех да ме ядосват!
- Гледай си работата жалко същество. - Изрепчих й се и я погледнах някак си с погнуса. За каква се мислеше, да ми противоречи.
Усмихнах се злобно и се опитах да вляза в съзнанието й за да вдигне глава и да ме погледне в очите. Исках да ме гледа, но в следващия момент някакъв женски глас прозвуча в главата ми...
"Спри Ейдриън, това не е хубаво!" - Премигнах няколко пъти и настроението ми се развали още повече. Познавах този глас. Беше на Вики. Гласът и ме преследваше. Къде ли беше това момиче сега? Трябваше да я намеря... Какво се беше случило за да изчезне.
- Трябва да ми помогнеш! - Казах свеждайки поглед към момичето пред мен. - Имам нужда от помощ...
Казах уверено на момичето, което преди около минута нарекох "жалко същество"...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 5:07 pm

Това беше върха на сладоледа вече. Не мога да повярвам, че това току що излезе от устните му.
Идеше ми да го убия! Вдигнах поглед и можех да видя злобната му усмивка. Тъкмо щях да казвам нещо, когато забелязах промяната по лицето му. То се сгърчи от болка и след малко дори помоли за помощ.
- Да беше помислил преди да ме наречеш жалка.- казах намусено и го погледнах отново. И все пак реших да погледна в ума му и да разбера какво точно търси. Видях образа на едно момиче и се подсмихнах. Явно тя беше най- съкровенното му желание.
- Нима търсиш нея? - попитах, повдигайки вежда и се преобразих в това момиче, след което се облегнах назад. Физиономията му ми беше страшно смешна и не можех да не се подсмихна отново, когато се превърнах в себе си.
- Това е част от дарбата ми, не се стряскай, че аз съм която търсиш. - успокоих го и продължих да чета книгата си.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 7:14 pm

Ченето ми падна буквално... Тъкмо щях да я залея с въпроси, когато пред мен отново се появи онова червенокосо момиче с широка усмивка и се зачете в книгата си. Намръщих се отново. Играеше ли си с мен! Имаше смелостта да си играе с мен. Тъкмо щях да се развикам отново и да я накарам да съжалява докато се засилва и се удря в някоя стена, когато до мен спря един усмихнат човек от персонала. Той ме нарече по име, онова което предполагах, че е моето и ме помоли да седна, като ме пита дали днес съм си чел дневника. Дневник ли? Тоя какви ги дрънкаше? Дневник? Сопнах му се да се разкара, а той с усмивка каза да не мърдам и, че ще ми го донесе като го открие в стаята ми. Поне се махна, а аз се оказах до червенокосото момиче.
- Как така се превръщаш в нея? Да не си я изяла или нещо такова? Мога да те убия без да ми мигне окото, така че казвай какво си направила с нея, преди да съм го направил.. - Говорех и заплашително през зъби и се надявах наистина да не я е изяла, защото се чувствах невероятно объркан и ми беше много мъчно. Всеки миг бих заплакал с глас... Исках си онова момиче от съня!
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 7:36 pm

Този беше изключително нервен тип. Въздъхнах и оставих книгата си настрана и му посочих мястото до себе си на диванчето.
- Не съм я изяла, боже. - казах, смръщвайки се и поклатих глава отрицателно.
- Аз съм омайващо същество, мога да се превръщам в най- голямото желание на жертвите си. В случая не си ти, аз се храня с положителна енергия, а ти си съвкупност от минуси и нищо друго. Просто я видях в съзнанието ти. Извинявай, ако съм те разстроила още повече. - казах спокойно, гледайки го в очите. Не изглеждаше добре. Изглеждаше изгубен и тъжен. Определено имаше нужда от нещо, което да го разсмее.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 7:44 pm

Не ми пукаше какво е... Поне каза, че не я е изяла. Ами ако лъжеше? Това беше ужасно и никога повече нямаше да видя Вики. Така се казваше сигурен съм. Ами ако не беше тук. Ами ако ми беше сестра например? Не, не вярвах да ми е сестра. Братята и сестрите не правеха така...
- Какво искаш от мен? - Щях да и дам всичко, каквото поиска, стига да ми кажеше къде е Вики. Изникваше проблема, че не знаех къде да я търся или преди колко време съм я видял за последно. Не знаех нищо и бях сам в целия този сят от омайващи същества превръщащи се в нея. Не ми харесваше това момиче, използваше слабостите ми срещу мен или всъщност единствената ми слабост.
- Ще ти дам каквото поискаш само ми помогни. - Да моля за помощ май не ми беше присъщо, но образа който видях в стъклената маса пред себе си разстрои дори мен и чак ми се доплака. Идваше ми да викам с глас от болката в гърдите си. Исках да я открия, без нея болеше!
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 7:52 pm

Свих устни и отпуснах глава настрани, заглеждайки се в него.
Май само тя беше способна да му върне усмивката. Жалко, беше много красив.
- Съжалявам, не мога да видя друго. Само как изглежда. - отвърнах тихо и извинително. Толкова беше наранен, че бях готова да забравя как се отнасяше до преди малко, за да му помогна. Беше като изгубено кученце.
- Добре, ще се опитам да ти помогна. - съгласих се, кимайки. - Кога за последно я видя? - попитах любопитно и зачаках отговора.
През това време един служител на хотела...май беше пиколо. Дойде при нас отново, както преди малко и връчи на непознатия до мен дневник и един плик със снимки. Търпеливо изчаках да ги разгърне и да ми отговори на въпроса, за да бъда възможно най- полезна в търсенето на въпросното момиче.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyНед Дек 30, 2012 8:10 pm

Караше ме да мисля, а аз не можех да мисля. Нещо ме блокираше и единственото нещо което помнех е няколко целувки легло и нея, както и името й. Това беше единственото нещо в главата ми. Всичко беше като черно петно.
- Нямам никакви спомени... Не помня нищо. - Хвърлих това което ми бяха дали на масата. Изобщо не разбирах какво общо имаше някакъв си дневник и отказвах да го чета, докато не я открия. Обърнах се отново към онази с червената коса и я погледнах въпросително в отговор на затъпения и поглед. Не разбирах защо ме гледаше така, да не бях паднал от някъде или нещо такова.
- Какво ме гледаш толкова, не съм я изял и аз.. а ако съм не помня... - Казах накрая и поклатих глава. Тази само ми губеше времето. Сам трябваше да отърся Вики. Изправих се и поклатих глава. Можеше просто да ми каже, че няма да ми помага.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСря Яну 02, 2013 12:21 am

Добре, това твърдение тотално ме обърка. Как така нямаше спомени? Всеки нормален има. Беше я забравил ли?
- Забравил си? Амнезия? Какво ти е? - попитах учудено, повдигайки вежди и въздъхнах леко.
- Добре, нека попитаме на рецепцията, или нещо такова..Щом тези снимки са от скоро значи може би още е тук? - дадох едно предположение и се изправих, кимайки му по пътя към рецепцията. Нямаше друг вариант, щом той не помни.
Като се замисля трябваше да питаме онзи портиер, който донесе нещата му. Сигурно той знаеше много за него...как не се сетих. Ами той се държеше като задник, ето как..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСря Яну 02, 2013 1:51 am

Това момиче беше смахнато, избобщо не чуваше като и приказвах, аз на себе си ли говорех, че не помня? Защо ми задаваше такива въпроси.
- Какво по дяволите е амнезия, да ти приличам на някой учен за да знае всички тъпи термини? - Попитах грубо и след като осъзнах, че може да ме зареше сам да се оправям отново придобих тъжното си изражение. - Извинявай, нервен съм... Не знам къде съм, нито какво да правя, а от онзи човек разбрах как се казвам. Единственото, което помня от целия си живот, е нейното лице... Нейното мил усмихнато лице...
Аз също се усмихнах, леко тъжно, но се усмихнах и бях мил, от време на време, когато не й крещях, за което се извиних вече.
- Добре, нека питаме дали е тук... - казах овладявайки гнева който отново се надигаше без никаква причина.
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 12:21 pm

Добре, най- накрая да постигнем съгласие. Взех папката със снимките и дневника му и тръгнахме към рецепцията. Когато стигнахме до там услужливата госпожица с табелка, носеща името й ''Кейт'' съвсем учтиво ни попита с какво може да ни помогне.
- Добър ден. Имаме нужда от малко информация. Чудехме се, дали тук е отседнала госпожица...- Погледнах дневника, за да видя името на момичето, което Ейдриън търсеше - Виктория Лорънс? Кафява коса, кафяви очи, слаба.. - опитах се да я опиша и се усмихнах леко на момичето отсреща. Тя погледна за момент в компютъра си и скоро имахме точен отговор.
- Разбира се. Вики е новият психолог в хотела. Кабинета й е в дъното на онзи коридор, но излезе в обедна почивка. Вероятно е в градината, или в ресторанта.- обясни рецепционистката. Ние й благодарихме и се отдръпнахме от бюрото й, защото идваха нови хора, които да обслужи.
Обърнах се към тъмнокосия мъж до мен и скръстих ръце.
- Сега какво ще правим? - попитах, след като вече знаехме, че е тук и че е някъде наоколо.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 12:43 pm

Работи тук? Дали не съм и пациент или нещо такова? Ами ако я преследвам и съм преследвач? Кой знае какво мога да и сторя. Аз съм лош човек. След като отстъпих от рецепцията отидох и седнах във фоайето. Защо питаше мен какво да правим? Аз бях онзи с онова, как го каза... Амнестия? Не го запомних...
- Не знам какво ще правим... Какво да правя. Може да не иска да ме види. Може да я преследвам и тя да ме отблъсне, а аз да продължавам... Не знам нищо за нея, освен това, че я обичам. Това достатъчно ли е, за да ме обича и тя...
Вдигнах погледа си за да срещна този на момичето пред мен. И тя беше красива, но не беше Вики, нейната красота беше ненадмината, а усмивката. Значи съм я карал да се усмихва, ако съдя по спомените си. А може би някой друг я е карал да се усмихва, а аз само съм наблюдавал.
- Ти какво би направила на мое място?
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 12:54 pm

Седнах до него, замисляйки се над думите му. Неговата ситуация наистина не беше лесна. Едва ли се чувстваше много добре.
- Не знам, честно казано. Няма как да знаем дали те обича или не. А какво бих направила аз...Бих я потърсила, за да ми каже тя какво става. Може би сте заедно или нещо такова, но не я помниш. Или просто си тайно влюбен в нея? Нямам представа, но само тя може да ти даде отговори. - казах накрая, въздъхвайки леко и погледнах към него, в очакване да ми каже до къде точно да го придружа, или просто да ми каже да си гледам работата..
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 1:06 pm

Може и да беше права, а и не бях чак такъв глупак че да ударя подадената ми ръка. След като изобщо се беше захванала с мен...
- Добре, жената каза, че може да е в ресторанта нали? - Огледах се наоколо и се изправих. Не ми се искаше да я въвличам във всичко това... - Как се казваш?
Зададох въпрос към нея, можеше да я запиша в онази тетрадка, за да я запомня. Май това правех. Пишех там за да помня. Да бях написал нещо повече...
Тя трябваше да води, защото аз имах инстинкти, но не бях сигурен в тях. Тръгнахме на някъде и накрая се озовахме в една голяма зала с маси, и хора облечени еднакво се щураха наляво - надясно. Сърцето ми заби малко по бързо когато я видях. Преглътнах мъчително след като вече не виждах само нея, но и събеседника й.
Дръпнах ръката си от момичето и я погледнах жално.
- Защо те слушам изобщо... Дори не те познавам... - Обърнах и гръб и тръгнах навън. Не можех да го опиша, просто сякаш нещо беше разрязало гърдите ми и сега си късаше малки парченца от сърцето ми и ги хвърляше в кофата за боклук...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 1:26 pm

Нима той се поинтересува от името ми? Мислех, че просто щяхме да намерим въпросното момиче. Е, нямах против.
- Казвам се Мелодия. Знам, странно е, но можеш да ми викаш просто Мел. - обясних, свивайки рамене съвсем спокойно и се усмихнах приветливо. Станахме от диванчето и тръгнахме към ресторанта на хотела.
Вървяхме няколко минути в мълчание, докато не стигнахме до въпросното място. Той се огледа и след малко лицето ми се сбръчка в една болезнена гримаса и се обърна, тръгвайки навън.
- Ейдриън... - повиках го и се опитах да намеря момичето от снимките и да разбера защо той се разстрои толкова. Когато накрая го направих видях, че тя беше с мъж. Тръгнах след Ейдриън, опитвайки се да го спра.
- Недей така. Може да й е роднина, или пациент, или просто приятел. Трбява да я питаш. - опитах се да го убедя, минавайки пред него.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 1:58 pm

Да, защо беше толкова оптимистично настроение. Не можеше ли да погледне през моите очи. Всичко беше сиво и грозно... Живота беше скапан и си течеше, ето например днес. Беше толкова потискащо в този хотел, нямаше нищо красиво, а единствената светлина стоеше в ресторанта с някакъв мухльо.
- Защо не идеш да си гледаш щастливия мизерен живот и не ме оставиш да забравя... Предполагам ще се случи. Ще забравя всичко отново, както не помня нищо от вчера или онзи ден или от целия си живот. Твърде щастлива си за настроението ми... - Констатирах накрая и се тупнах на диванчето Скрих лицето си в шепи, ако случайно някоя друга сълза се отрони да не я види. Мразех слабостта, а някой я беше нацелил право в десетката.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 3:29 pm

В момента, в който видях Ейдриън сърцето ми се сви. Дори не доизслушах какво ми каза Иън. Приятелят ми от деството изглеждаше толкова разстроен. Нима ме беше видял с него? Той си тръгна снощи!
Но не можех да го съдя днес, той не го помнеше. Накрая Иън прибегна до това да размаха ръка пред погледа ми, но аз дори не мигнах.
- Извини ме за момент. - смутолевих разсеяно и станах от мястото си. Не можех да го оставя просто така. Най- малкото - като приятел. А и все пак вчера по това време бях в неговото легло...
Добре. Това го забравяме!
Забързах крачката си все повече и когато излязох от ресторанта вече тръгнах да бягам по коридора. Само да не направи някоя глупост.
Стигнах до фоайето и го видях там да седи на дивана, а момичето пред него му говореше нещо. И на мен ми стана болно при гледката, затова забравих крачка и се приближих съвсем спокойно до тях.
- Adrian? Ti senti bene?- попитах, без да удостоявам госпожицата до мен дори с поглед, камо ли с някоя дума. Знаех, че това си беше само между нас и просто исках да разбера как е.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 3:46 pm

Не исках да говоря с никого, просто исках да остана сам. Не ми трябваше ничия помощ. Щях да се оправя и да оцелея, правил съм го и до сега, нали? Тогава чужд глас прекъсна този на Мелодия. Чужд, но толкова познат. Глас от много далечно минало. Събрах ръцете си, така че да избърша няколкото сълзи стекли се от очите ми. Какво като бях голям, болеше и ми беше позволено да плача...
- No, non sto bene...* - Отговорих на въпроса без да се замислям и без да поглеждам, просто не можех да вдигна погледа си. Знаех, че ще срещна нейните очи и не можех да си го позволя. Щях да бъда слаб, да се разплача, да я прегърна, да кажа неща които наистина мислех, и които не исках да споделям с никого. Като това, че не мога да стоя далеч от нея и че ми липсва сякаш е откраднала сърцето ми, а практически не знаех почти нищо за нея. Името, не означаваше, че познаваш някого.

*No, non sto bene... - Не, не съм добре...
Върнете се в началото Go down
Melody Love Miller

Melody Love Miller


Брой мнения : 78
Join date : 18.11.2012
Местожителство : hotel Transylvania

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 3:58 pm

Свих устни, скръствайки ръце и възъдъхнах. Не можех да го убедя с нищо, но някак си не ми се струваше правилно да го оставя така. Изглеждаше разбит. Сигурно и така се чувстваше. Не можех просто да оставя някого така.
Та аз бях омайно същество, виреех само около весели чувства, не можех да понеса болката му, но и не можех да си тръгна.
Внезапно обаче чух друг женски глас. Обърнах се и видях момичето, което търсихме. Ето, че тя ни намери. Май беше време да ги оставя насаме. Отдръпнах се бавно и седнах на предишното си фотьойлче, на което бях оставила и книгата си, хвърляйки им по едно око от време на време.
Върнете се в началото Go down
Victoria Lawrence

Victoria Lawrence


Брой мнения : 276
Join date : 19.11.2012

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 4:13 pm

Добре, официално се чувствах ужасно заради него. Ако бях отишла снощи при него и ако той се беше събудил до мен нямаше да е толкова разстроен. Щеше да е хубав ден за него. Както предните няколко...от цяла седмица насам.
Да, за него. Мен все още щеше да ме боли сърцето от постъпката му вчера. Но по гласа му имах чувството, че плаче.
Не можех да стоя просто така.
Приближих се инстинктивно и хванах ръцете му. Вдигнах ги от коленете му и седнах в скута му.
- Adrian... Io sono qui..- прошепнах тихо, махайки нарочно ръцете му от лицето му и ги сложих на кръста си, след което увих своите около врата му и го притиснах към себе си, заравяйки лице в косата му. И на мен ми се плачеше. И аз исках да покажа слабост, но не трябваше. Сега трябваше да съм силна...както винаги в живота си.
- tranquillo...

****
- Ейдриън...аз съм тук.
- Спокойно
Върнете се в началото Go down
Ian Hardy

Ian Hardy


Брой мнения : 70
Join date : 19.11.2012

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 4:37 pm

Щях да я извиня, но си мислех, че тя ще иска да използва тоалетната или нещо такова, а тя се засили към фоайето. Изчаках около минута мислейки си, че ще се върне и ще каже, че е объркала посоките, но този поглед след като видя онзи хахо... Дали не беше тръгнала след него? Може би беше в опасност, той беше страшен... Станах бързо и тръгнах към изхода на ресторанта. Завих зад ъгъла и се озовах до диванчетата, където беше седнала в скута му, а той се беше вкопчил за нея, като за спасителен пояс. Това ми се стори странно и се приближих като седнах на свободното място до едно момиче. Просто щях да наблюдавам. Доста добре се справяше, но дали се държеше така със всичките си пациенти? Беше ми странно, да я гледам така, но не казах нищо. На италиански ли си говореха? Аз пък си мислех, че той говори на нашия си език, поне докато ме спъваше така бях разбрал.
Върнете се в началото Go down
Adrian Sage

Adrian Sage


Брой мнения : 305
Join date : 19.11.2012
Age : 36

Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              EmptyСъб Яну 05, 2013 4:37 pm

Тя беше тук, но какво беше станало с онзи господин? И колкото и да се опитвах да не мисля за него просто зарових лице в блузата й и отпуснах кранчето на сълзите, които започнаха да извират от очите ми. Вече не ме интересуваше, че ще ме чуе целия хотел. Аз бях нещастен, макар, да имах някаква надежда.
Ръцете ми затегнаха хватката си притискайки я силно към мен, за да не избяга, за да не ме остави отново сам. Исках да съм до нея.
- Ti amo Vicky, ti amo così tanto... - Нямах други дими, а и тези бяха произнесени тихо, още повече заглушени от това че лицето ми все още беше заровено в нея, но знаех че ме е чула. Боях се от това което ще ми каже. Можеше дори да не бяхме толкова близки. Ами като тя беше само моя психолог, а аз я притисках така. Не исках да се чувства длъжна заради моите чувства, но още нямах сили да я пусна...

*Ti amo Vicky, ti amo così tanto... - Обичам те Вики, обичам те толкова много
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фоайето              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фоайето    Фоайето              Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фоайето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хотел Трансилвания :: Хотелската част :: Рецепцията и първия етаж-
Идете на: