Хотел Трансилвания
Хотел Трансилвания

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Градината
Сря Мар 27, 2013 7:52 pm by LissaxDragomir

» Стаята на Лиса
Сря Мар 27, 2013 7:47 pm by LissaxDragomir

» Рецепцията
Сря Мар 27, 2013 7:39 pm by LissaxDragomir

» Запазване на ликове.
Сря Мар 27, 2013 7:09 pm by LissaxDragomir

» [solved]Лиса Драгомир
Сря Мар 27, 2013 7:06 pm by LissaxDragomir

» Ресторантът
Нед Мар 10, 2013 10:57 pm by Ian Hardy

» Станете наши приятели.
Вто Фев 26, 2013 6:28 pm by Kyla.

» Асансьорите
Сря Фев 20, 2013 10:19 pm by Ian Hardy

» Офисът на Виктория Лорънс
Пон Фев 18, 2013 7:14 pm by Ian Hardy

» Коридорите
Пон Фев 18, 2013 3:44 pm by Victoria Lawrence

Top posters
Adrian Sage (305)

Victoria Lawrence (276)

Vincent Keller (192)

Lisbeth. (189)

Kenneth Red (185)

Diliah Moretti. (172)

Анджелийн (122)

Kathleen . (112)

Kristian "Kirito" de Vaux (104)

Melody Love Miller (78)

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Ное 17, 2012 7:44 pm

Share | 

Vicktoria di Makiaveli

Go down 
АвторСъобщение
Vicktoria di Makiaveli

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Vicktoria di Makiaveli   Нед Дек 09, 2012 12:08 pm

1.Име: Виктория ди Макиавели
2. Възраст: 18
3.Раса: Покровител
4. Способност: Родих се със способността да контролирам водата, а другите елементи овладях постепенно.

5.Характер: Приятелите ме описват като забавна личност, а сама за себе си мога да кажа, че имам чувство за самоиронизиране. Обожавам купоните и танците. Обичам да се забавлявам. Никога не съм била особено добра в училище. Оценките ми бяха от ниски, по-ниски, защото не можех да се концентрирам и постоянно мислех за нещо друго. Дори и сега съм така, но се опитвам да изглеждам по-сериозна от обикновено, в момента упражнявам погледа „Да, това, което казваш е много интересно“.
Въпреки всичко съм много упорита и мразя да губя. Винаги постигам целите си и не приемам съвети от никого. Не обичам да се извинявам, дори когато съм сгрешила. Имам един основен недостатък и това е прекалената ми гордост. Също така съм много суетна. Прекарвам часове пред огледалото и винаги излизам с дрехи по последна мода. Определям стила си като спортно-елегантен.
През уикенда обикновено тренирам във фитнеса, защото се старая да поддържам тялото си във форма. Храня се здравословно и съм заклет вегитарианец. Не съм хапвала месо от 6 години, защото последния път когато го направих се тръшнах болна на леглото. Сякаш месото изцежда жизнените ми сили, а и свръхестествените ми способности. Вероятно е част от контрола на четирите елемента, за която не знам, макар че вече съм разучила по-голямата част от страничните ефекти.
Това е всичко за мен...

6.История: Родена съм на 4 юни 1994 година в Ню Йорк. Родителите ми са доста богати и изявиха желание да ме запишат в частно училище. Според тях нивото там е по -добро. За мен нямаше голяма разлика и не казах нищо. Разбира се, в последствие разбрах, че частните училища са гадни. Децата там бяха надути и определено не умееха да се забавляват, защото правеха всичко, което родителите им казваха. Аз не бях такава, всъщност бях пълната противоположност на онези сухари. Вечно правех пакости и учениците също не ме харесваха особено. Веднъж наводних тоалетните в училището. Директорите и учителите не разбраха как това се е случило, но така или иначе бяха готови да обвинят мен. Бях само на 9 и не можех да се оправдая. Аз самата не знаех какво да правя, но така и не споделих с родителите си. Наказаха ме за известно време, през което аз осъвършенствах контрола над водата.
На 12 подпалих вилата ни в Лонг Айлънд. Тогава разбрах, че не владея само водата, но и огъня. Елементите се появяваха в странна последователност и ме изумяваха все повече. Същата вечер разбрах, че месото е вредно за мен. Боледувах около 1 седмица, след като хапнах от него и способностите ми също изчезнаха за известно време. От тогава съм вегитарианец.
През следващите 4 години овладях въздухът и земята. Мама и татко така и не разбраха какво се случва с мен, а аз го прикривах умело и бях доволна, че те не подозират нищо. Едно 16 годишно момиче, владеещо 4 стихийни елемента – пробвайте да живеете така. За щастие намерих и други като мен. Всъщност само един – гаджето ми. Оказа се повелител и го разбрах съвсем случайно. Сближихме се още преди да разбера, че има някакви способности и един ден просто видях да държи пламъци в ръцете си. Тогава той беше на 18 и ми помогна с всичко случващо се. Научи ме да използвам правилно способностите си, а после замина, не разбрах накъде. След време пристигна нещо по пощата. Беше писмо от него, в което пишеше, че ще намеря помощ в хотел „Трансилвания“. Тръгнах натам с надеждата да го открия.

Лик: Angelina Jolie

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Kenneth Red

Брой мнения : 185

ПисанеЗаглавие: Re: Vicktoria di Makiaveli   Нед Дек 09, 2012 4:18 pm

Добре дошла, Виктория! Приятно прекарване в хотел Трансилвания.

Let the sky fall
This is the end
Hold your breath and count to ten
Feel the Earth move and then
Hear my heart burst again
For this is the end
I’ve drowned and dreamt this moment
So overdue I owed them
Swept away I’m stolen
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Vicktoria di Makiaveli